Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Krása

Krása

(2583 produktů)
  • Koupel a sprcha
  • Tělová kosmetika
  • Pleťová kosmetika
  • Ruce a nohy
  • Vlasová kosmetika
  • Intimní hygiena
  • Péče o ústa
  • Ochrana proti slunci
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml

    Ben&Anna

    Bělící zubní pasta Ben&Anna pro citlivé zuby Šalvěj a rakytník - 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 258,29 Kč
    Jednotková cena258,29 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Vivicot Biodegradable Night Pads with Wings - 10 pieces
    Vyprodáno

    Vivicot

    Vivicot Biologicky rozložitelné noční vložky s křidélky - 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 89,69 Kč
    Jednotková cena8,97 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Baren Callus Remover Peeling Foot Spray - 100 ml Baren Callus Remover Peeling Foot Spray - 100 ml Baren Callus Remover Peeling Foot Spray - 100 ml

    Baren

    Baren Callus Remover Peelingový sprej na nohy – 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 299,69 Kč
    Jednotková cena2.996,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Himalaya Dental Cream Ayurvedic Neem & Pomegranate - 100 g Himalaya Dental Cream Ayurvedic Neem & Pomegranate - 100 g

    Himalaya

    Himalaya Zubní pasta Ayurvedic Neem & Pomegranate – 100 g

    No reviews
    Běžná cena 97,19 Kč
    Jednotková cena971,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g
    Vyprodáno

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g

    1 review
    Běžná cena 438,89 Kč
    Jednotková cena2.438,28 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Exosome Cica Soothing Pads with Exosomes - 70 Pieces Medicube Exosome Cica Soothing Pads with Exosomes - 70 Pieces
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube Exosome Cica Soothing Pads s exosomy – 70 kusů

    1 review
    Běžná cena 377,69 Kč
    Jednotková cena5,40 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml
    Vyprodáno

    Esfolio

    Esfolio Pure Skin Pure Snail Hand Cream - 100 ml

    2 reviews
    Běžná cena 48,59 Kč
    Jednotková cena485,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • APAGARD Serena Stain Care Type Toothpaste, Removes Stains - 105 g APAGARD Serena Stain Care Type Toothpaste, Removes Stains - 105 g
    Vyprodáno

    APAGARD

    APAGARD Serena Zubní pasta proti skvrnám, Odstraňuje skvrny – 105 g

    1 review
    Běžná cena 560,69 Kč
    Jednotková cena5.339,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Nature Republic Sheet Mask with Bamboo Extract - 23 ml Nature Republic Sheet Mask with Bamboo Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Pleťová maska s extraktem z bambusu - 23 ml

    No reviews
    Běžná cena 31,49 Kč
    Jednotková cena136,91 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Vatika Red Onion Multivitamin Nourishing Oil with Onion Extract - 200 ml
    Vyprodáno

    Vatika

    Vatika Red Onion Multivitamin Výživný olej s extraktem z cibule - 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 192,29 Kč
    Jednotková cena961,45 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Vatika Naturals Garlic Regenerating Shampoo with Garlic Extract - 400 ml

    Vatika

    Vatika Naturals česnekový regenerační šampon s extraktem z česneku - 400 ml

    1 review
    Běžná cena 199,79 Kč
    Jednotková cena499,48 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Oral-B Heads iO Gentle Care Electric Toothbrush Heads, Black - 4 Pieces Oral-B Heads iO Gentle Care Electric Toothbrush Heads, Black - 4 Pieces Oral-B Heads iO Gentle Care Electric Toothbrush Heads, Black - 4 Pieces
    Vyprodáno

    Oral-B

    Hlavice Oral-B Heads iO Gentle Care pro elektrické zubní kartáčky, černé – 4 kusy

    No reviews
    Běžná cena 602,09 Kč
    Jednotková cena150,52 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics PDRN VT Hydrogel Face Mask - 4 Pieces VT Cosmetics PDRN VT Hydrogel Face Mask - 4 Pieces VT Cosmetics PDRN VT Hydrogel Face Mask - 4 Pieces
    Vyprodáno

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics PDRN VT Hydrogelová pleťová maska – 4 kusy

    No reviews
    Běžná cena 455,99 Kč
    Jednotková cena114,00 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • COSRX Full Fit Propolis Nourishing Night Mask with Propolis - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Nourishing Night Mask with Propolis - 60 ml COSRX Full Fit Propolis Nourishing Night Mask with Propolis - 60 ml
    15% sleva

    COSRX

    COSRX Výživná noční maska Full Fit Propolis s propolisem – 60 ml

    No reviews
    Akční cena 282,67 Kč Běžná cena 333,89 Kč
    Jednotková cena471,12 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Ampro Shine n' Jam Magic Fingers Hair Mousse - 355 ml
    Vyprodáno

    Ampro

    Ampro Shine n' Jam Magic Fingers Hair Mousse – 355 ml

    No reviews
    Běžná cena 294,89 Kč
    Jednotková cena830,68 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Isntree Ultra-low Molecular Hyaluronic Acid Serum - 50 ml Isntree Ultra-low Molecular Hyaluronic Acid Serum - 50 ml

    Isntree

    Isntree Ultra-low Molecular Hyaluronic Acid Serum - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 387,59 Kč
    Jednotková cena775,18 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml

    Mixsoon

    Mixsoon Cica Hyal Deep Soothing Cream - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 487,49 Kč
    Jednotková cena974,98 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • APLB Collagen EGF Peptide Facial Cream - 55 ml APLB Collagen EGF Peptide Facial Cream - 55 ml

    APLB

    APLB Kolagenový EGF peptidový krém na obličej - 55 ml

    2 reviews
    Běžná cena 363,29 Kč
    Jednotková cena660,53 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Conditioner - 384 ml

    Mielle Organics

    Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Conditioner - 384 ml

    No reviews
    Běžná cena 363,29 Kč
    Jednotková cena1.023,35 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • ILLIYOON Hyaluronic Moisture Cream - 100 ml ILLIYOON Hyaluronic Moisture Cream - 100 ml ILLIYOON Hyaluronic Moisture Cream - 100 ml
    Vyprodáno

    ILLIYOON

    ILLIYOON Hyaluronic Moisture Cream – 100 ml

    2 reviews
    Běžná cena 358,19 Kč
    Jednotková cena3.581,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner - 200 ml
    Vyprodáno

    Numbuzin

    Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner – 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 341,09 Kč
    Jednotková cena1.705,45 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Queen Helene Cocoa Butter Cream for Face and Body - 425 g Queen Helene Cocoa Butter Cream for Face and Body - 425 g Queen Helene Cocoa Butter Cream for Face and Body - 425 g Queen Helene Cocoa Butter Cream for Face and Body - 425 g

    Queen Helene

    Queen Helene Cocoa Butter Cream pro obličej a tělo – 425 g

    1 review
    Běžná cena 297,29 Kč
    Jednotková cena699,51 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Hydratační maska s kolagenem – 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 121,79 Kč
    Jednotková cena121,79 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • MISSHA Silky Lasting Lip Pencil Angel Cheeks MISSHA Silky Lasting Lip Pencil Angel Cheeks MISSHA Silky Lasting Lip Pencil Angel Cheeks

    Missha

    Missha Hedvábná dlouhotrvající konturovací tužka na rty Angel Cheeks

    1 review
    Běžná cena 97,19 Kč
    Jednotková cena97,19 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 41 / 108
  • 1
  • …
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • …
  • 108
  • Další

Objevte dokonalý sortiment špičkových produktů osobní péče a kosmetiky, abyste vypadali a cítili se fantasticky. Naše nabídka produktů osobní péče a krásy poskytuje širokou škálu produktů, které se postarají o všechny aspekty vaší rutinní péče o sebe, od koupání a péče o pleť až po ústní hygienu a intimní hygienu.

Povzbuzující

Zlepšete svou péči o sebe s prémiovými produkty osobní péče a krásy

V Medpaku, nabízíme širokou škálu špičkových produktů osobní péče a krásy, které jsou navrženy tak, aby zlepšily vaši každodenní rutinu. Náš pečlivě vybraný sortiment se zaměřuje na všechny aspekty péče o sebe, a zajišťuje, že budete vypadat a cítit se co nejlépe od hlavy až k patě.

Luxusní koupelové a sprchové potřeby

Proměňte svůj zážitek z koupání s našimi prémiovými koupelovými a sprchovými produkty. Vyberte si z řady jemných mýdel, osvěžujících tělových přípravků, a uklidňujících koupelových solí. Naše výrobky obsahují jemné složky, které zabraňují podráždění a vysušení pokožky, a jsou k dispozici v řadě vůní, které vyhovují vaší náladě.

Vyživující tělová péče

Udržujte svou pokožku zdravou a zářivou s naší ucelenou kolekcí péče o tělo. Naše nabídka zahrnuje:

  • Hydratační tělová mléka a tělové oleje
  • Exfoliační peelingy pro hladkou pokožku
  • Krémy na celulitidu

Naše výrobky jsou napuštěny organickými složkami, jako je kokosový olej, bambucké máslo, a vitamin E, a nabízejí dlouhodobou hydrataci a lepší pružnost pokožky.

Pokročilá péče o pleť obličeje

Dosáhněte zářivé pleti s naší špičkovou řadou péče o pleť obličeje. Naše produkty jsou přizpůsobeny různým typům pleti a problémům, včetně:

  • Jemné čisticí přípravky pro všechny typy pleti
  • Vyrovnávací tonika
  • Cílená séra pro specifické problémy pleti
  • Výživné hydratační přípravky

Ať už máte mastnou, suchou, nebo citlivou pleť, naše pečlivě vyvinuté produkty přinášejí účinné výsledky, aniž by ohrožovaly zdraví pleti.

Specializovaná péče o ruce a nohy

Dopřejte svým končetinám pozornost, kterou si zaslouží, s našimi specializovanými produkty pro péči o ruce a nohy . Naše nabídka zahrnuje výživné krémy na ruce, omlazující peelingy na nohy, a účinné odstraňovače mozolů, které udrží vaše ruce a nohy hebké a hladké.

Inovativní řešení péče o vlasy

Dosáhněte zdravých, krásných vlasů s naší inovativní kolekcí péče o vlasy. Náš sortiment zahrnuje:

  • Vyživující šampony a kondicionéry
  • Hloubkově ošetřující masky na vlasy
  • Stylingové přípravky pro všechny typy vlasů

Naše odborně vyvinuté přípravky podporují silný růst vlasů, omezují krepatění, a zvyšují lesk pro nádherné, zdravé vlasy.

Jemná intimní péče

Udržujte optimální intimní zdraví s naší diskrétní a účinnou kolekcí intimní péče. Naše výrobky zahrnují pH vyvážené mycí prostředky, jemné ubrousky, a zklidňující krémy, s jemnými složkami, jako je aloe vera a heřmánek, pro bezpečnou a důkladnou očistu.

Komplexní péče o ústní dutinu

Dosáhněte vynikající ústní hygieny s naší širokou škálou výrobků péče o ústní dutinu. Naše nabídka zahrnuje:

  • Zubní pasty s přírodními složkami
  • Osvěžující ústní vody
  • Účinné zubní nitě

Složení s přírodními složkami, jako je mátový olej a olej z čajovníku, naše výrobky nabízejí TiB akční vlastnosti pro čistá, zdravá ústa.

Proč si pro svou osobní péči a krásu vybrat Medpak?

Ve společnosti Medpak, jsme odhodláni poskytovat vám produkty osobní péče a krásy nejvyšší kvality. Naše nabídka je:

  • Pečlivě vybírána od důvěryhodných značek
  • Složení obsahuje pokud možno přírodní a organické složky
  • Vhodné pro různé typy pleti a problémy
  • Důkladně testováno na kvalitu a účinnost

Prozkoumejte náš rozsáhlý Kolekce osobní péče a krásy a objevte dokonalé produkty, které obohatí vaši rutinní péči o sebe. Od základních produktů péče o pleť až po inovace v péči o vlasy, Medpak má vše, co potřebujete, abyste vypadali a cítili se co nejlépe.

Zlepšete svou rutinu osobní péče s prémiovou nabídkou Medpak. Vaše cesta k zářivé pleti, zdravým vlasům, a celkové pohodě začíná zde!

Zážitky při koupeli a sprchování: Zkvalitněte svou koupel nebo sprchování s naší prémiovou kolekcí koupelových a sprchových produktů. V naší nabídce najdete mýdla, na mytí těla, a koupelové soli vyrobené z jemných přísad, které zabraňují podráždění a vysušení. Vyberte si z pestré nabídky vůní, které odpovídají vaší náladě, ať už hledáte uklidňující vůni levandule, nebo energizující citrusové aroma.

Essential Body Care:

Udržujte svou pokožku zdravou a vyživenou s naší ucelenou kolekcí péče o tělo. Naše produkty zahrnují tělová mléka, oleje, exfoliační peelingy, a krémy proti celulitidě, které jsou obohaceny o organické složky, jako je kokosový olej, bambucké máslo, a vitamin E. Zažijte dlouhotrvající hydrataci a zvýšenou pružnost pokožky, která bude pružná a sametově hladká.

Pokročilá péče o pleť obličeje: Odhalte zářivou, zdravou pleť

Dosáhněte zářivé, zdravé pleti s naší špičkovou řadou péče o pleť, která obsahuje čisticí, tonika, séra, a hydratační krémy. Naše produkty jsou přizpůsobeny různým typům pleti a jejím problémům, a jsou určeny pro mastnou, suchou, nebo citlivou pleť. Pečlivě vybrané složky zajišťují šetrné, ale účinné výsledky, a umožňují vám dosáhnout cílů v péči o pleť, aniž byste ohrozili její dobrý stav.

Hýčkání rukou &; nohou: Prokažte svým končetinám trochu lásky

Dopřejte svým rukám a nohám mimořádnou péči, kterou si zaslouží, s naší specializovanou řadou vyživujících a ochranných produktů. Naše nabídka zahrnuje hydratační krémy na ruce, peelingy na nohy, a odstraňovače mozolů, které zanechají vaše ruce a nohy jemné, hladké, a revitalizované.

Revoluční péče o vlasy: Odhalte úžasné, zdravé vlasy

Vychutnejte si fantastické dny s naší inovativní kolekcí péče o vlasy, obsahující šampony, kondicionéry, masky na vlasy, a stylingové přípravky. Naše produkty jsou navrženy tak, aby pečovaly o vaše kadeře a chránily je, a jsou vhodné pro rovné, kudrnaté, a vlnité typy vlasů. Odborně vybrané složky podporují silný růst vlasů, omezují krepatění, a zvyšují lesk, což vede k nádherným, zdravým pramenům.

Jemná intimní péče:

Prioritou pro udržení celkového zdraví a pohody je péče o intimní partie. Naše diskrétní kolekce intimní péče obsahuje mycí prostředky s vyváženým pH, ubrousky, a krémy s jemnými složkami, jako je aloe vera a heřmánek. Zažijte důkladné čištění bez podráždění nebo vysušení, které našim váženým zákazníkům zajistí bezpečnost i účinnost.

Holistická péče o ústní dutinu: Podpořte výjimečné zdraví ústní dutiny

Zachovejte vynikající ústní hygienu s našimi širokými produkty ústní péče, včetně zubních past, ústních vod, a zubních nití. Složení těchto výrobků s přírodními složkami, jako je mátový olej a olej z čajovníku, se může pochlubit TiB účinnými vlastnostmi, které udržují vaše ústa čistá a svěží. Užijte si čistá, zdravá ústa, která bude obdivovat i váš zubař.

Na závěr, naše kolekce Personal Care & Beauty zahrnuje vše, co potřebujete pro komplexní péči o sebe od hlavy až k patě. Naše výrobky jsou odborně navrženy tak, aby vyživovaly a chránily, a zajistily, že budete vypadat a cítit se co nejlépe. Důvěřujte našemu výjimečnému výběru, který vám poskytne vysoce kvalitní produkty, které budete skutečně zbožňovat!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík