Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Krása
  3. Péče o ústa
  4. Zubní pasty

Zubní pasty

(52 produktů)
  • Ústní vody
  • Zubní kartáčky
  • Zubní pasty
  • Náhradní hlavice kartáčků
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubní pasta Hřebíček - 100 ml

    6 reviews
    Běžná cena 111,79 Kč
    Jednotková cena111,79 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g

    Dabur

    Dabur ČERVENÁ zubní pasta - 100 g

    15 reviews
    Běžná cena 111,79 Kč
    Jednotková cena1.117,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bělící zubní pasta s aktivním uhlím - 100 ml

    5 reviews
    Běžná cena 109,39 Kč
    Jednotková cena109,39 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Apeiron Toothpaste with 24 Ayurvedic Herbs - 75 ml
    Vyprodáno
    10% sleva

    Apeiron

    Zubní pasta Apeiron s 24 ájurvédskými bylinami - 75 ml

    6 reviews
    Akční cena 175,29 Kč Běžná cena 194,79 Kč
    Jednotková cena233,72 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubní pasta Bazalka - 100 ml

    4 reviews
    Běžná cena 111,79 Kč
    Jednotková cena111,79 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubní pasta Neem - 100 ml

    5 reviews
    Běžná cena 99,79 Kč
    Jednotková cena99,79 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g

    Dabur

    Dabur Červený zubní kartáček + bylinná zubní pasta - 200g

    8 reviews
    Běžná cena 155,89 Kč
    Jednotková cena77,95 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Promise Clove Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zubní pasta Promise Clove - 100 ml

    2 reviews
    Běžná cena 58,19 Kč
    Jednotková cena581,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml
    Vyprodáno

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml

    5 reviews
    Běžná cena 80,09 Kč
    Jednotková cena106,79 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    Dabur

    Dabur Bylinná zubní pasta, Aloe Vera - 100 ml

    4 reviews
    Běžná cena 109,39 Kč
    Jednotková cena109,39 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zubní pasta bez fluoridu Eukalyptus - 75 ml

    1 review
    Běžná cena 136,09 Kč
    Jednotková cena181,45 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Cannadent zubní pasta - 75 g

    2 reviews
    Běžná cena 219,09 Kč
    Jednotková cena292,12 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite bělící zubní pasta - 113 g

    2 reviews
    Běžná cena 216,69 Kč
    Jednotková cena1.917,61 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zubní pasta bez fluoridu Máta a zelený čaj - 75 ml

    1 review
    Běžná cena 109,39 Kč
    Jednotková cena1.458,53 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Tea Tree - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Zubní pasta bez fluoridu Tea Tree - 75 ml

    1 review
    Běžná cena 133,69 Kč
    Jednotková cena178,25 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g
    Vyprodáno

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g

    1 review
    Běžná cena 316,49 Kč
    Jednotková cena597,15 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml
    Vyprodáno

    Pierpaoli

    Anthyllis Dětská zubní pasta bez fluoridů s bobulemi RAW - 75 ml

    No reviews
    Běžná cena 141,19 Kč
    Jednotková cena188,25 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Aloe Vera - 75 ml
    Vyprodáno

    Urtekram

    Urtekram Zubní pasta bez fluoridu Aloe Vera - 75 ml

    2 reviews
    Běžná cena 121,69 Kč
    Jednotková cena162,25 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g
    Vyprodáno
    10% sleva

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g

    No reviews
    Akční cena 528,60 Kč Běžná cena 589,49 Kč
    Jednotková cena5.034,29 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml

    Dabur

    Dabur Zubní pasta s černým kmínem – 100 ml

    4 reviews
    Běžná cena 109,39 Kč
    Jednotková cena1.093,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g
    Vyprodáno

    APAGARD

    APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g

    1 review
    Běžná cena 511,59 Kč
    Jednotková cena3.935,31 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml

    Himalaya

    Zubní pasta Himalaya s neemem a granátovým jablkem - 75 ml

    2 reviews
    Běžná cena 124,09 Kč
    Jednotková cena165,45 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml
    Vyprodáno

    Himalaya

    Zubní pasta Himalaya s mátou - 75 ml

    1 review
    Běžná cena 121,69 Kč
    Jednotková cena162,25 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Další

Vyberte si správnou zubní pastu pro zdravý, zářivý úsměv

Výběr vhodné zubní pasty má zásadní význam pro udržení optimálního zdraví ústní dutiny. Kvalitní zubní pasta přesahuje atraktivní obal a výraznou mentolovou příchuť; měla by obsahovat složky, které účinně bojují proti škodlivým bakteriím, předchází zubním onemocněním, a podporují celkovou ústní pohodu.

Klíčové složky účinných zubních past

  • Fluoridy: Nezbytné pro remineralizaci skloviny a prevenci zubního kazu
  • Abrazivní látky: Jako je uhličitan vápenatý nebo oxid křemičitý, k odstranění plaku a povrchových skvrn
  • Antimineralizační látky: Jako pyrofosforečnany, které zabraňují tvorbě zubního kamene
  • An TiB aktivních složek: Pro boj s bakteriemi způsobujícími onemocnění dásní

Zubní pasty pro specifické potřeby péče o ústní dutinu

Naše rozmanitá řada zubních past je určena pro různé problémy zubů:

  • Zubní pasty proti zubnímu kazu: Obsahují fluorid a xylitol, které posilují sklovinu a snižují množství bakterií
  • Zubní pasty pro zmírnění citlivosti: Obsahují zklidňující složky pro ty, kteří mají citlivé zuby
  • Bělící zubní pasty: Pomáhají odstraňovat povrchové skvrny pro zářivější úsměv
  • Zubní pasty pro zdraví dásní: Obsahují TiB akteriální látky pro boj s parodontózou
  • Přírodní zubní pasty: Vyrábějí se ze složek, jako je mátový olej, aktivní uhlí, a mořská sůl

Přírodní vs. přírodní zuby. Chemické zubní pasty: Při výběru zubní pasty, zvažte své priority:

  • Přírodní zubní pasty: Bez umělých přísad, Ideální pro ty, kteří dávají přednost organickým složkám
  • Chemické zubní pasty: Často účinnější v boji proti zubnímu kazu a prevenci tvorby zubního plaku

Nezapomeňte, že, bez ohledu na vaši volbu, je pro optimální zdraví zubů nezbytné dodržovat správnou ústní hygienu.

Tipy pro maximalizaci rutiny péče o ústní dutinu

  1. Používejte měkké
  2. .štětinami s malou hlavicí pro jemné, účinné čištění
  3. Zubní kartáček čistěte alespoň dvě minuty, krouživými pohyby, abyste vyčistili všechny povrchy
  4. Zubní kartáček vyměňte každé tři měsíce nebo když se štětiny začnou třepit
  5. Zvažte zařazení bezalkoholového ústní vodu pro větší ochranu
  6. Naplánujte si pravidelné zubní prohlídky, abyste si udrželi optimální zdraví ústní dutiny

Prozkoumejte naši rozsáhlou nabídku zubních past a najděte tu, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám v péči o ústní dutinu. Nabízíme řešení, která vám pomohou dosáhnout a udržet si zdravý, krásný úsměv, od ochrany zubního kazu až po bělení a zmírnění citlivosti.

Pro kompletní péči o ústní dutinu, se nezapomeňte podívat na naši nabídku produktů pro péči o ústní dutinu , včetně zubních nití, ústních vod, a specializovaných dentálních nástrojů.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík