Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Domov
  3. Domácí zvířata
  4. Péče a hygiena zvířat

Péče a hygiena zvířat

(22 produktů)
  • Doplňky pro zvířata
  • Krmivo a pamlsky pro zvířata
  • Péče a hygiena zvířat
  • Doplňky stravy pro zvířata
  • Ochrana proti klíšťatům a blechám
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Mouthwash for Dogs and Cats - 30 ml JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Mouthwash for Dogs and Cats - 30 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Oral Care Spray Ústní voda pro psy a kočky – 30 ml

    No reviews
    Běžná cena 413,89 Kč
    Jednotková cena1.379,63 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 25 ppm, Tonic for Pets - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 Koloidní stříbro 25 ppm, Tonikum pro domácí mazlíčky – 500 ml

    1 review
    Běžná cena 184,99 Kč
    Jednotková cena369,98 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Vet Protector Pro Muko Oral Hygiene Fluid for Dogs and Cats - 15 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Pro Muko ústní hygienická tekutina pro psy a kočky – 15 ml

    1 review
    Běžná cena 379,69 Kč
    Jednotková cena2.531,27 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Vet Protector Fresh Oral Hygiene Liquid for Dogs and Cats - 100 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Fresh ústní hygiena pro psy a kočky – 100 ml

    1 review
    Běžná cena 292,19 Kč
    Jednotková cena2.921,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver, for Pets - 150 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 Koloidní stříbro, pro domácí mazlíčky – 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 124,09 Kč
    Jednotková cena827,27 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Polisept Vet Wound Gel Dressing for Dogs and Cats - 30 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet Wound Gel Dressing pro psy a kočky – 30 ml

    No reviews
    Běžná cena 267,99 Kč
    Jednotková cena893,30 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Polisept Vet Wound Gel Silver Pro for Dogs and Cats - 30 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet Wound Gel Silver Pro pro psy a kočky – 30 ml

    1 review
    Běžná cena 362,99 Kč
    Jednotková cena1.209,97 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Argentum200 Colloidal Silver 25 ppm, Spray for Pets - 150 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Argentum200 Koloidní stříbro 25 ppm , Sprej pro domácí mazlíčky – 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 99,79 Kč
    Jednotková cena665,27 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Vet Protector Ears Plus Care for Dogs and Cats - 50 ml JM Sante Vet Protector Ears Plus Care for Dogs and Cats - 50 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Vet Protector Ears Plus Care pro psy a kočky – 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 304,19 Kč
    Jednotková cena608,38 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Poliderm Hypoallergenic Paw Stick for Dogs and Cats - 14,5 g

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm Hypoalergenní tyčinka na tlapky pro psy a kočky – 14,5 g

    No reviews
    Běžná cena 331,19 Kč
    Jednotková cena2.284,07 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Polisept Vet First Aid Kit for Dogs and Cats - Disinfectant Spray + Gel Dressing

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet Lékárnička pro psy a kočky – dezinfekční sprej + gelový obvaz

    1 review
    Běžná cena 438,49 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Polisept Vet Spray for Wounds for Dogs and Cats - 50 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet Spray na rány pro psy a kočky – 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 184,99 Kč
    Jednotková cena369,98 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Poliderm Spray for Skin Lesions in Dogs and Cats - 100 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm sprej na kožní léze u psů a koček – 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 318,89 Kč
    Jednotková cena3.188,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Poliderm Specialised Cleaning Glove for Dog and Cat - 1 Piece JM Sante Poliderm Specialised Cleaning Glove for Dog and Cat - 1 Piece JM Sante Poliderm Specialised Cleaning Glove for Dog and Cat - 1 Piece

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm Speciální čisticí rukavice pro psy a kočky – 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 48,59 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Poliderm Emulsion for Inflammation in Dogs and Cats - 140 ml
    5% sleva

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm Emulze na záněty u psů a koček – 140 ml

    No reviews
    Akční cena 277,58 Kč Běžná cena 292,19 Kč
    Jednotková cena1.982,71 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Polisept Vet Spray for Wounds for Dogs and Cats - 200 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet sprej na rány pro psy a kočky – 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 345,89 Kč
    Jednotková cena1.729,45 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Totobi Natural Shampoo for Kittens and Puppies - 300 ml
    Vyprodáno

    Totobi

    Přírodní šampon Totobi pro koťata a štěňata - 300 ml

    No reviews
    Běžná cena 245,79 Kč
    Jednotková cena245,79 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Polisept Vet Recovery Energy Supplement for Animals – 12 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet R Ecover y Energetický doplněk pro zvířata – 12 ml

    No reviews
    Běžná cena 148,69 Kč
    Jednotková cena991,27 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Shampoo with Conditioner for Dogs and Cats - 250 ml
    10% sleva

    JM Sante Pharma

    JM Sante Šampon s kondicionérem pro psy a kočky – 250 ml

    No reviews
    Akční cena 328,81 Kč Běžná cena 365,39 Kč
    Jednotková cena1.315,24 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Poliderm Shampoo for Dogs and Cats - 250 ml

    JM Sante Pharma

    JM Sante Poliderm Šampon pro psy a kočky - 250 ml

    No reviews
    Běžná cena 304,19 Kč
    Jednotková cena1.216,76 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • JM Sante Polisept Vet Spray Silver Pro for Wounds for Dogs and Cats - 200 ml JM Sante Polisept Vet Spray Silver Pro for Wounds for Dogs and Cats - 200 ml JM Sante Polisept Vet Spray Silver Pro for Wounds for Dogs and Cats - 200 ml
    10% sleva
    Novinka

    JM Sante Pharma

    JM Sante Polisept Vet Spray Silver Pro na rány pro psy a kočky – 200 ml

    No reviews
    Akční cena 326,44 Kč Běžná cena 362,99 Kč
    Jednotková cena1.632,20 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Green Sante Natural Ear Oil for Dogs and Cats - 100 ml
    Vyprodáno

    JM Sante Pharma

    Green Sante Přírodní ušní olej pro psy a kočky – 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 87,59 Kč
    Jednotková cena875,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti

Péče a hygiena pro úplné zdraví a pohodlí domácích mazlíčků

Udržujte zdraví a pohodlí svých domácích mazlíčků pomocí ucelené kolekce přírodních pečujících a hygienických produktů Medpak. Díky našim desetiletým zkušenostem s řešeními pro zdraví, nabízíme pečlivě sestavené produkty, které podporují čistotu a pohodu vašeho domácího mazlíčka prostřednictvím šetrných, ale účinných složek. Od specializovaných šamponů až po potřeby pro péči o zuby, naše nabídka péče o srst vám pomůže poskytnout péči profesionální kvality v pohodlí vašeho domova.

Přírodní péče o koupele a srst

Pravidelné koupání je pro hygienu a pohodlí vašeho zvířete, nezbytné, ale drsné chemické látky mohou podráždit citlivou pokožku a poškodit kvalitu srsti. Naše kolekce obsahuje přírodní šampony a kondicionéry vyvinuté speciálně pro potřeby kůže a srsti zvířat. Tyto jemné přípravky účinně čistí a zároveň vyživují pokožku a udržují přirozené ochranné oleje, které udržují srst vašeho zvířete zdravou a lesklou.

Naše komplexní koupelová řešení řeší různé potřeby a citlivosti:

  • All-in-one šampon a kondicionér, které zjednodušují koupání a zároveň poskytují kompletní péči
  • Hypoalergenní varianty pro zvířata s citlivou kůží nebo alergiemi na běžné produkty
  • Specializované receptury pro mladá zvířata, která vyžadují mimořádně šetrnou péči během svého vývoje

Profesionální domácí péče o zuby

Zdraví zubů významně ovlivňuje celkovou pohodu vašeho zvířete, ovlivňující vše od výživy až po systémové zdraví. Naše přírodní produkty pro péči o zuby usnadňují udržování ústní hygieny vašeho domácího mazlíčka mezi profesionálním čištěním. Tyto speciálně vyvinuté zubní pasty a kartáčky jsou navrženy pro zvířecí tlamu, s použitím bezpečných složek, které účinně čistí bez nutnosti oplachování.

Pravidelná péče o zuby přináší řadu zdravotních výhod, včetně svěžejšího dechu, zdravějších dásní, a snížení rizika zubních onemocnění, která mohou ovlivnit další orgánové systémy. Naše ekologické zubní kartáčky mají design vhodný pro tlamu domácích mazlíčků, a přírodní zubní pasty používají příchutě a textury, které domácí mazlíčci považují za přijatelné, takže rutinní péče o zuby je pro domácí mazlíčky i jejich majitele lépe zvládnutelná.

Pohodlná řešení každodenní hygieny

Udržování čistoty domácích mazlíčků mezi úplnými koupelemi vyžaduje praktická řešení každodenních hygienických potřeb. Naše kolekce obsahuje specializované produkty pro běžnou péči, které nevyžadují čas a úsilí spojené s kompletním koupáním. Rychločistící gely na tlapky po procházkách pomáhají odstraňovat nečistoty, z prostředí, zatímco rozčesávací mlhy usnadňují a zpříjemňují údržbu srsti zvířatům s delší srstí.

Tato praktická řešení podporují pravidelnou hygienickou údržbu:

  • After-procházce čisticí gely, které rychle odstraňují nečistoty a alergeny z tlapek a nohou
  • Rozčesávací spreje, které usnadňují kartáčování a zároveň snižují nepohodlí z matné srsti
  • Ochranné kondicionéry, které vytvářejí bariéry proti vlivům prostředí mezi koupelemi

Specializovaná péče pro různá životní stádia

Domácí zvířata mají během svého života různé potřeby péče, od jemných požadavků štěňat a koťat až po specifické problémy starších zvířat. Naše kolekce obsahuje výrobky speciálně vyvinuté pro mladá zvířata, jejichž kůže je citlivější a vyžaduje jemnější péči. Tato specializovaná složení poskytují účinné čištění a zároveň respektují jedinečné fyziologické potřeby vyvíjejících se zvířat.

Mladá zvířata mají prospěch z jemnějších složení, která účinně čistí, aniž by zatěžovala jejich vyvíjející se kožní bariérový systém. Jemné složky podporují zdravý vývoj kůže a zároveň vytvářejí pozitivní asociace s rutinní péčí, které budou domácím zvířatům prospěšné po celý život.

Komplexní péče o uši

Zdraví uší vyžaduje specializovanou pozornost, zejména u zvířat s klapkami na uších nebo u zvířat náchylných k ušním infekcím. Naše přírodní roztoky na čištění uší pomáhají udržovat ušní hygienu tím, že šetrně odstraňují nahromaděné nečistoty a vosk a zároveň podporují přirozené ochranné mechanismy ucha. Pravidelná péče o uši předchází infekcím a snižuje nepohodlí spojené s ušními problémy.

Tyto specializované přípravky pro péči o uši působí šetrně a udržují zdraví uší, aniž by způsobovaly podráždění nebo narušovaly přirozené prostředí uší. Složení podporují přirozené čisticí procesy uší a zároveň v případě potřeby poskytují další čisticí účinek, čímž pomáhají předcházet běžným ušním problémům dříve, než se rozvinou ve vážnější stavy.

Přírodní a bezpečné složení

Všechny pečující přípravky v naší kolekci upřednostňují přírodní složky, které jsou bezpečné pro pravidelné používání na kůži a srst zvířat. Tyto promyšleně sestavené produkty se vyhýbají drsným chemickým látkám, které by mohly způsobit podráždění nebo dlouhodobé poškození, místo toho používají rostlinné složky s osvědčenými čisticími a ošetřujícími vlastnostmi. Přírodní přístup je v souladu se závazkem společnosti Medpak k řešením pro celou rodinu, která jsou ohleduplná ke zdraví.

Naše přírodní složení nabízí několik důležitých výhod:

  • Šetrné složky, které snižují riziko alergických reakcí a přecitlivělosti pokožky
  • Biologicky odbouratelné složky, které minimalizují dopad na životní prostředí při používání a likvidaci
  • Účinné čisticí účinky, které udržuje hygienu domácího mazlíčka, aniž by ohrožoval zdraví pokožky

Standardy kvality a bezpečnosti

Ve společnosti Medpak, uplatňujeme na výrobky pro péči o domácí mazlíčky stejně přísné standardy kvality, jaké dodržujeme v celém našem sortimentu zdravotnických výrobků. Naše groomingové produkty splňují přísná kritéria bezpečnosti složek, účinnosti, a spolehlivosti. Díky tomuto závazku ke kvalitě jsme si získali důvěru majitelů domácích mazlíčků v celé Evropě, včetně Německa, Litvy, Nizozemska, Itálie, Slovenska, a Velké Británie, kteří se spoléhají na naše výrobky pro péči o své domácí mazlíčky.

Doplňte svou rutinu péče o domácí mazlíčky

Vytvořte si komplexní přístup k péči o domácí mazlíčky pomocí doplňkových výrobků z naší nabídky. Podpořte rutinní péči o zvířata našimi doplňky pro zdraví domácích zvířat , které podporují zdraví kůže a srsti zevnitř. Řešte venkovní problémy s naší přírodní ochranou proti klíšťatům a blechám vhodnou pro domácí zvířata. Pro kompletní čistotu domácnosti, prozkoumejte naše čisticí prostředky pro zvířata , které udržují hygienu ve společných obytných prostorách.

Objevte profesionální řešení péče o domácí mazlíčky, která usnadňují péči o ně a zároveň podporují zdraví a pohodlí vašeho zvířecího společníka. Vyzkoušejte rozdíl Medpak, kde se přírodní složky setkávají s účinnou péčí v každém pečovatelském výrobku, který nabízíme.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík