Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Sport
  3. Před-tréninková výživa
  4. Před-tréninková pumpa

Před-tréninková pumpa

(31 produktů)
  • Před-tréninková stimulancia
  • Před-tréninková pumpa
  • Před-tréninková shot
  • Stimulancia
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • 6PAK Beta-Alanine, powder - 200 g

    6PAK

    6PAK Beta-alanin, v prášku - 200 g

    No reviews
    Běžná cena 220,59 Kč
    Jednotková cena1.102,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL Mutant Madness, Sweet Iced Tea - 270 g

    PVL

    PVL Mutant Madness, Sladký ledový čaj - 270 g

    3 reviews
    Běžná cena 359,29 Kč
    Jednotková cena133,07 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Levrone Scatterbrain Pre-workout, Dragon Fruit - 270 g

    Kevin Levrone

    Levrone Scatterbrain Pre-workout, Dragon Fruit - 270 g

    No reviews
    Běžná cena 469,89 Kč
    Jednotková cena1.740,33 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Levrone Scatterbrain Pre-workout, Lemon-Peach - 270 g

    Kevin Levrone

    Levrone Scatterbrain Pre-workout, Lemon-Peach - 270 g

    3 reviews
    Běžná cena 472,39 Kč
    Jednotková cena1.749,59 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Skull Labs Angel Dust Pre-Workout Mango-Orange - 270 g

    Skill Nutrition

    Skull Labs Angel Dust Pre-Workout Mango-Orange - 270 g

    No reviews
    Běžná cena 433,89 Kč
    Jednotková cena1.607,00 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g
    Vyprodáno

    PVL

    PVL Mutant Madness, Limonáda - 270 g

    2 reviews
    Běžná cena 379,79 Kč
    Jednotková cena140,66 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Black Wolf Pre-Workout, Blackcurrant - 300 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Pre-Workout, Blackcurrant - 300 g

    2 reviews
    Běžná cena 269,39 Kč
    Jednotková cena897,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g PVL Mutant Madness, Peach-Mango - 270 g
    Vyprodáno

    PVL

    PVL Mutant Madness, Broskev a mango - 270 g

    1 review
    Běžná cena 379,79 Kč
    Jednotková cena1.406,63 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Levrone Scatterbrain Pre-workout, Exotic Fruit - 270 g

    Kevin Levrone

    Levrone Scatterbrain Pre-workout, Exotic Fruit - 270 g

    1 review
    Běžná cena 467,19 Kč
    Jednotková cena1.730,33 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Black Wolf Pre-Workout, Lemon - 300 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Pre-Workout, Lemon - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 256,59 Kč
    Jednotková cena855,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Black Wolf Pre-Workout, Multifruit - 300 g

    Activlab

    Activlab Black Wolf Pre-Workout, Multifruit - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 282,39 Kč
    Jednotková cena941,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 677,99 Kč
    Jednotková cena2.259,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • OstroVit Pump Extreme, Strawberry - 300 g OstroVit Pump Extreme, Strawberry - 300 g
    Vyprodáno
    10% sleva

    OstroVit

    Ostrovit Pump Extreme, Jahoda - 300 g

    No reviews
    Akční cena 230,91 Kč Běžná cena 256,59 Kč
    Jednotková cena769,70 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Grapefruit-Lime - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Grapefruit-Lime - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout , Grapefruit-Lime - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 677,99 Kč
    Jednotková cena2.259,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 677,99 Kč
    Jednotková cena2.259,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Bubble Gum - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Bubble Gum - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Bubble Gum - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 677,99 Kč
    Jednotková cena2.259,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g PVL Mutant Madness, Fruit Punch - 270 g

    PVL

    PVL Mutant Madness , Fruit Punch – 270 g

    No reviews
    Běžná cena 379,79 Kč
    Jednotková cena1.406,63 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Forest Fruits - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Forest Fruits - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Lesní ovoce - 300 g

    1 review
    Běžná cena 688,29 Kč
    Jednotková cena2.294,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec S.A.W. Pre-workout Booster - 120 Capsules

    Trec Nutrition

    Trec S.A.W. Pre-workout Booster - 120 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 413,39 Kč
    Jednotková cena3,44 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • 6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g 6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g 6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g
    Vyprodáno

    6PAK

    6PAK Boom Tropical Pre-Workout - 240 g

    1 review
    Běžná cena 357,69 Kč
    Jednotková cena149,04 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • BioTech USA Black Blood NOX+, Tropical Fruit Flavoured - 330 g
    30% sleva

    BioTech USA

    BioTech USA Black Blood NOX+, s příchutí tropického ovoce - 330 g

    1 review
    Akční cena 716,26 Kč Běžná cena 1.024,69 Kč
    Jednotková cena2.170,48 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp R-Weiler, Red Punch - 300 g Olimp R-Weiler, Red Punch - 300 g Olimp R-Weiler, Red Punch - 300 g
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp R-Weiler, Červený punč - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 731,79 Kč
    Jednotková cena2.439,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Fruit Punch - 300 g Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Fruit Punch - 300 g Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Fruit Punch - 300 g
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp Pump Xplode Pre-Workout, Ovocný punč - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 503,19 Kč
    Jednotková cena1.677,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Další

Předtréninkové pumpy: V Medpaku, chápeme, že je důležité udržet si motivaci a výkonnost na vaší cestě za fitness. Naše řada pumpovacích předtréninkových přípravků je navržena tak, aby zlepšila váš tréninkový zážitek, zvýšila svalovou pumpu, a zlepšila vizuální výsledky.

Síla předtréninkových doplňků pro napumpování

Naše pumpovací předtréninkové doplňky nabízejí řadu výhod:

  • Zlepšení svalové pumpy a prokrvení
  • Zvýšení síly a energie
  • Zlepšení motivace a radosti z tréninku
  • Rychlejší přísun krve do svalů
  • Zvýšení celkového fyzického výkonu

Jak před-Pumpování před tréninkem

Naše doplňky zaměřené na pumpování fungují na základním principu:

  • Zlepšení průtoku krve rozšířením cév
  • Zvýšení přílivu krve do svalů
  • Vytvoření viditelného a účinného pumpovacího efektu

Klíčové složky jako arginin se přeměňují na oxid dusnatý, což způsobuje rozšíření cév a zlepšení krevního oběhu.

Optimální načasování předtréninkových doplňků pro napumpování

Pro dosažení nejlepších výsledků, užijte předtréninkový přípravek zaměřený na napumpování 30 až 45 minut před cvičením. Pro maximalizaci účinnosti:

  • Minimalizujte přestávky mezi sériemi během tréninku
  • Před tréninkem a během něj zůstaňte dobře hydratovaní
  • Před cvičením omezte komplexní sacharidy

Pumping vs. Stimulující předtréninkové přípravky

Ve společnosti Medpak, nabízíme dva hlavní typy předtréninkových doplňků:

1. Stimulující předtréninkové přípravky. Pumpující předtréninkové přípravky

  • Zlepšují průtok krve a svalovou pumpu
  • Poskytují energii díky zvýšenému přísunu živin
  • Podporují rychlejší r Ecover y
  • Vhodné pro použití kdykoli během dne

2. Stimulující předtréninkové přípravky

Stimulační předtréninkové přípravky

  • Dodávají tělu energii pro zvýšený počet opakování
  • Zvyšují fyzickou výkonnost a snižují únavu
  • Mohou obsahovat kofein a další stimulanty

Vyberte si typ, který nejlépe odpovídá vašim fitness cílům a tréninkovému stylu. Pro komplexní přístup, zvažte naši kompletní nabídku předtréninkových doplňků .

Klíčové složky našich předtréninkových pumpovacích doplňků

Naše pumpovací předtréninkové přípravky obsahují účinnou směs složek:

  • Kreatin: Zvyšuje produkci energie a účinek svalové pumpy
  • Citrulin: Podporuje kardiovaskulární zdraví a přeměňuje se na arginin
  • L-arginin: Rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh
  • Beta-alanin: Zvyšuje hladinu karnosinu ve svalech pro lepší uvolňování energie

Pro ty, kteří si chtějí přizpůsobit svůj předtréninkový zážitek, zvažte kombinaci těchto složek s naším aminokyselinové doplňky pro individuální směs.

Maximalizace předtréninkové pumpy

Chcete-li z předtréninkové pumpy vytěžit maximum:

  • Zůstaňte důslední ve své suplementaci
  • Spojte ji se správnou výživou a hydratační strategií
  • Upravte svůj tréninkový režim tak, abyste se zaměřili na vyšší počet opakování
  • Experimentujte s různými kombinacemi složek

Zažijte rozdíl Medpaku

Naše předtréninkové pumpy jsou formulovány tak, aby vám pomohly dosáhnout maximální svalové plnosti, prokrvení, a intenzity tréninku. Ať už jste kulturista, který hledá pumpu připravenou na soutěže, nebo fitness nadšenec, jehož cílem je zlepšit zážitek z tréninku, máme pro vás ten správný doplněk.

Pozvedněte své tréninky s prémiovými předtréninkovými doplňky s pumpou od společnosti Medpak. Nakupujte naši nabídku Toda y a pocítíte rozdíl při svém příštím tréninku!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík