Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Domov
  3. Saunové doplňky

Saunové doplňky

(40 produktů)
  • Saunové éterické oleje
  • Saunové nástroje a vybavení
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 10 ml

    Bilovit

    Esenciální olej Bilovit Eukalyptus - 10 ml

    1 review
    Běžná cena 58,29 Kč
    Jednotková cena58,29 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml Bilovit Eucalyptus Essential Oil - 30 ml

    Bilovit

    Esenciální olej Bilovit Eukalyptus - 30 ml

    2 reviews
    Běžná cena 156,09 Kč
    Jednotková cena156,09 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Aromatherapy Bowl for Essential Oils Bilovit Sauna Aromatherapy Bowl for Essential Oils Bilovit Sauna Aromatherapy Bowl for Essential Oils

    Bilovit

    Aromaterapeutická miska do sauny Bilovit na esenciální oleje

    No reviews
    Běžná cena 526,79 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Lavender - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Lavender - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Levandule - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus Lemon - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus Lemon - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Eukalyptus Lemon - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Bamboo Sauna Vittles Bilovit Bamboo Sauna Vittles
    Vyprodáno

    Bilovit

    Bambusové saunové náčiní Bilovit

    2 reviews
    Běžná cena 268,39 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Bergamot - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Bergamot - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Bergamot - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Palo Santo - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Palo Santo - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Palo Santo - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 175,57 Kč Běžná cena 234,19 Kč
    Jednotková cena702,28 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Eucalyptus - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Eukalyptus - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Cedar - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Cedar - 250 ml
    Vyprodáno

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Cedr - 250 ml

    1 review
    Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena780,36 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Pine - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Pine - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Borovice - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece Bilovit Aluminium Sauna Hourglass, Black - 1 Piece

    Bilovit

    Hliníkové saunové přesýpací hodiny Bilovit, Black - 1 kus

    1 review
    Běžná cena 509,99 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece Bilovit Sauna Sand Hourglass - 1 Piece
    Vyprodáno

    Bilovit

    Přesýpací hodiny do sauny Bilovit - 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 341,29 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml Bilovit Sauna Spoon, Pine - 100 ml

    Bilovit

    Lžíce do sauny Bilovit, Borovice - 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 273,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres Bilovit Sauna Bucket, Pine - 4 litres

    Bilovit

    Saunové vědro Bilovit, Borovice - 4 litry

    No reviews
    Běžná cena 778,29 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Tangerine - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Tangerine - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Mandarinka - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Pine Sauna Thermometer with Hygrometer
    Vyprodáno

    Bilovit

    Bilovit Borovicový saunový teploměr s vlhkoměrem

    No reviews
    Běžná cena 607,49 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black Bilovit Sauna Thermometer with Hygrometer - Black

    Bilovit

    Teploměr do sauny s vlhkoměrem Bilovit - černý

    No reviews
    Běžná cena 680,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer Bilovit Round Sauna Thermometer with Hygrometer

    Bilovit

    Kulatý saunový teploměr s vlhkoměrem Bilovit

    1 review
    Běžná cena 285,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Aluminium Sauna Bucket, Black - 7 Litres Bilovit Aluminium Sauna Bucket, Black - 7 Litres Bilovit Aluminium Sauna Bucket, Black - 7 Litres

    Bilovit

    Hliníkové saunové vědro Bilovit, Black - 7 litrů

    No reviews
    Běžná cena 924,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece Bilovit Felt Sauna Cap, Grey - 1 Piece
    Vyprodáno

    Bilovit

    Bilovit Plstěná čepice do sauny, Grey - 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 116,79 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Peppermint - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Peppermint - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit Saunová emulze Máta peprná - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Sauna Emulsion Fir - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Fir - 250 ml
    25% sleva

    Bilovit

    Bilovit saunová emulze Fir - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 146,26 Kč Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena585,04 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Další

Příslušenství k saunám pro lepší wellness a relaxaci

Proměňte svůj zážitek ze saunování s rozsáhlou kolekcí prémiového příslušenství k saunám od společnosti Medpak. Díky našim desetiletým zkušenostem v oblasti wellness produktů, nabízíme pečlivě vybrané položky, které zvyšují funkčnost i terapeutický přínos vašich saunování. Od aromatických emulzí až po tradiční dřevěné doplňky, naše kolekce poskytuje vše potřebné k vytvoření autentického a omlazujícího prostředí sauny.

Terapeutické emulze do sauny a aromaterapie

Pozvedněte úroveň svých saunových sezení s naší rozsáhlou nabídkou přírodních emulzí do sauny, které kombinují aromaterapeutické účinky s tradičními saunovými postupy. Tyto pečlivě vyvinuté emulze se snadno rozpouštějí ve vodě v sauně, a uvolňují terapeutické výpary, které zlepšují zdraví dýchacích cest a zároveň vytvářejí pohlcující smyslové zážitky. Každá vůně nabízí specifické výhody, od uklidňujících vlastností levandule po dýchací cesty čistící účinky eukalyptu.

Naše rozmanitá kolekce emulzí obsahuje vůně pro všechny preference a wellness cíle:

  • Forest-.inspirované lesem, jako je cedr, borovice, a jedle, které přinášejí omlazující esenci přírody do interiéru
  • Osvěžující citrusové a bylinné směsi včetně bergamotu, mandarinky, a meduňky pro povznášející zážitky
  • Terapeutické účinky

Tradiční dřevěné saunové vybavení

Autentický zážitek ze saunování vyžaduje správné tradiční příslušenství vyrobené z přírodních materiálů. Naše kolekce zahrnuje ručně vyráběné příslušenství z borovicového dřeva, které ztělesňuje staletou tradici severského saunování a zároveň poskytuje funkční výhody pro moderní uživatele saun. Tyto předměty z přírodního dřeva odolávají vlhkosti a teplu a zároveň se na nich vytváří krásná patina, která v průběhu času zlepšuje jejich vzhled.

Základní dřevěné doplňky tvoří základ správného saunování. Tradiční vědra různých velikostí poskytují optimální možnosti skladování a nalévání vody, zatímco specializované naběračky zajišťují přesné nanášení vody na saunové kameny. Ergonomické opěrky hlavy vyrobené z aromatického borovicového dřeva zvyšují pohodlí při delších sezeních a zároveň přirozeně odolávají vlhkosti a růstu bakterií.

Přístroje pro přesné monitorování a časování

Optimální zážitky ze saunování vyžadují pečlivou pozornost věnovanou teplotě, vlhkosti, a délce sezení. Naše monitorovací přístroje kombinují tradiční řemeslné zpracování s přesnými měřicími schopnostmi, zajišťujícími bezpečné a efektivní saunování. Tyto přesné nástroje vám pomohou udržovat ideální podmínky a zároveň sledovat průběh sezení pro trvalý přínos pro zdraví.

Monitorovací zařízení profesionální úrovně zahrnuje:

  • Kombinované teploměry a vlhkoměry, které přesně sledují teplotu i úroveň vlhkosti
  • Tradiční pískové a moderní hliníkové přesýpací hodiny pro přesné měření času sezení bez použití elektronických zařízení
  • Specializované aromaterapeutické misky určené pro bezpečné rozptylování esenciálních olejů ve vysokémtepla

Odolné moderní materiály

Při respektování saunových tradic, zahrnuje naše kolekce také příslušenství vyrobené z moderních materiálů, které nabízejí zvýšenou odolnost a snadnou údržbu. Hliníková vědra a přesýpací hodiny představují alternativu tradičních materiálů odolnou proti korozi a zároveň si zachovávají estetické a funkční vlastnosti nezbytné pro autentické saunování.

Tyto moderní varianty nabízejí praktické výhody pro časté uživatele saun, včetně zvýšené odolnosti v prostředí s vysokou vlhkostí a zjednodušených postupů čištění. Elegantní designy doplňují tradiční i moderní saunové instalace a zároveň poskytují spolehlivý výkon při nesčetných sezeních.

Kompletní řešení pro nastavení sauny

Vytvoření dokonalého saunového prostředí vyžaduje koordinaci několika doplňků, které spolu harmonicky spolupracují. Naše kolekce poskytuje všechny základní komponenty potřebné pro kompletní nastavení sauny, od nástrojů pro aplikaci vody až po systémy aromaterapie. Tento komplexní přístup zajišťuje, že každý aspekt saunování přispívá k maximální relaxaci a wellness přínosům.

Koordinované sady příslušenství odstraňují dohady při vytváření optimálního prostředí sauny a zároveň zajišťují, že všechny komponenty spolu efektivně spolupracují. Pečlivě vybrané položky se vzájemně esteticky a funkčně doplňují, a vytvářejí tak ucelené zážitky, které zvyšují vizuální přitažlivost i terapeutickou účinnost vašich saunování.

Integrace aromaterapie zaměřené na wellness

Moderní saunování stále více uznává terapeutické výhody kombinace tepelné terapie s aromaterapií. Naše specializované aromaterapeutické příslušenství umožňuje bezpečnou integraci esenciálních olejů a přírodních vůní do prostředí s vysokou teplotou. Tyto účelově navržené předměty zajišťují, že aromaterapeutické účinky tradiční saunování spíše obohacují, než aby ho ohrožovaly.

Mezi terapeutické výhody saunování obohaceného aromaterapií patří zlepšení dýchacích funkcí, lepší relaxační reakce, a hlubší propojení duševního a tělesného zdraví. Díky našemu příslušenství je možné tyto výhody bezpečně a efektivně začlenit do pravidelné saunovací rutiny.

Standardy kvality a řemeslného zpracování

Ve společnosti Medpak, dodržujeme přísné standardy pro veškeré saunové příslušenství, které zajišťují, že splňuje náročné požadavky prostředí s vysokou teplotou, a vlhkostí. Naše výrobky jsou vybírány s ohledem na jejich odolnost, bezpečnost, a autenticitu, což odráží náš závazek ke kvalitě, který si získal důvěru wellness nadšenců v celé Evropě, včetně Německa, Litvy, Nizozemska, Itálie, Slovenska, a Velké Británie.

Každé příslušenství prochází pečlivým hodnocením kvality materiálu, řemeslného zpracování, a dlouhodobého výkonu v saunových podmínkách. Tento komplexní přístup zaručuje, že vaše investice do saunového příslušenství bude dlouhá léta spolehlivě sloužit a zároveň si zachová estetické a funkční vlastnosti, které definují vynikající zážitky ze saunování.

Doplňte svou wellness svatyni

Vytvořte si komplexní přístup k domácímu wellness s doplňkovými produkty z naší nabídky. Vylepšete svou péči po saunování pomocí našich produktů přírodní osobní péče určených pro pokožku, která prošla tepelnou terapií. Podpořte svou wellness rutinu našimi čistými esenciálními oleji pro aromaterapeutické aplikace. Pro úplnou relaxaci, prozkoumejte naši kolekci na podporu spánku pro rozšíření uklidňujících účinků saunování.

Objevte autentické saunové doplňky, které ctí tradiční postupy a zároveň podporují moderní wellness cíle. Poznejte rozdíl Medpak, kde se kvalitní řemeslné zpracování setkává s terapeutickými inovacemi v každém příslušenství, které nabízíme pro vaše osobní wellness útočiště.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík