Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Domov
  3. Péče o domácnost a úklid
  4. Čisticí prostředky do kuchyně

Čisticí prostředky do kuchyně

(15 produktů)
  • Čisticí prostředky do koupelny
  • Eco Zone 🍃
  • Čisticí prostředky do kuchyně
  • Prací prostředky
  • Univerzální čisticí prostředky
  • Neutralizátory pachů
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Swonco Dishwashing Liquid, Citrus and Aloe Vera - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid, Citrus and Aloe Vera - 750 ml

    Swonco

    Swonco Tekutý prostředek na mytí nádobí, Citrusy a aloe vera - 750 ml

    2 reviews
    Běžná cena 136,09 Kč
    Jednotková cena181,45 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Ecover Dish Soap Lemon & Aloe Vera - 450 ml
    Vyprodáno

    Ecover

    Ecover Mýdlo na nádobí citron a aloe vera - 450 ml

    No reviews
    Běžná cena 62,99 Kč
    Jednotková cena139,98 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Swonco Dishwashing Liquid Mint - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid Mint - 750 ml

    Swonco

    Swonco Tekutý prostředek na mytí nádobí máta - 750 ml

    No reviews
    Běžná cena 133,69 Kč
    Jednotková cena178,25 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Swonco Fragrance-free Dishwasher Rinse Aid - 750 ml Swonco Fragrance-free Dishwasher Rinse Aid - 750 ml

    Swonco

    Swonco Oplachovací prostředek do myčky nádobí bez vůně - 750 ml

    2 reviews
    Běžná cena 148,39 Kč
    Jednotková cena197,85 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg

    Swonco

    Swonco Sůl do myčky nádobí - 1,5 kg

    1 review
    Běžná cena 82,79 Kč
    Jednotková cena55,19 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Pierpaoli Organic Dishwasher Tablets - 25 Pieces Pierpaoli Organic Dishwasher Tablets - 25 Pieces
    Vyprodáno

    Pierpaoli

    Pierpaoli Organické tablety do myčky nádobí - 25 kusů

    1 review
    Běžná cena 187,29 Kč
    Jednotková cena7,49 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Swonco Dishwashing Liquid, Fragrance-Free - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid, Fragrance-Free - 750 ml

    Swonco

    Swonco Tekutý prostředek na mytí nádobí, Bez vůně - 750 ml

    No reviews
    Běžná cena 136,09 Kč
    Jednotková cena181,45 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets

    Ecover

    Ecover Tablety do myčky Classic - citron a limetka - 25 tablet

    No reviews
    Běžná cena 277,59 Kč
    Jednotková cena11,10 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 750 ml Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 750 ml

    Swonco

    Swonco Gel do myčky nádobí, Bez vůně - 750 ml

    No reviews
    Běžná cena 245,79 Kč
    Jednotková cena327,72 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L

    Bio-D

    Bio-D Prací prostředek bez vůně - 5 l

    No reviews
    Běžná cena 577,19 Kč
    Jednotková cena115,44 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 600 ml

    Swonco

    Swonco Gel do myčky nádobí, Bez vůně - 600 ml

    No reviews
    Běžná cena 197,19 Kč
    Jednotková cena328,65 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Swonco Dishwasher Gel, Lemon - 750 ml

    Swonco

    Swonco Gel do myčky nádobí, Citron - 750 ml

    1 review
    Běžná cena 335,99 Kč
    Jednotková cena447,99 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Pierpaoli Ekos Dishwashing Liquid, Orange - 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos Tekutý prostředek na mytí nádobí, Oranžový - 500 ml

    No reviews
    Běžná cena 85,19 Kč
    Jednotková cena170,38 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Ecozone Dishwasher Tablets - 72 Pieces

    Ecozone

    Ecozone Tablety do myčky nádobí - 72 kusů

    1 review
    Běžná cena 535,89 Kč
    Jednotková cena7,44 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Pierpaoli Dishwasher Rinse Aid – 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Leštidlo do myčky – 500 ml

    No reviews
    Běžná cena 194,79 Kč
    Jednotková cena389,58 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti

Kuchyňské čisticí prostředky pro bezpečné a efektivní prostory pro přípravu potravin

Udržujte čistou a hygienickou kuchyni, se specializovanou kolekcí čisticích prostředků pro kuchyně od společnosti Medpak. Díky našim desetiletým zkušenostem se zdravotně nezávadnými výrobky, nabízíme pečlivě vybrané čisticí prostředky určené speciálně pro prostory určené k přípravě potravin. Naše kuchyňské čisticí prostředky kombinují silný čisticí účinek s bezpečnějšími přípravky, které zajistí, že vaše prostory pro vaření zůstanou bez poskvrny, aniž by byla ohrožena bezpečnost potravin nebo zdraví rodiny.

Kompletní řešení pro mytí nádobí

Účinné mytí nádobí vyžaduje specializované přípravky, které rozřežou zbytky jídla a mastnoty a zároveň jsou šetrné k rukám a nádobí. Náš komplexní sortiment zahrnuje kapaliny na ruční mytí nádobí v různých přírodních vůních a variantách bez parfemace, výkonné tablety do myčky, specializované gely do myčky, a podpůrné produkty, jako jsou oplachovací prostředky a sůl do myčky. Tento kompletní systém zajišťuje zářivé výsledky, ať už myjete ručně, nebo používáte myčku nádobí.

Naše kapaliny pro ruční mytí nádobí se vyznačují:

  • Koncentrované složení s povrchově aktivními látkami rostlinného původu, které účinně odstraňují mastnotu a zbytky jídla
  • Složení šetrné k rukám s přírodními výtažky, jako je aloe vera, které chrání pokožku při delším mytí
  • Možnost výběru osvěžujících vůní, jako jsou citrusy a máta, nebo vůní.bez vůně pro citlivé jedince

Pokročilé výrobky pro myčky nádobí

Moderní myčky nádobí vyžadují specializované mycí prostředky, které účinně pracují s jejich mechanickým účinkem. Naše tablety a gely do myčky nádobí jsou vyvinuty tak, aby rozpouštěly odolné zbytky jídla a zároveň zabraňovaly usazování vodního kamene, který může časem poškodit spotřebiče. Silné enzymy a čisticí prostředky v těchto výrobcích zajišťují bezchybné výsledky i při silně znečištěné náplni nebo při tvrdé vodě.

Doplňte svůj systém myčky nádobí o specializované výrobky, jako jsou oplachové prostředky, které zabraňují vzniku skvrn na vodě a zvyšují účinnost sušení, a sůl do myčky, která pomáhá udržovat optimální změkčení vody. Tyto doplňkové produkty prodlužují životnost vašeho spotřebiče a zároveň zajišťují trvale vynikající výsledky mytí s minimálním dopadem na životní prostředí ve srovnání s běžnými alternativami.

Ekologicky šetrné čištění kuchyně

Mnoho tradičních kuchyňských čisticích prostředků obsahuje drsné chemikálie, které mohou zanechávat zbytky na povrchu při přípravě pokrmů nebo způsobovat podráždění pokožky. Naše kolekce obsahuje řadu ekologických alternativ, které poskytují silný čisticí účinek bez přísad, které se týkají. Tyto výrobky mají biologicky odbouratelné složení, čisticí prostředky na rostlinné bázi, a zodpovědné obaly, které jsou v souladu se závazkem společnosti Medpak k udržitelnosti a wellness.

Mezi ekologické výhody našich kuchyňských čisticích prostředků patří:

  • Snížení chemické zátěže vodních systémů díky biologicky odbouratelným složkám, které se přirozeně rozkládají
  • Možnosti balení s nižším dopadem, včetně koncentrovaných receptur, které vyžadují méně plastů na jedno použití
  • Rostlinnéz obnovitelných zdrojů namísto sloučenin na bázi ropy

Možnosti pro citlivé jedince

V mnoha domácnostech jsou členové rodiny citliví na pokožku nebo alergičtí na běžné čisticí prostředky. V naší nabídce najdete několik variant bez parfemace, které jsou speciálně vyvinuty tak, aby minimalizovaly potenciální dráždivé látky při zachování vynikajícího čisticího výkonu. Tyto speciálně vyvinuté výrobky umožňují všem účastnit se úklidu v kuchyni bez obav z kožních reakcí nebo podráždění dýchacích cest silnými vůněmi.

Naše nabídka bez vůně zahrnuje kapaliny na ruční mytí nádobí, gely do myčky, a oplachovací prostředky, které poskytují stejně silný mycí výkon jako jejich vonné protějšky. Díky hypoalergennímu složení jsou tyto výrobky obzvláště cenné pro domácnosti s malými dětmi, alergiky, nebo pro osoby s citlivou pokožkou, které přesto chtějí účinné řešení pro úklid kuchyně.

Standardy kvality a bezpečnosti

V Medpaku, dáváme v naší kolekci pro úklid kuchyně přednost kvalitě i bezpečnosti. Naše výrobky splňují přísné normy pro výkonnost, bezpečnost přísad, a spolehlivost, které jsou obzvláště důležité pro výrobky používané v okolí míst, kde se připravují potraviny. Díky tomuto závazku ke kvalitě jsme si získali důvěru zákazníků, z celé Evropy, včetně Německa, Litvy, Nizozemska, Itálie, Slovenska, a Velké Británie, kteří se na naše čisticí prostředky do kuchyně spoléhají pro jejich účinnost a bezpečnostní profil.

Mnoho našich čisticích prostředků do kuchyně je opatřeno ekologickými nebo přírodními certifikáty, které ověřují kvalitu jejich složek a výrobní standardy. Tato pozornost věnovaná kvalitě zaručuje, že obdržíte výrobky, které účinně fungují a zároveň zachovávají bezpečnostní standardy nezbytné pro kuchyňské prostředí, kde čistota přímo ovlivňuje zdraví rodiny.

Doplňte svou kolekci péče o kuchyň

Vytvořte si komplexní systém čištění kuchyně pomocí doplňkových výrobků z naší nabídky. Spojte své výrobky na mytí nádobí s univerzálními čisticími prostředky na pracovní desky a další povrchy. Zajistěte bezpečnost potravin s našimi výrobky na mytí zeleniny a ovoce. Pro plně udržitelný přístup, prozkoumejte naše ekologická řešení pro skladování potravin , která doplní vaše zdravé kuchyňské prostředí.

Objevte účinná, promyšlená řešení pro úklid kuchyně, která přinášejí vynikající výsledky a zároveň podporují vaše úsilí o zdravou domácnost. Vyzkoušejte rozdíl Medpak, kde se v každém námi nabízeném výrobku setkává výkonné čištění se složením bezpečným pro potraviny.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík