Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Vitamíny a doplňky stravy
  3. Aminokyseliny
  4. L-Citrulin

L-Citrulin

(35 produktů)
  • L-Arginin
  • L-Karnitin
  • L-Karnozin
  • L-Citrulin
  • L-Glutation
  • L-Glutamin
  • L-Lyzin
  • L-Prolin
  • L-Theanin
  • L-Tryptofan
  • L-Tyrozin
  • N-Acetyl cystein (NAC)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g Vitaler's Sport Citrulline (L-Citrulline Malate), Powder - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sportovní citrulin (L-citrulin malát), Prášek - 500 g

    12 reviews
    Běžná cena 282,69 Kč
    Jednotková cena565,38 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 12 Pieces
    5% sleva

    Activlab

    Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Červená řepa - 12 kusů

    2 reviews
    Akční cena 502,26 Kč Běžná cena 528,69 Kč
    Jednotková cena41,86 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules Medverita Citrulline L-Citrulline 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Citrulin L-Citrulin 500 mg - 120 kapslí

    1 review
    Běžná cena 128,29 Kč
    Jednotková cena1,07 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson L-Citrulline Malate 750 mg - 60 Capsules Swanson L-Citrulline Malate 750 mg - 60 Capsules Swanson L-Citrulline Malate 750 mg - 60 Capsules Swanson L-Citrulline Malate 750 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson L-citrulin malát 750mg - 60 kapslí

    4 reviews
    Běžná cena 184,99 Kč
    Jednotková cena3,08 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot - 70 ml x 15 Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot - 70 ml x 15 Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot - 70 ml x 15
    Vyprodáno

    Beet It Sport

    Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot – 70 ml x 15

    3 reviews
    Běžná cena 1.233,99 Kč
    Jednotková cena82,27 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules Now Foods Arginine & Citrulline - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Arginin a citrulin - 120 kapslí

    1 review
    Běžná cena 442,09 Kč
    Jednotková cena3,68 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Citrulline Malate, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulin malát, Limonáda - 200 g

    2 reviews
    Běžná cena 452,39 Kč
    Jednotková cena2.261,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Beetroot - 80 ml

    Activlab

    Activlab De Luxe Pre-Workout Shot, Červená řepa - 80 ml

    No reviews
    Běžná cena 44,79 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Real Pharm CitruArgin, Orange - 300 g

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, Pomeranč - 300 g

    1 review
    Běžná cena 279,89 Kč
    Jednotková cena932,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • 6PAK Citrulline, Grapefruit Flavour - 200 g

    6PAK

    6PAK Citrulin, s příchutí grapefruitu - 200 g

    1 review
    Běžná cena 202,99 Kč
    Jednotková cena1.014,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • BioTech USA Citrulline Malate - 90 Capsules

    BioTech USA

    BioTech USA Citrulin malát - 90 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 524,29 Kč
    Jednotková cena5,83 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Citrulline Malate, Sour Jellies - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulin malát, Kyselé želé - 200 g

    No reviews
    Běžná cena 444,59 Kč
    Jednotková cena2.222,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Hard Candy - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 678,69 Kč
    Jednotková cena2.262,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitamax Citrulline Powder - 200 g

    Vitalmax

    Vitamax Citrulline Powder - 200 g

    No reviews
    Běžná cena 154,19 Kč
    Jednotková cena770,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot - 70 ml Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot - 70 ml Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot - 70 ml
    Vyprodáno

    Beet It Sport

    Beet It Sport Nitrate 400 Beetroot Shot – 70 ml

    2 reviews
    Běžná cena 99,99 Kč
    Jednotková cena142,84 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Grapefruit-Lime - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Grapefruit-Lime - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout , Grapefruit-Lime - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 678,69 Kč
    Jednotková cena2.262,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • BioTech USA Citrulline Malate, Green Apple Flavoured - 300 g BioTech USA Citrulline Malate, Green Apple Flavoured - 300 g

    BioTech USA

    BioTech USA Citrulin malát, s příchutí zeleného jablka - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 652,89 Kč
    Jednotková cena2.176,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods L-Citrulline 750 mg - 180 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-citrulin 750 mg – 180 vegetariánských kapslí

    2 reviews
    Běžná cena 799,49 Kč
    Jednotková cena4,44 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Real Pharm CitruArgin, Strawberry-Watermelon - 300 g
    Vyprodáno

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, St RAW bobule-vodní meloun - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 285,19 Kč
    Jednotková cena950,63 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g

    Trec Nutrition

    Trec Nutrition Boogieman Pre-Workout, Tropical - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 678,69 Kč
    Jednotková cena2.262,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • 7Nutrition Citrulline Malate + Vitamin B6 - 250 g

    7Nutrition

    7Nutrition Citrulin malát + vitamin B6 - 250 g

    No reviews
    Běžná cena 320,99 Kč
    Jednotková cena1.283,96 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Real Pharm CitruArgin, Strawberry - 300 g
    5% sleva

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, St RAW bobule – 300 g

    No reviews
    Akční cena 268,56 Kč Běžná cena 282,69 Kč
    Jednotková cena895,20 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Citruline Malate 3000 mg - 300 g
    15% sleva

    Nutrend

    Nutrend Citrulin malát 3000 mg - 300 g

    No reviews
    Akční cena 272,17 Kč Běžná cena 320,99 Kč
    Jednotková cena907,23 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Další

L-citrulin:

Když se mluví o aminokyselinách, většina lidí si okamžitě vybaví syntézu bílkovin a budování svalů. L-citrulin však, vyniká jako jedinečná aminokyselina, která do této škatulky tak docela nezapadá. Místo toho hraje, klíčovou roli v cyklu močoviny spolu s argininem a ornitinem, a přispívá k detoxikačnímu procesu těla a neutralizaci toxického amoniaku. Přínosy L-citrulinu však zdaleka přesahují tuto základní funkci, a nabízejí řadu zdravotních výhod, díky nimž je cenný pro každého, kdo chce zlepšit své celkové zdraví.

Porozumění L-citrulinu: L-citrulin je neesenciální aminokyselina, což znamená, že si ji tělo dokáže vyrobit samo. Suplementace, však může přinést další výhody, zejména pro sportovce a ty, kteří chtějí zlepšit své kardiovaskulární zdraví. Zde je vysvětleno, čím je L-citrulin výjimečný:

  • Prekurzor L-argininu: L-citrulin se v těle přeměňuje na L-arginin, který pak produkuje oxid dusnatý (NO). NO je klíčový pro rozšíření cév, zlepšující průtok krve celým tělem.
  • Účinná absorpce: Zajímavé je, že, L-Citrulin je díky své lepší absorpci a biologické dostupnosti účinnější při zvyšování hladiny argininu v krvi než samotné doplňky stravy s L-Argininem.
  • Podpora cyklu močoviny: L-Citrulin hraje důležitou roli v cyklu močoviny, pomáhá odstraňovat amoniak z těla, což je důležité zejména během intenzivního cvičení.

L-Citrulin: Jedním z nejvýznamnějších přínosů L-citrulinu je jeho schopnost zvyšovat celkovou hladinu energie a sportovní výkonnost.

Zde je uvedeno, jak může L-Citrulin prospět sportovcům a fitness nadšencům:

  • Snížení únavy: L-Citrulin pomáhá snižovat únavu při tréninku, a umožňuje tak sportovcům trénovat déle a intenzivněji.
  • Zlepšení vytrvalosti: Díky zvýšení aerobní i anaerobní vytrvalosti, může L-Citrulin výrazně zvýšit výkonnost v různých sportech a cvičeních.
  • Zvýšená r Ecover y: L-Citrulin podporuje r Ecover y po cvičení, potenciálně zlepšuje efektivitu každého tréninku.
  • Zvýšená produkce oxidu dusnatého: Přeměna L-Citrulinu na L-Arginin vede ke zvýšené produkci oxidu dusnatého, zlepšuje průtok krve do svalů během cvičení.

Pro sportovce, kteří chtějí získat konkurenční výhodu, nabízí naše kolekce Sports & Fitness řadu L-Citrulinu a dalších doplňků stravy zvyšujících výkonnost.

L-Citrulin a tělesná skladba

L-Citrulin sice přímo nestimuluje růst svalů, ale může přispět ke zlepšení tělesné skladby několika způsoby:

  • Zlepšené využití bílkovin: L-Citrulin napomáhá vstřebávání a využití dalších bílkovin, potenciálně podporuje růst svalů a r Ecover y.
  • Zlepšení tréninkové konzistence: Snížením tréninkové únavy, může L-Citrulin usnadnit udržení pravidelného cvičení, vedoucí k lepším dlouhodobým výsledkům.
  • Zvýšené spalování tuků: Některé studie naznačují, že L-citrulin může zvýšit oxidaci tuků během cvičení, a potenciálně tak napomoci regulaci hmotnosti.

L-Citrulin a kardiovaskulární zdraví

L-Citrulin má významný přínos pro kardiovaskulární systém:

  • Rozšíření cév: Podporou produkce oxidu dusnatého, L-Citrulin pomáhá rozšiřovat cévy, a zlepšuje tak průtok krve celým tělem.
  • Regulace krevního tlaku: Vazodilatační účinky L-Citrulinu mohou přispět ke snížení krevního tlaku u osob s hypertenzí.
  • Erektilní funkce: L-Citrulin se ukázal jako slibný při zlepšování mírné erektilní dysfunkce způsobené vysokým krevním tlakem.
  • Elektrolytová rovnováha: L-Citrulin může pomoci snížit vylučování důležitých látek, jako je draslík, sodík, vápník, a hořčík, které napomáhají udržovat acidobazickou rovnováhu v těle.

Pro zájemce o podporu zdraví srdce, naše Kolekce Cardiovascular Health nabízí celou řadu doplňků stravy, včetně L-Citrulinu.

Přírodní zdroje a suplementace L-Citrulinu

Zatímco L-Citrulin lze získat ze zdrojů stravy, pro ty, kteří hledají jeho výkonnostní a zdravotní benefity, je často vhodnější suplementace. Zde je několik způsobů, jak L-citrulin zařadit do svého režimu:

  • Přírodní zdroje: Nejlepším přírodním zdrojem L-citrulinu je meloun. Mezi další zdroje patří okurky, dýně, tykev, a hořké melouny, i když v menším množství.
  • Doplňky stravy: Doplňky stravy s L-Citrulinem jsou dostupné v různých formách, včetně prášků, kapslí, a tablet. Citrulin malát, což je sloučenina L-citrulinu a kyseliny jablečné, je oblíbenou formou mezi sportovci.
  • Dávkování: Obvyklé dávky se pohybují v rozmezí 3-6 gramů denně pro obecné zdravotní účinky, zatímco sportovci mohou před intenzivním tréninkem použít až 8-10 gramů. Před zahájením jakéhokoli nového doplňkového režimu se vždy poraďte s odborníkem.

Závěr: L-Citrulin je jedinečná aminokyselina, která nabízí širokou škálu výhod, od zvýšeného sportovního výkonu až po zlepšení kardiovaskulárního zdraví. Ať už jste sportovec, který chce zvýšit svou vytrvalost a r Ecover y, nebo někdo, kdo chce podpořit zdraví svého srdce a celkovou pohodu, L-Citrulin rozhodně stojí za zvážení.

Díky své schopnosti zlepšit hladinu energie, podpořit složení těla, a podpořit kardiovaskulární zdraví, L-Citrulin vyniká jako všestranný doplněk ve světě zdraví a fitness. Vzhledem k tomu, že výzkum stále odhaluje jeho potenciální přínosy, je pravděpodobné, že se L-Citrulin stane stále oblíbenější volbou pro ty, kteří chtějí optimalizovat své zdraví a výkonnost.

Pamatujte, že i když L-Citrulin nabízí řadu výhod, je vždy nejlepší poradit se s odborníkem na zdravotní péči, než přidáte jakýkoli nový doplněk do své rutiny. Ten vám může poskytnout individuální rady na základě vašich individuálních zdravotních potřeb a cílů.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík