Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Zdraví
  3. Zdravá výživa a potraviny
  4. Zdravé nápoje a džusy

Zdravé nápoje a džusy

(55 produktů)
  • Nápoje a nápojové směsi
  • Snídaně a cereálie
  • Káva a čaj
  • Oleje a octy
  • Zdravé nápoje a džusy
  • Zdravé svačiny
  • Bylinky a koření
  • Džemy, med a sladké pomazánky
  • Ořechové másla
  • Těstoviny a nudle
  • Omáčky a dochucovadla
  • Sportovní výživa
  • Alternativy cukru
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Sadvit Strong Ginger 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Strong Ginger 100% - 250 ml

    9 reviews
    Běžná cena 100,29 Kč
    Jednotková cena401,16 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% - 240 ml

    Sadvit

    Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% – 240 ml

    2 reviews
    Běžná cena 81,69 Kč
    Jednotková cena340,38 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Rich Sea Buckthorn 100% – 1500 ml

    10 reviews
    Běžná cena 435,99 Kč
    Jednotková cena290,66 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 1500 ml

    3 reviews
    Běžná cena 187,49 Kč
    Jednotková cena124,99 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Strong Ginger 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Strong Ginger 100% - 1500 ml

    6 reviews
    Běžná cena 504,89 Kč
    Jednotková cena336,59 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Simply Raspberry 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Simply Raspberry 100% - 250 ml

    3 reviews
    Běžná cena 100,29 Kč
    Jednotková cena401,16 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 5000 ml Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 5000 ml

    Sadvit

    Sadvit Golden Lemon Juice 100% – 5000 ml

    6 reviews
    Běžná cena 404,29 Kč
    Jednotková cena80,86 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Pure Aloe Vera 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Pure Aloe Vera 100% - 250 ml

    3 reviews
    Běžná cena 80,09 Kč
    Jednotková cena320,36 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Refreshing Lime 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Osvěžující limetka 100% - 1500 ml

    2 reviews
    Běžná cena 245,79 Kč
    Jednotková cena163,86 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Black Currant and Nothing More 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Černý rybíz a nic víc 100% - 250 ml

    3 reviews
    Běžná cena 92,19 Kč
    Jednotková cena368,76 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Cherry from the Heart 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Třešeň ze srdce 100% - 250 ml

    2 reviews
    Běžná cena 63,39 Kč
    Jednotková cena253,56 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Vital Pomegranate 100% - 250 ml Sadvit Vital Pomegranate 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Vital Pomegranate 100 % – 250 ml

    2 reviews
    Běžná cena 52,79 Kč
    Jednotková cena211,16 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Exclusively Black Elderberry 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Exkluzivně černý bez 100% - 250 ml

    No reviews
    Běžná cena 89,69 Kč
    Jednotková cena358,76 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Fresh Cranberry 100% - 250 ml
    Vyprodáno

    Sadvit

    Sadvit Čerstvé brusinky 100% - 250 ml

    2 reviews
    Běžná cena 81,69 Kč
    Jednotková cena326,76 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Semi-Sweet Apple Juice - 5000 ml Sadvit Semi-Sweet Apple Juice - 5000 ml

    Sadvit

    Sadvit Polosladká jablečná šťáva - 5000 ml

    8 reviews
    Běžná cena 211,39 Kč
    Jednotková cena42,28 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Clotted Beetroot Juice 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Šťáva ze srážené červené řepy 100% - 250 ml

    2 reviews
    Běžná cena 49,99 Kč
    Jednotková cena199,96 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Simply Raspberry 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Simply Raspberry 100% - 1500 ml

    5 reviews
    Běžná cena 497,09 Kč
    Jednotková cena331,39 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Golden Lemon Juice 100% - 250 ml

    2 reviews
    Běžná cena 47,29 Kč
    Jednotková cena189,16 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Orange Juice 100%, Sunny Orange - 5000 ml Sadvit Orange Juice 100%, Sunny Orange - 5000 ml

    Sadvit

    Sadvit 100% pomerančová šťáva – Sunny Orange – 5000 ml

    7 reviews
    Běžná cena 454,59 Kč
    Jednotková cena90,92 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Cherry from the Heart 100% - 1500 ml Sadvit Cherry from the Heart 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Třešeň ze srdce 100% - 1500 ml

    4 reviews
    Běžná cena 298,49 Kč
    Jednotková cena198,99 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Bold Chokeberry 100% - 250 ml

    Sadvit

    Sadvit Bold Arónie 100 % – 250 ml

    2 reviews
    Běžná cena 68,59 Kč
    Jednotková cena274,36 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit Fresh Cranberry 100% - 1500 ml

    Sadvit

    Sadvit Čerstvé brusinky 100% - 1500 ml

    2 reviews
    Běžná cena 388,49 Kč
    Jednotková cena258,99 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Sadvit EatMe Smoothie, Coconut, Pineapple, Banana and Apple - 240 ml

    Sadvit

    Sadvit EatMe Smoothie, Kokos, Ananas, Banán a jablko - 240 ml

    No reviews
    Běžná cena 49,99 Kč
    Jednotková cena208,29 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Další

Zdravé nápoje a šťávy představují přírodní tekutou výživu, která přináší koncentrované vitamíny, minerály, a fytonutrienty v pohodlné, a chutné formě. Ve společnosti Medpak, jsme sestavili výjimečnou kolekci 100% čistých šťáv a koktejlů bohatých na živiny, které upřednostňují zdraví bez kompromisů v chuti. Náš výběr klade důraz na produkty bez umělých přísad, přidaných cukrů, a konzervačních látek, které zajišťují, že každý doušek smysluplně přispívá k vašim wellness cílům. Od bezinek posilujících imunitní systém po zázvorovou šťávu podporující trávení, každá láhev v naší kolekci slouží jinému účelu než pouhému osvěžení. Více než 10 let sloužíme zákazníkům, kteří dbají o své zdraví, v Německu, Litvě, Nizozemsku, Itálii, Slovensku, a Velké Británii, a chápeme, že kvalitní nápoje hrají zásadní roli při udržování optimálního zdraví a vitality.

Síla 100% čistých ovocných šťáv

Čisté ovocné šťávy bez přidaných cukrů a vody představují koncentrovanou výživu z Nature's Bounty. Naše kolekce zdravých nápojů a šťáv obsahuje jednoplodové odrůdy, které zachovávají autentickou chuť a výživový profil každého ovoce. Třešňová šťáva poskytuje přírodní melatonin pro podporu spánku, zatímco brusinková šťáva nabízí díky svým jedinečným proanthokyanidinům zdraví prospěšné účinky na močové cesty. Šťáva z černého rybízu přináší výjimečný obsah vitaminu C, který předčí pomeranče v potenciálu podpory imunity. Tyto čisté šťávy slouží jako funkční nápoje, řešící specifické zdravotní problémy a zároveň uspokojující chuťové preference.

Rozdíl mezi 100% džusem a džusovými nápoji nelze přeceňovat. Naše výběrové čisté šťávy procházejí minimálním zpracováním, a zachovávají vitamíny citlivé na teplo a prospěšné rostlinné sloučeniny, které se při běžném zpracování často ztrácejí. Šťáva z granátového jablka si zachovává silné antioxidanty podporující kardiovaskulární zdraví, zatímco malinová šťáva poskytuje kyselinu elagovou s potenciálními protirakovinnými účinky. Výběrem čistých šťáv, se spotřebitelé dostanou k terapeutickým koncentracím živin, kterých nelze dosáhnout pouhou konzumací celého ovoce.

Funkční šťávy pro cílenou podporu zdraví

Kromě tradičních ovocných šťáv, zahrnuje naše kategorie zdravých nápojů a šťáv funkční druhy zaměřené na specifické wellness potřeby. Zázvorová šťáva vyniká silnými protizánětlivými a trávicími účinky, a nabízí koncentrované gingeroly, které zklidňují nevolnost a podporují imunitní funkce. K dispozici je jak v praktických 250ml lahvích, tak v ekonomických 1500ml velikostech, čistá zázvorová šťáva poskytuje všestranné využití od ranních wellness panáků až po přísady na vaření. Tato koncentrace umožňuje terapeutické dávkování bez cukrové zátěže nápojů s příchutí zázvoru.

Šťáva z aloe vera představuje další funkční sílu, podporující zdraví trávicího traktu a přirozené detoxikační procesy. Rakytníková šťáva, bohatá na vzácné omega-7 mastné kyseliny, podporuje zdraví pokožky a integritu sliznic zevnitř. Tyto specializované šťávy v rámci naší kolekce ukazují, jak se tradiční prostředky převádějí do moderního pohodlí, a poskytují léčebné účinky ověřené současným výzkumem. Každá funkční šťáva nabízí jedinečné bioaktivní látky, které řeší specifické zdravotní problémy nad rámec základní výživy.

Zeleninové šťávy pro komplexní výživu

Zeleninové varianty v naší nabídce zdravých nápojů a šťáv poskytují základní minerály a fytonutrienty, které často chybí ve stravě zaměřené na ovoce. Šťáva z červené řepy dodává přírodní dusičnany podporující sportovní výkon a kardiovaskulární zdraví díky lepšímu průtoku krve. Zemitá chuť čistě zeleninových šťáv může vyžadovat přizpůsobení některým chuťovým, buňkám, ale jejich koncentrovaná výživa tuto snahu ospravedlňuje. Tyto šťávy představují účinnou metodu pro zvýšení příjmu zeleniny, zvláště výhodnou pro ty, kteří se snaží konzumovat doporučené denní porce.

Biologická využitelnost živin ve formě šťávy často převyšuje konzumaci celé zeleniny, protože odšťavňování rozkládá buněčné stěny pro snadnější vstřebávání. Díky tomu jsou zeleninové šťávy zvláště cenné pro osoby s poruchami trávení nebo zvýšenými nutričními potřebami. Pravidelná konzumace rozmanitých zeleninových šťáv podporuje zásaditost, poskytuje koncentrované antioxidanty, a dodává minerální látky ve snadno vstřebatelné formě.

Smoothies připravené k pití pro pohodlnou výživu

Moderní životní styl vyžaduje pohodlná výživová řešení, a naše nabídka smoothie v rámci zdravých nápojů a šťáv tuto potřebu řeší, aniž by byla ohrožena kvalita. Tyto míchané nápoje kombinují více druhů ovoce a někdy i zeleniny, a vytvářejí synergické výživové profily přesahující jednotlivé složky. Tropické kombinace, jako je mango, pomeranč a ananas, poskytují vitamin C a trávicí enzymy, zatímco zelené smoothies obsahující špenát dodávají železo a foláty spolu s ovocnými příchutěmi, které maskují zeleninové chutě.

Struktura a obsah vlákniny ve smoothies nabízejí výhody oproti čistým džusům, zajišťujícím větší sytost a pomalejší vstřebávání cukru. Díky tomu jsou smoothies ideální náhradou jídla nebo vydatnou svačinou, zejména pro aktivní jedince nebo ty, kteří si hlídají váhu. Naše smoothie kladou důraz na plnohodnotné potravinové složky bez umělých zahušťovadel nebo syntetických vitamínů, při zachování integrity přirozené výživy v praktickém balení.

Možnosti bez cukru pro spotřebitele, kteří dbají na své zdraví

Naše kolekce zdravých nápojů a šťáv řeší obavy z příjmu cukru, a zahrnuje inovativní sáčky na smoothie bez cukru, které jsou ideální pro děti i dospělé. Tyto výrobky využívají přirozenou sladkost ovoce bez přidaných cukrů, a poskytují požitek ze sladkých nápojů a zároveň podporují zdravou hladinu cukru v krvi. Formát sáčků nabízí kontrolu porcí a pohodlí, takže jsou ideální do svačinových boxů nebo na cesty.

Porozumění obsahu cukru v džusech pomáhá informovanému výběru. I když 100% ovocné šťávy obsahují přírodní cukry, jejich nutriční hustota a absence přidaných sladidel je odlišuje od sladkých nápojů. Konzumace šťáv s jídlem nebo jejich ředění snižuje glykemický dopad při zachování výživových hodnot. Tento vyvážený přístup umožňuje vychutnat si zdravé nápoje a šťávy v rámci celkových dietních cílů.

Sezónní a omezeně dostupné výběry

Přirozená sezónnost produkce ovoce ovlivňuje dostupnost našich zdravých nápojů a šťáv, přičemž některé druhy nabízejí omezenou sezónní dostupnost. Šťáva z bezinek, ceněná pro podporu imunitního systému v chladném období, může mít omezenou dostupnost v závislosti na podmínkách sklizně. Tato sezónnost zajišťuje maximální obsah výživných látek, protože plody odšťavněné v optimální zralosti poskytují maximum prospěšných látek. Pochopení sezónních výkyvů pomáhá zákazníkům plánovat nákupy a ocenit přirozený rytmus produkce ovoce.

V naší kolekci se občas objevují limitované edice směsí a regionální speciality, nabízející jedinečné chuťové zážitky a výživové profily. Tyto speciální nabídky podporují objevování v rámci kategorie zdravých nápojů a zároveň seznamují zákazníky s méně známým ovocem a jeho výhodami. Taková rozmanitost zabraňuje monotónnosti v konzumaci zdravých nápojů, a udržuje nadšení pro výživné volby.

Pokyny pro skladování a konzumaci

Maximalizace přínosů zdravých nápojů a šťáv vyžaduje správné skladování a konzumaci. Čisté šťávy bez konzervačních látek vyžadují po otevření chlazení a rychlou konzumaci, aby se zabránilo znehodnocení živin. Skleněné lahve chrání kvalitu šťávy lépe než plastové, zabraňují vyluhování chemických látek a zároveň zachovávají integritu chuti. Pochopení těchto požadavků na skladování zajišťuje zákazníkům maximální hodnotu nákupu prémiových šťáv.

Optimální načasování konzumace zvyšuje přínos šťáv ��� šťávy bohaté na vitamin C zvyšují vstřebávání železa, pokud se konzumují s jídlem, zatímco šťáva z červené řepy před cvičením maximalizuje výkonnostní přínos. Vytváření každodenních šťávových rituálů, ať už ranních injekcí na posílení imunity nebo odpoledních energetických posilovačů, vytváří trvalé zdravé návyky. Naše popisy produktů obsahují návrhy na servírování a doporučení načasování pro optimalizaci terapeutických přínosů.

Environmentální aspekty a balení

Udržitelnost ovlivňuje náš výběr zdravých nápojů a šťáv, přičemž upřednostňujeme dodavatele používající postupy odpovědné k životnímu prostředí. V naší kolekci převažují skleněné obaly, nabízející možnost recyklace a ochranu výrobků bez plastového odpadu. Větší formáty snižují množství obalového odpadu pro běžné spotřebitele a zároveň poskytují lepší hodnotu. Tato ohleduplnost k životnímu prostředí se rozšiřuje i na získávání zdrojů, upřednostňování místních a ekologických výrobců, pokud je to možné.

Koncentrace výživných látek ve šťávách snižuje dopad dopravy na životní prostředí ve srovnání s celým ovocem Hipp ing. Jednosložkové šťávy podporují biologickou rozmanitost tím, že vytvářejí trhy pro odrůdy ovoce UNS u vhodné pro čerstvou spotřebu. Díky těmto aspektům udržitelnosti je výběr kvalitních džusů kromě osobních zdravotních přínosů také ekologicky uvědomělým rozhodnutím.

Integrace s postupy zdravého životního stylu

Začlenění zdravých nápojů a džusů do každodenní rutiny podporuje komplexní přístup k wellness. Ranní konzumace šťávy nastartuje metabolismus a poskytuje okamžitou výživu pro nadcházející náročné dny. Šťávy po tréninku dodávají rychlé sacharidy pro doplnění glykogenu a zároveň podporují r Ecover y protizánětlivými látkami. Večerní zeleninové šťávy poskytují minerály podporující noční regenerační procesy bez zatížení trávicího traktu.

Vytváření kombinací šťáv na míru individuálním potřebám maximalizuje přínosy ��� míchání čistých šťáv umožňuje přizpůsobení chuťovým preferencím a zdravotním cílům. Ředění silných příchutí, jako je zázvor nebo brusinka, jemnějšími šťávami zachovává léčebné účinky a zároveň zlepšuje chutnost. Díky této flexibilitě je konzumace zdravých šťáv dlouhodobě udržitelná, nikoliv jen dočasným povzbuzením zdraví.

Osvěžte své zdraví přírodní tekutou výživou

Zdravé nápoje a šťávy v naší kolekci nabízejí více než jen osvěžení ��� poskytují koncentrovanou výživu podporující všechny aspekty zdraví. Od šťáv z bobulí posilujících imunitu po zeleninové směsi zvyšující výkonnost, Každý výrobek slouží konkrétním zdravotním cílům a zároveň přináší příjemnou chuť. Ať už hledáte vhodnou výživu, s terapeutickými účinky, nebo jen lahodnou alternativu sladkých nápojů, náš pečlivě vybraný výběr zajišťuje možnosti pro každou preferenci a potřebu. Prozkoumejte naši kolekci Toda y a zjistěte, jak mohou prémiové šťávy a smoothies změnit váš přístup ke každodenní výživě a dlouhodobému zdraví.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík