Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Sport
  3. Sacharidy
  4. Izotické nápoje

Izotické nápoje

(99 produktů)
  • Carbo
  • Energetické gely
  • Izotické nápoje
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Bolero Classic Instant Drink - 100 g Apple Bolero Classic Instant Drink - 100 g Cherry Bolero Classic Instant Drink - 100 g Cola Bolero Classic Instant Drink - 100 g Forest Fruits Bolero Classic Instant Drink - 100 g Bolero Classic Instant Drink - 100 g Ice Tea Passionfruit Bolero Classic Instant Drink - 100 g Peach Bolero Classic Instant Drink - 100 g Lime & Lemon Bolero Classic Instant Drink - 100 g Mango Bolero Classic Instant Drink - 100 g Multivitamin Bolero Classic Instant Drink - 100 g Orange Bolero Classic Instant Drink - 100 g Ice Tea Peach Bolero Classic Instant Drink - 100 g Pear Bolero Classic Instant Drink - 100 g Raspberry Bolero Classic Instant Drink - 100 g Red Orange Bolero Classic Instant Drink - 100 g Strawberry Bolero Classic Instant Drink - 100 g Watermelon

    Bolero

    Bolero Classic Instant Drink - 100 g

    17 reviews
    Běžná cenaOd 98,00 Kč
    Jednotková cena980,00 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Apple Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Banana Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Berry Blend Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Cherry Kola Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Dragon Fruit Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Exotic Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Forest Fruits Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Guanabana Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Hibiscus Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Citrus Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Lemon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Mango & Lychee Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Original Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Raspberry & Pomegranate Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Ice Tea Lemon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Ice Tea Peach Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Kola Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Mango Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lemon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lemon Tonic Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lemonade Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lime Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Multivitamin Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Orange Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Pear Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Pineapple Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Pomegranate Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Raspberry Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Red Orange Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Strawberry Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Vanilla Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Watermelon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Yellow Grapefruit

    Bolero

    Bolero Classic instantní nápoj, jablko – 9 g

    13 reviews
    Běžná cenaOd 12,49 Kč
    Jednotková cena13,88 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 12 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 24 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 58 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 79 Sachets

    Bolero

    Bolero Sáčky s instantní nápojovou směsí - 9 g

    9 reviews
    Běžná cenaOd 153,99 Kč
    Jednotková cena12,83 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 12 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 24 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 48 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 74 Sachets
    Až 20% sleva

    Bolero

    Bolero Sáčky s instantním nápojem Mix - 3 g

    6 reviews
    Běžná cenaOd 79,39 Kč
    Jednotková cena6,62 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Aloe Vera Mix Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Ice Tea Lemon Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Ice Tea Peach Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Lemon Tonic Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Mango Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Pear Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Watermelon
    Až 16% sleva

    Bolero

    Bolero Instantní nápoj Classic - 12 sáčků

    2 reviews
    Akční cenaOd 107,64 Kč Běžná cena 128,19 Kč
    Jednotková cena8,97 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Ostrovit Isotonic, Orange - 500 g Ostrovit Isotonic, Orange - 500 g
    10% sleva

    Ostrovit

    Ostrovit Isotonic, Orange - 500 g

    2 reviews
    Akční cena 198,51 Kč Běžná cena 220,59 Kč
    Jednotková cena397,02 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s limetkou, Mango s ananasem - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with L-carnitine, Pineapple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s L-karnitinem, Ananas - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Strawberry - 250 g
    25% sleva

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, St RAW berry - 250 g

    No reviews
    Akční cena 128,65 Kč Běžná cena 171,79 Kč
    Jednotková cena514,60 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Zero, Raspberry-Lime - 225 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Zero, Raspberry-Lime - 225 g

    1 review
    Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena867,07 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s ženšenem, Grapefruit - 20 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 174,49 Kč
    Jednotková cena8,72 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s Yerba Mate, Černý rybíz s jablkem - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s Maca, Watermelon - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s kolagenem, St RAW bobule a máta - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Cherry - 250 g
    25% sleva

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, Třešeň - 250 g

    No reviews
    Akční cena 128,65 Kč Běžná cena 171,79 Kč
    Jednotková cena514,60 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s vitaminem C, Exotické ovoce - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Lemon - 1500 g

    Isostar

    Isostar Koncentrát, Izotonický, Citron - 1500 g

    1 review
    Běžná cena 713,79 Kč
    Jednotková cena475,86 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s limetkou, Mango s ananasem - 20 sáčků

    1 review
    Běžná cena 174,49 Kč
    Jednotková cena8,72 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s vitaminem C, Exotické ovoce - 20 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 174,49 Kč
    Jednotková cena8,72 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Elderberry, Cherry Blossom with Orange - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s černým bezem, Třešňový květ s pomerančem - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 12,49 Kč
    Jednotková cena396,51 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Green Tea, Lemon - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Green Tea, Lemon - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic se zeleným čajem, Lemon - 20 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 174,49 Kč
    Jednotková cena8,72 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g
    25% sleva

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic, Lemon-Lime - 250 g

    1 review
    Akční cena 128,65 Kč Běžná cena 171,79 Kč
    Jednotková cena514,60 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Hibiscus, Multifruit - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s ibiškem, Multifruit - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena31,71 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Další

Izotonické nápoje: nabízíme řadu prémiových izotonických nápojů určených pro udržení vrcholné výkonnosti sportovců a fitness nadšenců. Tito výkonní spojenci sportovní výživy si získali obrovskou popularitu díky své schopnosti rychle doplnit tekutiny a základní živiny ztracené během intenzivní fyzické aktivity.

Porozumění izotonickým nápojům

Termín izotonický označuje nápoje, které odpovídají osmotickému tlaku lidské krevní plazmy. Tato jedinečná vlastnost umožňuje rychlé vstřebávání lymfatickým systémem, díky čemuž jsou izotonické nápoje neuvěřitelně účinné v boji proti dehydrataci a udržení optimálního výkonu během náročných aktivit.

Zásadní role elektrolytů

Izotonické nápoje pro sportovce jsou bohaté na elektrolyty - základní minerály, jako je sodík, draslík, vápník, a hořčík. Tyto elektrolyty hrají zásadní roli při:

  • Udržování správné hydratační rovnováhy
  • Zvyšování vytrvalosti při dlouhodobém cvičení
  • Podpora funkce svalů a prevence křečí
  • Usnadnění rychlého r Ecover y po tréninku

Kdy používat izotonické nápoje

Naše izotonické nápoje jsou zvláště prospěšné pro:

  • Vytrvalostní sporty (maratonský běh, cyklistika, triatlon)
  • Vysokokapacitníintenzivní intervalový trénink (HIIT)
  • Týmové sporty s delší dobou aktivity
  • Jakákoli aktivita trvající déle než 60 minut nebo prováděná v horkých podmínkách

Beyond Hydration: Další výhody

Izotonické nápoje Medpak nabízejí více než jen hydrataci. Mnoho našich výrobků je obohaceno o:

  • Sacharidy pro dlouhodobé uvolňování energie
  • Rozvětvené-aminokyselinami s rozvětveným řetězcem (BCAA) pro podporu svalové r Ecover y
  • Glutaminem a argininem pro zlepšení r Ecover y a průtoku krve
  • Vitamíny pro podporu celkového zdraví a výkonu

Izotonické nápoje v různých formách

Izotonické nápoje nabízíme v několika praktických formách:

  • Nápoje připravené k okamžité konzumaci
  • Práškové koncentráty pro přizpůsobitelnou hydrataci
  • Šumivé tablety pro pohodlí na cestách

Výběr správného izotonického nápoje

Při výběru izotonického nápoje, hledejte:

  • Vyvážený obsah cukru (do 4 g na 100 ml)
  • Dostatečný obsah minerálních solí (kolem 50 mg na 100 ml)
  • Volitelné BCAA pro podporu svalů
  • Přidané vitamíny pro komplexní výživu

Izotonické nápoje: Nejen při cvičení

Izotonické nápoje jsou sice během tréninku klíčové, ale mohou být také prospěšné:

  • Před cvičením pro přípravu těla na intenzivní aktivitu
  • Po cvičení pro doplnění ztracených tekutin a elektrolytů
  • V průběhu dne pro udržení tekutin v těle. optimální hydrataci

Zvyšte svůj výkon s izotonickými nápoji Medpak

Ať už jste elitní sportovec nebo fitness nadšenec, naše izotonické nápoje jsou navrženy tak, aby vás udržely hydratované, nabité energií, a podávaly co nejlepší výkony. Pro kompletní hydratační strategii, zvažte kombinaci našich izotonických nápojů s našimi energetickými gely pro rychlé doplnění energie během intenzivních aktivit. Prozkoumejte naši nabídku sacharidových doplňků pro další podporu energetických potřeb během dlouhodobého výkonu.

Nakupujte prémiové izotonické nápoje Medpak Toda y a poznejte rozdíl, který může správná hydratace znamenat pro váš sportovní výkon!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík