Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Krása

Krása

(2583 produktů)
  • Koupel a sprcha
  • Tělová kosmetika
  • Pleťová kosmetika
  • Ruce a nohy
  • Vlasová kosmetika
  • Intimní hygiena
  • Péče o ústa
  • Ochrana proti slunci
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Purito Centella Unscented Recovery Cream - 50 ml Purito Centella Unscented Recovery Cream - 50 ml Purito Centella Unscented Recovery Cream - 50 ml Purito Centella Unscented Recovery Cream - 50 ml Purito Centella Unscented Recovery Cream - 50 ml Purito Centella Unscented Recovery Cream - 50 ml

    Purito

    Purito Centella UNS cented R Ecover y Cream - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 594,89 Kč
    Jednotková cena1.189,78 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml
    Vyprodáno

    Camille Rose Naturals

    Camille Rose Algae Renew Regenerating Hair Mask - 240 ml

    No reviews
    Běžná cena 524,09 Kč
    Jednotková cena2.183,71 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 Booster - 10x2 ml
    Vyprodáno
    20% sleva

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 Booster – 10x2 ml

    No reviews
    Akční cena 253,37 Kč Běžná cena 316,79 Kč
    Jednotková cena1.266,85 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 - 50 ml VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 - 50 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 731,39 Kč
    Jednotková cena1.462,78 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,09 Shell Nude - 3 g

    No reviews
    Běžná cena 243,59 Kč
    Jednotková cena811,97 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Cannaderm Hemp Oil Cream for Dry and Sensitive Skin - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Konopný olejový krém pro suchou a citlivou pokožku – 75 g

    1 review
    Běžná cena 287,69 Kč
    Jednotková cena383,59 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml
    15% sleva

    d'Alba

    d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml

    No reviews
    Akční cena 692,48 Kč Běžná cena 816,89 Kč
    Jednotková cena5.770,67 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Inntaler Naturprodukte Horse Balm with Devil's Claw and Pine Oil - 200 ml Inntaler Naturprodukte Horse Balm with Devil's Claw and Pine Oil - 200 ml Inntaler Naturprodukte Horse Balm with Devil's Claw and Pine Oil - 200 ml
    Vyprodáno

    Inntaler Naturprodukte

    Inntaler Naturprodukte Balzám na koně s ďáblovým drápem a borovicovým olejem - 200 ml

    1 review
    Běžná cena 233,99 Kč
    Jednotková cena1.169,95 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml
    20% sleva

    Medi-Peel

    Medi-Peel Melanon X Drop Gel Cream - 50 ml

    1 review
    Akční cena 419,22 Kč Běžná cena 524,09 Kč
    Jednotková cena838,44 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml

    d'Alba

    d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner s bílým lanýžem - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 509,39 Kč
    Jednotková cena3.395,93 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • COSRX PEPTIDE-132 Regenerating Shampoo with Caffeine and Zinc PCA - 200 ml

    COSRX

    COSRX PEPTIDE-132 Regenerační šampon s kofeinem a zinkem PCA - 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 446,09 Kč
    Jednotková cena2.230,45 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml Round Lab 1025 Dokdo Moisturising Night Cream/Mask - 100 ml

    Round Lab

    Round Lab 1025 Dokdo hydratační noční krém/maska – 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 458,39 Kč
    Jednotková cena4.583,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask - 25 ml Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask - 25 ml Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask - 25 ml

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Vysoce hydratační esenciální maska - 25 ml

    No reviews
    Běžná cena 48,59 Kč
    Jednotková cena179,96 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml
    5% sleva

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronový krém - 50 ml

    No reviews
    Akční cena 314,42 Kč Běžná cena 331,49 Kč
    Jednotková cena628,84 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil (Hloubkově čisticí olej) - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 492,29 Kč
    Jednotková cena3.281,93 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Firming Mask - 1.5 g + 25 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step zpevňující maska - 1,5 g + 25 g

    No reviews
    Běžná cena 102,29 Kč
    Jednotková cena386,00 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydrating Mask with Ampoule - 27 g + 1.5 g
    30% sleva

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100hL Hydratační maska s ampulí - 27 g + 1,5 g

    No reviews
    Akční cena 84,90 Kč Běžná cena 121,39 Kč
    Jednotková cena297,89 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • HairMoji Sweet Cleans Gentle Shampoo for Daily Use - 240 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    HairMoji Sweet Cleans Jemný šampon pro každodenní použití - 240 ml

    No reviews
    Běžná cena 202,19 Kč
    Jednotková cena842,46 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml Palmer's Cocoa Butter Formula Strengthening Shampoo with Biotin - 400 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula posilující šampon s biotinem - 400 ml

    No reviews
    Běžná cena 206,99 Kč
    Jednotková cena517,48 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Body Butter - 100 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Kakaové tělové máslo na strie - 100 g

    No reviews
    Běžná cena 136,19 Kč
    Jednotková cena1.361,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Murky Regulating Scalp Scrub - 150 ml
    10% sleva

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Murky regulační peeling na pokožku hlavy - 150 ml

    No reviews
    Akční cena 419,23 Kč Běžná cena 467,99 Kč
    Jednotková cena2.794,87 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Pierpaoli Bioconte Baby Paste from the First Tooth with Aloe Vera and Chamomile - 75 ml Pierpaoli Bioconte Baby Paste from the First Tooth with Aloe Vera and Chamomile - 75 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Dětská pasta od prvního zoubku s aloe vera a heřmánkem - 75 ml

    1 review
    Běžná cena 82,79 Kč
    Jednotková cena110,39 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Vaseline Soothing Hydration Moisturizing Body Lotion - 600 ml

    Vaseline

    Vaseline Soothing Hydration Hydratační tělové mléko - 600 ml

    1 review
    Běžná cena 170,39 Kč
    Jednotková cena283,98 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Vaseline Essential Healing Nourishing Body Lotion - 600 ml
    Vyprodáno

    Vaseline

    Vaseline Essential Healing Vyživující tělové mléko - 600 ml

    1 review
    Běžná cena 172,79 Kč
    Jednotková cena287,98 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 61 / 108
  • 1
  • …
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • …
  • 108
  • Další

Objevte dokonalý sortiment špičkových produktů osobní péče a kosmetiky, abyste vypadali a cítili se fantasticky. Naše nabídka produktů osobní péče a krásy poskytuje širokou škálu produktů, které se postarají o všechny aspekty vaší rutinní péče o sebe, od koupání a péče o pleť až po ústní hygienu a intimní hygienu.

Povzbuzující

Zlepšete svou péči o sebe s prémiovými produkty osobní péče a krásy

V Medpaku, nabízíme širokou škálu špičkových produktů osobní péče a krásy, které jsou navrženy tak, aby zlepšily vaši každodenní rutinu. Náš pečlivě vybraný sortiment se zaměřuje na všechny aspekty péče o sebe, a zajišťuje, že budete vypadat a cítit se co nejlépe od hlavy až k patě.

Luxusní koupelové a sprchové potřeby

Proměňte svůj zážitek z koupání s našimi prémiovými koupelovými a sprchovými produkty. Vyberte si z řady jemných mýdel, osvěžujících tělových přípravků, a uklidňujících koupelových solí. Naše výrobky obsahují jemné složky, které zabraňují podráždění a vysušení pokožky, a jsou k dispozici v řadě vůní, které vyhovují vaší náladě.

Vyživující tělová péče

Udržujte svou pokožku zdravou a zářivou s naší ucelenou kolekcí péče o tělo. Naše nabídka zahrnuje:

  • Hydratační tělová mléka a tělové oleje
  • Exfoliační peelingy pro hladkou pokožku
  • Krémy na celulitidu

Naše výrobky jsou napuštěny organickými složkami, jako je kokosový olej, bambucké máslo, a vitamin E, a nabízejí dlouhodobou hydrataci a lepší pružnost pokožky.

Pokročilá péče o pleť obličeje

Dosáhněte zářivé pleti s naší špičkovou řadou péče o pleť obličeje. Naše produkty jsou přizpůsobeny různým typům pleti a problémům, včetně:

  • Jemné čisticí přípravky pro všechny typy pleti
  • Vyrovnávací tonika
  • Cílená séra pro specifické problémy pleti
  • Výživné hydratační přípravky

Ať už máte mastnou, suchou, nebo citlivou pleť, naše pečlivě vyvinuté produkty přinášejí účinné výsledky, aniž by ohrožovaly zdraví pleti.

Specializovaná péče o ruce a nohy

Dopřejte svým končetinám pozornost, kterou si zaslouží, s našimi specializovanými produkty pro péči o ruce a nohy . Naše nabídka zahrnuje výživné krémy na ruce, omlazující peelingy na nohy, a účinné odstraňovače mozolů, které udrží vaše ruce a nohy hebké a hladké.

Inovativní řešení péče o vlasy

Dosáhněte zdravých, krásných vlasů s naší inovativní kolekcí péče o vlasy. Náš sortiment zahrnuje:

  • Vyživující šampony a kondicionéry
  • Hloubkově ošetřující masky na vlasy
  • Stylingové přípravky pro všechny typy vlasů

Naše odborně vyvinuté přípravky podporují silný růst vlasů, omezují krepatění, a zvyšují lesk pro nádherné, zdravé vlasy.

Jemná intimní péče

Udržujte optimální intimní zdraví s naší diskrétní a účinnou kolekcí intimní péče. Naše výrobky zahrnují pH vyvážené mycí prostředky, jemné ubrousky, a zklidňující krémy, s jemnými složkami, jako je aloe vera a heřmánek, pro bezpečnou a důkladnou očistu.

Komplexní péče o ústní dutinu

Dosáhněte vynikající ústní hygieny s naší širokou škálou výrobků péče o ústní dutinu. Naše nabídka zahrnuje:

  • Zubní pasty s přírodními složkami
  • Osvěžující ústní vody
  • Účinné zubní nitě

Složení s přírodními složkami, jako je mátový olej a olej z čajovníku, naše výrobky nabízejí TiB akční vlastnosti pro čistá, zdravá ústa.

Proč si pro svou osobní péči a krásu vybrat Medpak?

Ve společnosti Medpak, jsme odhodláni poskytovat vám produkty osobní péče a krásy nejvyšší kvality. Naše nabídka je:

  • Pečlivě vybírána od důvěryhodných značek
  • Složení obsahuje pokud možno přírodní a organické složky
  • Vhodné pro různé typy pleti a problémy
  • Důkladně testováno na kvalitu a účinnost

Prozkoumejte náš rozsáhlý Kolekce osobní péče a krásy a objevte dokonalé produkty, které obohatí vaši rutinní péči o sebe. Od základních produktů péče o pleť až po inovace v péči o vlasy, Medpak má vše, co potřebujete, abyste vypadali a cítili se co nejlépe.

Zlepšete svou rutinu osobní péče s prémiovou nabídkou Medpak. Vaše cesta k zářivé pleti, zdravým vlasům, a celkové pohodě začíná zde!

Zážitky při koupeli a sprchování: Zkvalitněte svou koupel nebo sprchování s naší prémiovou kolekcí koupelových a sprchových produktů. V naší nabídce najdete mýdla, na mytí těla, a koupelové soli vyrobené z jemných přísad, které zabraňují podráždění a vysušení. Vyberte si z pestré nabídky vůní, které odpovídají vaší náladě, ať už hledáte uklidňující vůni levandule, nebo energizující citrusové aroma.

Essential Body Care:

Udržujte svou pokožku zdravou a vyživenou s naší ucelenou kolekcí péče o tělo. Naše produkty zahrnují tělová mléka, oleje, exfoliační peelingy, a krémy proti celulitidě, které jsou obohaceny o organické složky, jako je kokosový olej, bambucké máslo, a vitamin E. Zažijte dlouhotrvající hydrataci a zvýšenou pružnost pokožky, která bude pružná a sametově hladká.

Pokročilá péče o pleť obličeje: Odhalte zářivou, zdravou pleť

Dosáhněte zářivé, zdravé pleti s naší špičkovou řadou péče o pleť, která obsahuje čisticí, tonika, séra, a hydratační krémy. Naše produkty jsou přizpůsobeny různým typům pleti a jejím problémům, a jsou určeny pro mastnou, suchou, nebo citlivou pleť. Pečlivě vybrané složky zajišťují šetrné, ale účinné výsledky, a umožňují vám dosáhnout cílů v péči o pleť, aniž byste ohrozili její dobrý stav.

Hýčkání rukou &; nohou: Prokažte svým končetinám trochu lásky

Dopřejte svým rukám a nohám mimořádnou péči, kterou si zaslouží, s naší specializovanou řadou vyživujících a ochranných produktů. Naše nabídka zahrnuje hydratační krémy na ruce, peelingy na nohy, a odstraňovače mozolů, které zanechají vaše ruce a nohy jemné, hladké, a revitalizované.

Revoluční péče o vlasy: Odhalte úžasné, zdravé vlasy

Vychutnejte si fantastické dny s naší inovativní kolekcí péče o vlasy, obsahující šampony, kondicionéry, masky na vlasy, a stylingové přípravky. Naše produkty jsou navrženy tak, aby pečovaly o vaše kadeře a chránily je, a jsou vhodné pro rovné, kudrnaté, a vlnité typy vlasů. Odborně vybrané složky podporují silný růst vlasů, omezují krepatění, a zvyšují lesk, což vede k nádherným, zdravým pramenům.

Jemná intimní péče:

Prioritou pro udržení celkového zdraví a pohody je péče o intimní partie. Naše diskrétní kolekce intimní péče obsahuje mycí prostředky s vyváženým pH, ubrousky, a krémy s jemnými složkami, jako je aloe vera a heřmánek. Zažijte důkladné čištění bez podráždění nebo vysušení, které našim váženým zákazníkům zajistí bezpečnost i účinnost.

Holistická péče o ústní dutinu: Podpořte výjimečné zdraví ústní dutiny

Zachovejte vynikající ústní hygienu s našimi širokými produkty ústní péče, včetně zubních past, ústních vod, a zubních nití. Složení těchto výrobků s přírodními složkami, jako je mátový olej a olej z čajovníku, se může pochlubit TiB účinnými vlastnostmi, které udržují vaše ústa čistá a svěží. Užijte si čistá, zdravá ústa, která bude obdivovat i váš zubař.

Na závěr, naše kolekce Personal Care & Beauty zahrnuje vše, co potřebujete pro komplexní péči o sebe od hlavy až k patě. Naše výrobky jsou odborně navrženy tak, aby vyživovaly a chránily, a zajistily, že budete vypadat a cítit se co nejlépe. Důvěřujte našemu výjimečnému výběru, který vám poskytne vysoce kvalitní produkty, které budete skutečně zbožňovat!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík