Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Krása

Krása

(2583 produktů)
  • Koupel a sprcha
  • Tělová kosmetika
  • Pleťová kosmetika
  • Ruce a nohy
  • Vlasová kosmetika
  • Intimní hygiena
  • Péče o ústa
  • Ochrana proti slunci
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • COSRX One Step Green Soothing Face Pads - 70 Pieces COSRX One Step Green Soothing Face Pads - 70 Pieces COSRX One Step Green Soothing Face Pads - 70 Pieces

    COSRX

    COSRX Jednokrokové zelené zklidňující pleťové tampony – 70 kusů

    No reviews
    Běžná cena 404,69 Kč
    Jednotková cena5,78 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Cosnori PDRN Shot 675 Regenerating and Firming Serum with Microneedles - 50 ml Cosnori PDRN Shot 675 Regenerating and Firming Serum with Microneedles - 50 ml Cosnori PDRN Shot 675 Regenerating and Firming Serum with Microneedles - 50 ml
    5% sleva

    Cosnori

    Cosnori PDRN Shot 675 Regenerační a zpevňující sérum s mikrojehličkami – 50 ml

    No reviews
    Akční cena 648,65 Kč Běžná cena 682,79 Kč
    Jednotková cena1.297,30 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Asepta Stawosan Q7 Laurel Cream - 150 ml

    Asepta

    Asepta Stawosan Q7 Vavřínový krém - 150 ml

    1 review
    Běžná cena 689,99 Kč
    Jednotková cena4.599,93 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • RareCraft Aftershave, Entropy - 100 ml RareCraft Aftershave, Entropy - 100 ml RareCraft Aftershave, Entropy - 100 ml
    15% sleva

    RareCraft

    RareCraft Voda po holení, Entropy – 100 ml

    No reviews
    Akční cena 358,35 Kč Běžná cena 421,79 Kč
    Jednotková cena3.583,50 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Dabur Herbal Miswak Toothpaste - 170 g
    Vyprodáno

    Dabur

    Dabur Bylinná zubní pasta Miswak – 170 g

    No reviews
    Běžná cena 238,79 Kč
    Jednotková cena1.404,65 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Axis-y Sunday Morning Refreshing Cleansing Face Foam - 120 ml Axis-y Sunday Morning Refreshing Cleansing Face Foam - 120 ml Axis-y Sunday Morning Refreshing Cleansing Face Foam - 120 ml

    Axis-Y

    Axis-y Sunday Morning Osvěžující čisticí pěna na obličej – 120 ml

    No reviews
    Běžná cena 307,19 Kč
    Jednotková cena2.559,92 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Nature Republic Sheet Mask with Tea Tree Extract - 23 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Pleťová maska s extraktem z čajovníku - 23 ml

    No reviews
    Běžná cena 31,49 Kč
    Jednotková cena136,91 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Fwee Fingerlike Silicone Lip Makeup Brush Fwee Fingerlike Silicone Lip Makeup Brush Fwee Fingerlike Silicone Lip Makeup Brush

    Fwee

    Fwee Fingerlike Silicone Lip Makeup Brush

    No reviews
    Běžná cena 194,99 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • K-SECRET Seoul 1988 Pine Cica 1%+ Probiotics Makeup Remover Oil - 200 ml K-SECRET Seoul 1988 Pine Cica 1%+ Probiotics Makeup Remover Oil - 200 ml K-SECRET Seoul 1988 Pine Cica 1%+ Probiotics Makeup Remover Oil - 200 ml

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Pine Cica 1%+ Probiotics Makeup Remover Oil – 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 411,89 Kč
    Jednotková cena2.059,45 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Frozen - 4 Pieces Oral-B Heads Electric Toothbrush Heads, Frozen - 4 Pieces
    Vyprodáno

    Oral-B

    Hlavice Oral-B Hlavice elektrických zubních kartáčků, Frozen – 4 kusy

    No reviews
    Běžná cena 346,19 Kč
    Jednotková cena86,55 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Vita Light All In One 3-Stage Brightening Mask - 1 Piece VT Cosmetics Vita Light All In One 3-Stage Brightening Mask - 1 Piece

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Vita Light All In One 3-fázová rozjasňující maska – 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 97,19 Kč
    Jednotková cena97,19 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Vita Light Reedle Shot 100 2-Stage Hydrogel Mask - 33 g VT Cosmetics Vita Light Reedle Shot 100 2-Stage Hydrogel Mask - 33 g VT Cosmetics Vita Light Reedle Shot 100 2-Stage Hydrogel Mask - 33 g

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Vita Light Reedle Shot 100 Dvoufázová hydrogelová maska - 33 g

    No reviews
    Běžná cena 146,09 Kč
    Jednotková cena442,70 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Reedle Shot 300 2- Step Firming Mask - 5 Pieces VT Cosmetics Reedle Shot 300 2- Step Firming Mask - 5 Pieces VT Cosmetics Reedle Shot 300 2- Step Firming Mask - 5 Pieces VT Cosmetics Reedle Shot 300 2- Step Firming Mask - 5 Pieces
    Vyprodáno
    10% sleva

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot 300 2-kroková zpevňující maska – 5 kusů

    No reviews
    Akční cena 304,88 Kč Běžná cena 338,79 Kč
    Jednotková cena60,98 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • COSRX AC Collection Soothing Toner for Acne-Prone Skin - 125 ml COSRX AC Collection Soothing Toner for Acne-Prone Skin - 125 ml
    10% sleva

    COSRX

    COSRX AC Collection Zklidňující tonikum pro pleť se sklonem k akné – 125 ml

    No reviews
    Akční cena 354,28 Kč Běžná cena 393,69 Kč
    Jednotková cena2.834,24 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • COSRX AC Collection Gentle Foaming Cleanser - 150 ml COSRX AC Collection Gentle Foaming Cleanser - 150 ml COSRX AC Collection Gentle Foaming Cleanser - 150 ml
    Vyprodáno

    COSRX

    COSRX AC Collection Jemný pěnivý čisticí přípravek – 150 ml

    1 review
    Běžná cena 243,59 Kč
    Jednotková cena1.623,93 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Treecell Recovery Regenerating Leave-in Hair Oil/Essence - 100 ml Treecell Recovery Regenerating Leave-in Hair Oil/Essence - 100 ml
    Vyprodáno
    25% sleva

    Treecell

    Treecell R Ecover y Regenerační vlasový olej/esence bez oplachování – 100 ml

    No reviews
    Akční cena 438,68 Kč Běžná cena 584,99 Kč
    Jednotková cena4.386,80 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml

    Dear, Klairs

    Dear, Klairs Midnight Blue Anti-Ageing Serum - 20 ml

    No reviews
    Běžná cena 833,99 Kč
    Jednotková cena4.169,95 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub - 165 g

    Aromatica

    Aromatica Rosemary Scalp Scrub Rosemary Scalp Scrub – 165 g

    No reviews
    Běžná cena 397,19 Kč
    Jednotková cena2.407,21 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cos De BAHA H Hyaluronic Acid Serum - 30 ml Cos De BAHA H Hyaluronic Acid Serum - 30 ml
    15% sleva

    Cos De BAHA

    Cos De BAHA H Hyaluronic Acid Serum – 30 ml

    No reviews
    Akční cena 207,00 Kč Běžná cena 243,59 Kč
    Jednotková cena690,00 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • ILLIYOON Ceramide Ato Concentrate Cream - 75 ml
    Vyprodáno

    ILLIYOON

    ILLIYOON Ceramide Ato Concentrate Cream – 75 ml

    No reviews
    Běžná cena 280,19 Kč
    Jednotková cena3.735,87 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Purcell PIXCELL BIOM Glow Barrier Serum - 50 ml Purcell PIXCELL BIOM Glow Barrier Serum - 50 ml Purcell PIXCELL BIOM Glow Barrier Serum - 50 ml Purcell PIXCELL BIOM Glow Barrier Serum - 50 ml

    Purcell

    Purcell PIXCELL BIOM Glow Barrier Serum – 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 450,89 Kč
    Jednotková cena901,78 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Jumiso Pore Clearing Cleansing Oil - 200 ml Jumiso Pore Clearing Cleansing Oil - 200 ml Jumiso Pore Clearing Cleansing Oil - 200 ml Jumiso Pore Clearing Cleansing Oil - 200 ml
    10% sleva

    Jumiso

    Jumiso Pore Clearing Cleansing Oil - 200 ml

    No reviews
    Akční cena 350,95 Kč Běžná cena 389,99 Kč
    Jednotková cena1.754,75 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Mixsoon Bean Collagen Mask - 5 Pieces Mixsoon Bean Collagen Mask - 5 Pieces Mixsoon Bean Collagen Mask - 5 Pieces

    Mixsoon

    Mixsoon Bean Collagen Mask – 5 kusů

    No reviews
    Běžná cena 438,89 Kč
    Jednotková cena14,63 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha Ultra Powerproof Liquid Eyeliner, Black - 4 g
    21% sleva

    Missha

    Missha Ultra Powerproof Liquid Eyeliner, Black - 4 g

    No reviews
    Akční cena 243,76 Kč Běžná cena 307,19 Kč
    Jednotková cena6.094,00 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 79 / 108
  • 1
  • …
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • …
  • 108
  • Další

Objevte dokonalý sortiment špičkových produktů osobní péče a kosmetiky, abyste vypadali a cítili se fantasticky. Naše nabídka produktů osobní péče a krásy poskytuje širokou škálu produktů, které se postarají o všechny aspekty vaší rutinní péče o sebe, od koupání a péče o pleť až po ústní hygienu a intimní hygienu.

Povzbuzující

Zlepšete svou péči o sebe s prémiovými produkty osobní péče a krásy

V Medpaku, nabízíme širokou škálu špičkových produktů osobní péče a krásy, které jsou navrženy tak, aby zlepšily vaši každodenní rutinu. Náš pečlivě vybraný sortiment se zaměřuje na všechny aspekty péče o sebe, a zajišťuje, že budete vypadat a cítit se co nejlépe od hlavy až k patě.

Luxusní koupelové a sprchové potřeby

Proměňte svůj zážitek z koupání s našimi prémiovými koupelovými a sprchovými produkty. Vyberte si z řady jemných mýdel, osvěžujících tělových přípravků, a uklidňujících koupelových solí. Naše výrobky obsahují jemné složky, které zabraňují podráždění a vysušení pokožky, a jsou k dispozici v řadě vůní, které vyhovují vaší náladě.

Vyživující tělová péče

Udržujte svou pokožku zdravou a zářivou s naší ucelenou kolekcí péče o tělo. Naše nabídka zahrnuje:

  • Hydratační tělová mléka a tělové oleje
  • Exfoliační peelingy pro hladkou pokožku
  • Krémy na celulitidu

Naše výrobky jsou napuštěny organickými složkami, jako je kokosový olej, bambucké máslo, a vitamin E, a nabízejí dlouhodobou hydrataci a lepší pružnost pokožky.

Pokročilá péče o pleť obličeje

Dosáhněte zářivé pleti s naší špičkovou řadou péče o pleť obličeje. Naše produkty jsou přizpůsobeny různým typům pleti a problémům, včetně:

  • Jemné čisticí přípravky pro všechny typy pleti
  • Vyrovnávací tonika
  • Cílená séra pro specifické problémy pleti
  • Výživné hydratační přípravky

Ať už máte mastnou, suchou, nebo citlivou pleť, naše pečlivě vyvinuté produkty přinášejí účinné výsledky, aniž by ohrožovaly zdraví pleti.

Specializovaná péče o ruce a nohy

Dopřejte svým končetinám pozornost, kterou si zaslouží, s našimi specializovanými produkty pro péči o ruce a nohy . Naše nabídka zahrnuje výživné krémy na ruce, omlazující peelingy na nohy, a účinné odstraňovače mozolů, které udrží vaše ruce a nohy hebké a hladké.

Inovativní řešení péče o vlasy

Dosáhněte zdravých, krásných vlasů s naší inovativní kolekcí péče o vlasy. Náš sortiment zahrnuje:

  • Vyživující šampony a kondicionéry
  • Hloubkově ošetřující masky na vlasy
  • Stylingové přípravky pro všechny typy vlasů

Naše odborně vyvinuté přípravky podporují silný růst vlasů, omezují krepatění, a zvyšují lesk pro nádherné, zdravé vlasy.

Jemná intimní péče

Udržujte optimální intimní zdraví s naší diskrétní a účinnou kolekcí intimní péče. Naše výrobky zahrnují pH vyvážené mycí prostředky, jemné ubrousky, a zklidňující krémy, s jemnými složkami, jako je aloe vera a heřmánek, pro bezpečnou a důkladnou očistu.

Komplexní péče o ústní dutinu

Dosáhněte vynikající ústní hygieny s naší širokou škálou výrobků péče o ústní dutinu. Naše nabídka zahrnuje:

  • Zubní pasty s přírodními složkami
  • Osvěžující ústní vody
  • Účinné zubní nitě

Složení s přírodními složkami, jako je mátový olej a olej z čajovníku, naše výrobky nabízejí TiB akční vlastnosti pro čistá, zdravá ústa.

Proč si pro svou osobní péči a krásu vybrat Medpak?

Ve společnosti Medpak, jsme odhodláni poskytovat vám produkty osobní péče a krásy nejvyšší kvality. Naše nabídka je:

  • Pečlivě vybírána od důvěryhodných značek
  • Složení obsahuje pokud možno přírodní a organické složky
  • Vhodné pro různé typy pleti a problémy
  • Důkladně testováno na kvalitu a účinnost

Prozkoumejte náš rozsáhlý Kolekce osobní péče a krásy a objevte dokonalé produkty, které obohatí vaši rutinní péči o sebe. Od základních produktů péče o pleť až po inovace v péči o vlasy, Medpak má vše, co potřebujete, abyste vypadali a cítili se co nejlépe.

Zlepšete svou rutinu osobní péče s prémiovou nabídkou Medpak. Vaše cesta k zářivé pleti, zdravým vlasům, a celkové pohodě začíná zde!

Zážitky při koupeli a sprchování: Zkvalitněte svou koupel nebo sprchování s naší prémiovou kolekcí koupelových a sprchových produktů. V naší nabídce najdete mýdla, na mytí těla, a koupelové soli vyrobené z jemných přísad, které zabraňují podráždění a vysušení. Vyberte si z pestré nabídky vůní, které odpovídají vaší náladě, ať už hledáte uklidňující vůni levandule, nebo energizující citrusové aroma.

Essential Body Care:

Udržujte svou pokožku zdravou a vyživenou s naší ucelenou kolekcí péče o tělo. Naše produkty zahrnují tělová mléka, oleje, exfoliační peelingy, a krémy proti celulitidě, které jsou obohaceny o organické složky, jako je kokosový olej, bambucké máslo, a vitamin E. Zažijte dlouhotrvající hydrataci a zvýšenou pružnost pokožky, která bude pružná a sametově hladká.

Pokročilá péče o pleť obličeje: Odhalte zářivou, zdravou pleť

Dosáhněte zářivé, zdravé pleti s naší špičkovou řadou péče o pleť, která obsahuje čisticí, tonika, séra, a hydratační krémy. Naše produkty jsou přizpůsobeny různým typům pleti a jejím problémům, a jsou určeny pro mastnou, suchou, nebo citlivou pleť. Pečlivě vybrané složky zajišťují šetrné, ale účinné výsledky, a umožňují vám dosáhnout cílů v péči o pleť, aniž byste ohrozili její dobrý stav.

Hýčkání rukou &; nohou: Prokažte svým končetinám trochu lásky

Dopřejte svým rukám a nohám mimořádnou péči, kterou si zaslouží, s naší specializovanou řadou vyživujících a ochranných produktů. Naše nabídka zahrnuje hydratační krémy na ruce, peelingy na nohy, a odstraňovače mozolů, které zanechají vaše ruce a nohy jemné, hladké, a revitalizované.

Revoluční péče o vlasy: Odhalte úžasné, zdravé vlasy

Vychutnejte si fantastické dny s naší inovativní kolekcí péče o vlasy, obsahující šampony, kondicionéry, masky na vlasy, a stylingové přípravky. Naše produkty jsou navrženy tak, aby pečovaly o vaše kadeře a chránily je, a jsou vhodné pro rovné, kudrnaté, a vlnité typy vlasů. Odborně vybrané složky podporují silný růst vlasů, omezují krepatění, a zvyšují lesk, což vede k nádherným, zdravým pramenům.

Jemná intimní péče:

Prioritou pro udržení celkového zdraví a pohody je péče o intimní partie. Naše diskrétní kolekce intimní péče obsahuje mycí prostředky s vyváženým pH, ubrousky, a krémy s jemnými složkami, jako je aloe vera a heřmánek. Zažijte důkladné čištění bez podráždění nebo vysušení, které našim váženým zákazníkům zajistí bezpečnost i účinnost.

Holistická péče o ústní dutinu: Podpořte výjimečné zdraví ústní dutiny

Zachovejte vynikající ústní hygienu s našimi širokými produkty ústní péče, včetně zubních past, ústních vod, a zubních nití. Složení těchto výrobků s přírodními složkami, jako je mátový olej a olej z čajovníku, se může pochlubit TiB účinnými vlastnostmi, které udržují vaše ústa čistá a svěží. Užijte si čistá, zdravá ústa, která bude obdivovat i váš zubař.

Na závěr, naše kolekce Personal Care & Beauty zahrnuje vše, co potřebujete pro komplexní péči o sebe od hlavy až k patě. Naše výrobky jsou odborně navrženy tak, aby vyživovaly a chránily, a zajistily, že budete vypadat a cítit se co nejlépe. Důvěřujte našemu výjimečnému výběru, který vám poskytne vysoce kvalitní produkty, které budete skutečně zbožňovat!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík