Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Zdraví
  3. Zdravá výživa a potraviny
  4. Káva a čaj

Káva a čaj

(114 produktů)
  • Nápoje a nápojové směsi
  • Snídaně a cereálie
  • Káva a čaj
  • Oleje a octy
  • Zdravé nápoje a džusy
  • Zdravé svačiny
  • Bylinky a koření
  • Džemy, med a sladké pomazánky
  • Ořechové másla
  • Těstoviny a nudle
  • Omáčky a dochucovadla
  • Sportovní výživa
  • Alternativy cukru
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g
    10% sleva

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Chi-Cafe Balance - 450 g

    9 reviews
    Akční cena 695,10 Kč Běžná cena 773,19 Kč
    Jednotková cena1.544,67 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Ashwagandha Balance - 17 Sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Ashwagandha Balance – 17 sáčků

    3 reviews
    Běžná cena 84,79 Kč
    Jednotková cena4,99 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • BeKeto Instant Coffee Mushroom, French Vanilla - 250 g BeKeto Instant Coffee Mushroom, French Vanilla - 250 g
    Vyprodáno

    BeKeto

    BeKeto Instantní káva houby, Francouzská vanilka - 250 g

    6 reviews
    Běžná cena 402,49 Kč
    Jednotková cena1.609,96 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's ReiChi Cafe - 180 g

    3 reviews
    Běžná cena 526,79 Kč
    Jednotková cena292,66 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • BeKeto Instant Coffee Brain Fuel, French Vanilla - 250 g BeKeto Instant Coffee Brain Fuel, French Vanilla - 250 g
    Vyprodáno

    BeKeto

    BeKeto Instantní káva Brain Fuel, French Vanilla - 250 g

    1 review
    Běžná cena 400,09 Kč
    Jednotková cena1.600,36 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Women's Balance - 17 sachets Yogi Tea Women's Balance - 17 sachets
    Vyprodáno
    12% sleva

    Yogi Tea

    Yogi Tea Balance pro ženy - 17 sáčků

    1 review
    Akční cena 76,99 Kč Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena4,53 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets Yogi Tea Ginger Orange - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Zázvorový pomeranč - 17 sáčků

    3 reviews
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets Yogi Tea Detox - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Detox - 17 sáčků

    2 reviews
    Běžná cena 84,79 Kč
    Jednotková cena4,99 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Bedtime - 17 sachets Yogi Tea Bedtime - 17 sachets Yogi Tea Bedtime - 17 sachets Yogi Tea Bedtime - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Bedtime - 17 sáčků

    2 reviews
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Good Night - 17 sachets Yogi Tea Good Night - 17 sachets Yogi Tea Good Night - 17 sachets Yogi Tea Good Night - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Dobrou noc - 17 sáčků

    3 reviews
    Běžná cena 81,99 Kč
    Jednotková cena4,82 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets Yogi Tea Bright Mood Tea - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Čaj Bright Mood - 17 sáčků

    2 reviews
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets Yogi Tea Turmeric Chai - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Kurkuma Chai - 17 sáčků

    2 reviews
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nanga Wormwood Wild Cut Herb - 250 g
    Vyprodáno

    Nanga

    Nanga pelyněk divoký řezaná bylina - 250 g

    2 reviews
    Běžná cena 153,09 Kč
    Jednotková cena612,36 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Nanga Wormwood Wild Cut Herb - 100 g

    Nanga

    Nanga pelyněk divoký řezaný - 100 g

    2 reviews
    Běžná cena 73,89 Kč
    Jednotková cena738,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Immune Support - 17 sachets Yogi Tea Immune Support - 17 sachets
    5% sleva

    Yogi Tea

    Yogi Tea Podpora imunitního systému - 17 sáčků

    No reviews
    Akční cena 82,92 Kč Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena4,88 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets Yogi Tea Himalaya Ginger Tea - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Himalaya Zázvorový čaj - 17 sáčků

    1 review
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Alkaline Herbs Dandelion, Nettle, Lavender - 17 Sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Alkalické bylinky Pampeliška, Kopřiva, Levandule - 17 sáčků

    3 reviews
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Morning Energy - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Ranní energie - 17 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 92,49 Kč
    Jednotková cena5,44 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Men's Tea - 17 sachets

    Yogi Tea

    Yogi Tea Pánský čaj - 17 sáčků

    1 review
    Běžná cena 76,99 Kč
    Jednotková cena4,53 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Berry Vanilla - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Berry Vanilla - 17 sáčků

    1 review
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Apotheke Bio Tea for Children for Calming - 20 Sachets

    Apotheke

    Apotheke Bio čaj pro děti na uklidnění – 20 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 46,19 Kč
    Jednotková cena2,31 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Choco Chocolate Tea with Cocoa - 17 sachets Yogi Tea Choco Chocolate Tea with Cocoa - 17 sachets Yogi Tea Choco Chocolate Tea with Cocoa - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Čokoládový čaj s kakaem - 17 sáčků

    3 reviews
    Běžná cena 94,89 Kč
    Jednotková cena5,58 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets Yogi Tea Stomach Ease - 17 sachets
    Vyprodáno

    Yogi Tea

    Yogi Tea Stomach Ease - 17 sáčků

    1 review
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena5,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Další

Káva a čaj představují víc než pouhé nápoje ��� jsou ztělesněním rituálů, pohodlí, a wellness tradic, které se táhnou staletími a kulturami. Ve společnosti Medpak, oslavujeme toto bohaté dědictví tím, že nabízíme pečlivě vybrané kávy, čaje, a kakaové výrobky, které proměňují každodenní chvíle pití v příležitost pro zdraví a potěšení. Naše kolekce sahá od speciálních káv arabica až po funkční bylinné směsi a čisté kakaové prášky, z nichž každý je vybrán s ohledem na kvalitu a zdravotní účinky. Již více než 10 let sloužíme zákazníkům v Německu, Litvě, Nizozemsku, Itálii, Slovensku, a Velké Británii, a chápeme, že dokonalý šálek znamená pro různé lidi různé věci, a proto naše rozmanitá nabídka vyhoví všem preferencím a wellness cílům.

Umění a věda o kvalitní kávě

Moderní oceňování kávy sahá daleko za pouhé dodání kofeinu, a zahrnuje příběhy o původu, a způsoby zpracování, a zdravotní výhody, které nároční spotřebitelé oceňují. V naší nabídce speciální kávy najdete 100% odrůdy kávy arabica, které jsou známé pro své vynikající chuťové profily a nižší kyselost ve srovnání s alternativami kávy robusta. Tato prémiová zrna procházejí pečlivým pražením, aby si zachovala prospěšné látky včetně chlorogenových kyselin, silných antioxidantů, které podporují zdraví metabolismu a kromě povzbuzujících účinků kofeinu poskytují i protizánětlivé účinky.

Funkční kávové směsi představují inovaci v kategorii kávy a čaje, kombinující tradiční požitek z kávy s přidanými wellness benefity. Produkty jako Chi-Cafe obsahují adaptogenní byliny, minerály, a rostlinné extrakty, které doplňují přirozené vlastnosti kávy. Tyto vylepšené formulace podporují trvalou energii bez nervozity, podporují duševní jasnost, a poskytují další nutriční výhody, které promění váš ranní rituál v komplexní wellness praxi. Rostoucí obliba těchto funkčních káv odráží rozvíjející se poznatky o tom, jak mohou každodenní nápoje aktivně podporovat zdravotní cíle.

Bylinné čaje pro cílené wellness

Léčebný potenciál bylinných čajů je znám napříč kulturami již po tisíciletí, a moderní věda nadále potvrzuje tradiční moudrost o léčení rostlinami. Naše nabídka bylinných čajů řeší specifické zdravotní problémy prostřednictvím pečlivě sestavených směsí. Čaje podporující spánek kombinují uklidňující byliny, jako je heřmánek, mučenka, a kozlík lékařský, které podporují přirozený odpočinek bez ranní ospalosti. Čaje na trávení obsahují zázvor, mátu peprnou, a fenykl, které zklidňují žaludeční potíže a podporují zdravé trávení po jídle.

Čaje pro zdraví žen obsahují byliny tradičně používané pro hormonální rovnováhu, a dětské čaje poskytují jemné varianty bez kofeinu vhodné pro vyvíjející se organismus. Každá směs v naší kolekci káv a čajů prochází pečlivým složením, aby byla zajištěna jak účinnost, tak příjemná chuť, s vědomím, že nejprospěšnější čaj je ten, který budete skutečně rádi pravidelně pít. Pohodlí předporcovaných sáčků zajišťuje konzistentní dávkování a zároveň zachovává čerstvost a účinnost jemných bylin.

Zelený čaj a Matcha Excellence

Zelený čaj zaujímá v kategorii kávy a čaje zvláštní postavení, a nabízí jedinečné výhody plynoucí z jeho minimálního zpracování a vysokého obsahu antioxidantů. Naše nabídka zahrnuje tradiční zelené čaje a prémiový prášek matcha, který představuje vrchol výživy zeleného čaje. Proces pěstování matcha ve stínu koncentruje chlorofyl a aminokyseliny, zejména L-theanin, který podporuje klidnou bdělost bez úzkosti, která je někdy spojována s konzumací kávy. Díky tomu je matcha ideální volbou pro trvalé soustředění během práce nebo studia.

Rituál přípravy matchy dodává každodenní rutině všímavost, a její všestrannost přesahuje tradiční přípravu čaje. Moderní využití zahrnuje matcha latté, přídavky do smoothie, a dokonce i kulinářské využití při zdravém pečení. Tato přizpůsobivost, v kombinaci s výjimečnou nutriční hustotou, vysvětluje rostoucí oblibu matchy mezi zdravě smýšlejícími spotřebiteli, kteří hledají alternativy v rámci spektra kávy a čaje.

Kakaový prášek: třetí pilíř horkých nápojů

Čistý kakaový prášek si zaslouží uznání vedle kávy a čaje jako zdravá varianta horkých nápojů. V našem výběru kakaa klademe důraz na výrobky s vysokým obsahem kakaa a minimálním zpracováním, zachovávajícím prospěšné flavonoidy, které podporují kardiovaskulární zdraví a kognitivní funkce. Na rozdíl od silně slazených čokoládových nápojů, umožňuje kvalitní kakaový prášek kontrolu nad obsahem cukru a zároveň přináší bohatou čokoládovou chuť a působivé výživové hodnoty včetně hořčíku, železa, a látek podporujících náladu.

Kakaové výrobky zaměřené na fitness nabízejí další výhody pro aktivní jedince. Vylepšené receptury mohou obsahovat přidané bílkoviny, se sníženým obsahem tuku, nebo doplňkové živiny, které podporují cvičení r Ecover y. Tato specializovaná kakaa ukazují, jak se tradiční komfortní nápoje mohou vyvíjet tak, aby splňovaly současné nutriční potřeby, a poskytovaly požitek bez ohrožení zdravotních cílů. Všestrannost kakaového prášku při přípravě za tepla i za studena z něj činí celoroční volbu pro milovníky čokolády, kteří hledají zdravější alternativy.

Funkční směsi a adaptogenní nápoje

Vývoj kávy a čaje zahrnuje rostoucí důraz na funkční složky, které řeší moderní výzvy v oblasti wellness. Adaptogenní byliny jako ashwagandha, rhodiola, a ženšen se objevují ve speciálních směsích určených k podpoře zvládání stresu a zvýšení odolnosti. Tyto rostlinné látky působí synergicky s kofeinem nebo jej zcela nahrazují, a nabízejí podporu energie prostřednictvím různých fyziologických cest. Pochopení těchto mechanismů pomáhá spotřebitelům vybírat nápoje odpovídající jejich specifickým wellness cílům.

Houbové kávy představují další inovaci, zahrnující léčivé houby, jako je reishi, čaga, nebo lví hříva pro podporu imunity a posílení kognitivních funkcí. Tyto směsi si zachovávají známou chuť kávy a zároveň přidávají funkční účinky ověřené novými výzkumy. Začlenění těchto ingrediencí do každodenních nápojů je příkladem toho, jak se kategorie kávy a čaje neustále vyvíjí, aby splňovala sofistikované požadavky spotřebitelů na pohodlí bez ohrožení wellness ambicí.

Sezónní a speciální výběry

Sezónní variace v rámci nabídky kávy a čaje poskytují rozmanitost a zároveň reagují na měnící se wellness potřeby v průběhu roku. Hřejivé zimní směsi obsahují koření, jako je skořice, kardamom, a hřebíček, které podporují krevní oběh a poskytují pohodlí během chladných měsíců. Letní výběr může klást důraz na chladivé bylinky nebo ledové čajové přípravky, které udržují hydrataci a zároveň nabízejí osvěžení. Čaje s tématikou svátků vytvářejí výjimečné okamžiky a zároveň zachovávají profily ingrediencí, které dbají na zdraví.

Limitované edice a speciální dovoz vystavují spotřebitele globálním nápojovým tradicím, od japonské genmaichy po jihoamerické yerba maté. Tyto jedinečné nabídky v rámci našeho kávového a čajového sortimentu vybízejí k objevování a zároveň rozšiřují pochopení toho, jak různé kultury přistupují k wellness prostřednictvím každodenních nápojů. Taková rozmanitost zabraňuje monotónnosti ve zdravém režimu a zároveň přináší prospěšné látky z různých rostlinných zdrojů.

Způsoby přípravy a vybavení

Optimální extrakce chutí a zdraví prospěšných látek z kávy a čaje vyžaduje pozornost věnovanou způsobům přípravy. Teplota vody, Doba louhování, a důslednost mletí - to vše ovlivňuje konečnou kvalitu nápoje a dostupnost živin. Popisy našich výrobků obsahují pokyny pro přípravu, aby zákazníci dosáhli nejlepších výsledků z prvotřídních surovin. Pochopení těchto proměnných umožňuje spotřebitelům přizpůsobit si nápoje podle osobních preferencí a zároveň maximalizovat jejich zdravotní přínosy.

Vzestup metod studeného vaření kávy i čaje odráží rostoucí povědomí o tom, jak příprava ovlivňuje chuť i zdravotní vlastnosti. Extrakce za studena snižuje kyselost a zároveň zachovává různé profily složek ve srovnání s horkou přípravou. Tyto znalosti umožňují strategický výběr nápoje na základě požadovaných účinků, ať už hledáte ranní energii nebo večerní relaxaci. Investice do kvalitní přípravy se přímo promítá do lepšího požitku a přínosu prémiových kávových a čajových produktů.

Kvalitní zdroje a etické aspekty

Přístup společnosti Medpak k výběru kávy a čaje upřednostňuje jak kvalitu, tak etické postupy při získávání zdrojů. Spolupracujeme s dodavateli, kteří udržují transparentní dodavatelské řetězce, zajišťující, že výrobky splňují naše standardy čistoty a sociální odpovědnosti. Certifikace ekologického zemědělství zaručují pěstování bez syntetických pesticidů, chránící zdraví spotřebitelů i udržitelnost životního prostředí. Partnerství v rámci spravedlivého obchodu podporuje zemědělské komunity a zároveň zajišťuje stálou kvalitu díky stabilním vztahům s pěstiteli.

Tento závazek se vztahuje i na obalové aspekty, přičemž mnoho výrobků obsahuje biologicky rozložitelné čajové sáčky a minimální množství obalového odpadu. Tato pozornost věnovaná udržitelnosti v průběhu celého životního cyklu výrobku odráží rostoucí povědomí spotřebitelů o dopadu na životní prostředí. Výběrem kávových a čajových výrobků, z odpovědného původu zákazníci podporují pozitivní postupy a zároveň si vychutnávají nápoje vynikající kvality, které jsou v souladu s osobními hodnotami.

Proměňte svůj každodenní nápojový rituál

Kávové a čajové výrobky z naší kolekce nabízejí více než jen prostou hydrataci nebo kofein ��� poskytují každodenní příležitosti pro zlepšení wellness prostřednictvím uvážlivého výběru nápojů. Ať už hledáte ranní energii, odpolední soustředění, nebo večerní relaxaci, náš pečlivě vybraný výběr zajišťuje možnosti pro každou potřebu a preferenci. Každý šálek představuje malý, ale významný krok k lepšímu zdraví, poskytovaný prostřednictvím příjemných rituálů, které zlepšují, nikoli komplikují každodenní rutinu. Prozkoumejte naši kolekci Toda y a pozvedněte svůj zážitek z pití s produkty, které ctí tradici a zároveň přijímají inovace v úsilí o optimální wellness.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík