Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Krása
  3. Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika

(325 produktů)
  • Kondicionéry
  • Barvení vlasů
  • Vlasové masky
  • Vlasové oleje, séra a spreje
  • Šampony
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    Bezoplachový kondicionér pro kudrnaté vlasy As I Am - 237 ml

    5 reviews
    Běžná cena 302,09 Kč
    Jednotková cena1.274,64 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml Foligain Man Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men - 3 x 60 ml
    Vyprodáno

    Foligain

    Foligain Man Minoxidil 5 % – přípravek na podporu růstu vlasů pro muže – 3 x 60 ml

    5 reviews
    Běžná cena 892,49 Kč
    Jednotková cena297,50 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment for Men – 3 Bottles

    Foligain

    Foligain Minoxidil 5 % přípravek na růst vlasů pro muže – 3 lahvičky

    4 reviews
    Běžná cena 1.219,19 Kč
    Jednotková cena406,40 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Foligain Low Alcohol Minoxidil 5% Hair Growth Treatment for Men – 3 Pieces

    Foligain

    Foligain Low Alcohol Minoxidil 5 % přípravek na růst vlasů pro muže – 3 kusy

    6 reviews
    Běžná cena 902,09 Kč
    Jednotková cena300,70 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g
    Vyprodáno

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g

    7 reviews
    Běžná cena 314,39 Kč
    Jednotková cena1.366,91 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml
    Vyprodáno

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Šampon - 550 ml

    4 reviews
    Běžná cena 414,29 Kč
    Jednotková cena753,25 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    No reviews
    Běžná cena 387,59 Kč
    Jednotková cena704,71 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    As I Am

    Šampon As I Am Curl Clarity - 237 ml

    2 reviews
    Běžná cena 292,49 Kč
    Jednotková cena1.234,14 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    As I Am

    As I Am Classic Coconut CoWash Cream pro kudrnaté vlasy - 454 g

    4 reviews
    Běžná cena 277,79 Kč
    Jednotková cena611,87 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Shampoo for Psoriasis - 500 ml
    Vyprodáno

    Hermz

    Hermz Healpsorin šampon na lupénku - 500 ml

    3 reviews
    Běžná cena 548,39 Kč
    Jednotková cena1.096,78 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g Blue Magic Conditioner Hair Dress, Dry and Unmanageable Hair - 340 g
    Vyprodáno

    Blue Magic

    Blue Magic kondicionér na vlasy, Suché a nepoddajné vlasy - 340 g

    2 reviews
    Běžná cena 146,09 Kč
    Jednotková cena429,68 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    Rozmarýnový olej pro růst vlasů As I Am - 60 ml

    4 reviews
    Běžná cena 255,89 Kč
    Jednotková cena4.264,83 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Vyprodáno

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intenzivní vyživující šampon - 500 ml

    1 review
    Běžná cena 268,19 Kč
    Jednotková cena536,38 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g Indus Valley Henna Hair Colour Light Brown - 100 g
    Vyprodáno

    Indus Valley

    Indus Valley Henna barva na vlasy světle hnědá - 100 g

    2 reviews
    Běžná cena 182,69 Kč
    Jednotková cena182,69 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    Šampon As I Am Curl Rosemary - 237 ml

    2 reviews
    Běžná cena 348,59 Kč
    Jednotková cena1.470,84 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g Blue Magic Indian Hemp Natural Hair Herbal Conditioner - 340 g

    Blue Magic

    Přírodní bylinný kondicionér na vlasy Blue Magic Indian Hemp - 340 g

    1 review
    Běžná cena 146,09 Kč
    Jednotková cena429,68 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    Posilující kondicionér As I Am Rosemary s rozmarýnem pro kudrnaté vlasy - 237 ml

    2 reviews
    Běžná cena 355,79 Kč
    Jednotková cena1.501,22 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml Najel Castor Oil - 80 ml

    Najel

    Najel Ricinový olej - 80 ml

    2 reviews
    Běžná cena 146,09 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly Defining Gel pro kudrnaté vlasy – 227 g

    1 review
    Běžná cena 275,39 Kč
    Jednotková cena1.213,17 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml Hermz Healpsorin Hair Conditioner for Psoriasis - 500 ml

    Hermz

    Hermz Healpsorin kondicionér na vlasy při lupénce - 500 ml

    1 review
    Běžná cena 548,39 Kč
    Jednotková cena1.096,78 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Vyprodáno

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intenzivní vyživující kondicionér - 500 ml

    No reviews
    Běžná cena 309,59 Kč
    Jednotková cena619,18 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Dětský gel a šampon 2 v 1 pro děti - 200 ml

    2 reviews
    Běžná cena 94,79 Kč
    Jednotková cena47,40 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil for Hair Growth - 59 ml
    Vyprodáno

    Mielle Organics

    Mielle Rosemary Mint Rosemary Oil pro růst vlasů - 59 ml

    2 reviews
    Běžná cena 365,69 Kč
    Jednotková cena619,81 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 14
  • Další

Vlasová kosmetika: Odhalte tajemství hvězdných vlasů hodných reklamy s naší rozsáhlou nabídkou vlasové kosmetiky. Správná péče o vlasy zahrnuje používání různých produktů a dodržování konkrétních kroků k dosažení svěží, dobře vyživené hřívy. Pojďme prozkoumat základní součásti kompletní péče o vlasy, která promění vaše kadeře v úžasné mistrovské dílo.

1. Vyzkoušejte si, co je třeba udělat, abyste se mohli spolehnout na to, že vaše vlasy budou vypadat skvěle. Základ: Základ: Výběr dokonalého šamponu

Základem každé péče o vlasy je výběr správného šamponu. Vzhledem k tomu, že je k dispozici nespočet možností pro různé typy vlasů - mastné, suché, se sklonem k tvorbě lupů, a další - je výběr ideálního šamponu zásadní. Šampon jako nejčastěji používaný vlasový přípravek, významně ovlivňuje zdraví a vzhled vašich vlasů.

Klíčová hlediska při výběru šamponu:

  • Vybírejte přírodní, složky rostlinného původu
  • Vyhněte se drsným chemickým látkám, které mohou způsobit podráždění pokožky hlavy
  • Vyberte si složení přizpůsobené konkrétnímu typu vlasů a vašim problémům

Prozkoumejte naši rozsáhlou kolekci šamponů a najděte dokonalý přípravek pro své vlasy.

2. Vyživujte a chraňte:

Kondicionér je základním krokem k udržení zdravých, poddajných vlasů. Používejte jej alespoň několikrát týdně, abyste své kadeře udrželi ve špičkové kondici. Podle typu vlasů a jejich potřeb si vyberte oplachovací kondicionér nebo bezoplachový přípravek.

Tipy pro účinný kondicionér:

  • U tenkých nebo slabých vlasů, volte lehké, oplachovací kondicionéry
  • Pokud máte mastné vlasy, používejte kondicionér pouze od středních délek ke konečkům
  • Bezoplachové kondicionéry mohou poskytnout extra hydrataci suchým nebo poškozeným vlasům

Najděte si svůj ideální kondicionér v našem řada péče o vlasy .

3. Hloubková péče: Masky a séra na vlasy

Masky a séra na vlasy nabízejí intenzivní péči o vaše vlasy, a poskytují jim výživu a obnovu. Přestože by se tyto produkty neměly používat příliš často, mohou při správném zařazení do rutiny dělat zázraky.

Pokyny pro používání masek a sér na vlasy:

  • Pro udržení účinnosti používejte jednou týdně nebo méně
  • Nechte přípravek působit alespoň 20 minut, aby se plně vstřebal
  • Pokud se vám masky zdají příliš těžké, přejděte na lehčí séra
  • Vyberte si přípravky, které se zaměřují na konkrétní problémy vašich vlasů

4. Konečná úprava: oleje na vlasy

Oleje na vlasy slouží jako univerzální produkty, které lze použít mnoha způsoby ke zlepšení zdraví a vzhledu vlasů. Nabízejí lehčí alternativu k vlasovým maskám a mohou zajistit okamžitý lesk a hebkost.

Způsoby, jak zařadit vlasové oleje do své rutiny:

  • Aplikujte před koupáním jako přípravek před šamponem
  • Použijte na suché nebo vlhké vlasy, se zaměřením na konečky
  • Pro větší výživu smíchejte několik kapek s kondicionérem
  • Použijte jako závěrečný produkt pro zkrocení krepatění a dodání lesku

Objevte v naší nabídce ideální vlasový olej pro své potřeby výběr vlasových přípravků .

Vytvoření individuální rutiny péče o vlasy

Dosažení a udržení krásných, zdravých vlasů vyžaduje důslednost a správné produkty. Dodržováním těchto kroků a zařazením vhodné vlasové kosmetiky do své rutiny, budete na dobré cestě k dosažení lesklých, zdravých vlasů, po kterých jste vždy toužili.

Nezapomeňte:

  • Přizpůsobte svou rutinu svému konkrétnímu typu vlasů a problémům
  • Buďte trpěliví. může trvat delší dobu, než uvidíte výrazné zlepšení
  • Upravujte své postupy podle toho, jak se mění potřeby vašich vlasů s ročním obdobím nebo věkem
  • Doplňte svou péči o vlasy zdravou stravou a životním stylem

S naší komplexní řadou vlasové kosmetiky, máte k dispozici všechny nástroje potřebné k tomu, abyste své vlasy proměnili v úžasné mistrovské dílo. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby uspokojily všechny typy vlasů a jejich problémy, od vyživujících šamponů až po luxusní oleje. Začněte svou cestu ke zdravějším, krásnějším vlasům Toda y tím, že prozkoumáte naši kolekci prémiových produktů pro péči o vlasy.

Pamatujte, že, skvělé vlasy nevznikají náhodou - vznikají po domluvě se správnou vlasovou kosmetikou. Nakupujte nyní a dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík