Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Maminka a miminko

Maminka a miminko

(465 produktů)
  • Těhotenství a mateřství
  • Krmení dětí
  • Zdraví dětí
  • Dětská hygiena
  • Dětská výživa
  • Dudlíky
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Regular - 14 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Regular - 14 pieces

    Natracare

    Natracare Ekologické hygienické vložky Ultra Regular - 14 kusů

    No reviews
    Běžná cena 126,49 Kč
    Jednotková cena9,04 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces Natracare Ecological Sanitary Pads Ultra Long with Wings - 10 pieces
    Vyprodáno

    Natracare

    Natracare Ekologické hygienické vložky Ultra Long s křidélky - 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 121,29 Kč
    Jednotková cena12,13 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Surfing
    5% sleva

    Simed

    Simed Látkový obal na pleny - Surfing

    No reviews
    Akční cena 142,46 Kč Běžná cena 150,39 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Flamingos

    Simed

    Simed Látkový obal na pleny - Plameňáci

    No reviews
    Běžná cena 152,89 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets Solgar Prenatal Nutrients - 60 Tablets
    Vyprodáno

    Solgar

    Solgar Prenatální výživa - 60 tablet

    No reviews
    Běžná cena 300,19 Kč
    Jednotková cena5,00 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Breast Milk Storage Bags 180 ml - 25 pcs.
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Sáčky na uchovávání mateřského mléka 180 ml - 25 ks.

    No reviews
    Běžná cena 213,39 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Breastmilk Storage Containers 180 ml - 10 pcs.

    Philips

    Philips Avent Nádoby na uchovávání mateřského mléka 180 ml - 10 ks.

    No reviews
    Běžná cena 382,39 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Classic Sippy Cup 6 m+ Blue - 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 170,29 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Disposable Breast Pads - 60 pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Jednorázové prsní vložky - 60 kusů

    No reviews
    Běžná cena 197,79 Kč
    Jednotková cena3,30 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olini Cod Liver Oil for Kids - 100 ml

    Olini

    Olini rybí tuk pro děti – 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 464,69 Kč
    Jednotková cena4.646,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Olini Cod Liver Oil for Kids, Lemon - 250 ml

    Olini

    Olini tresčí olej pro děti, citron – 250 ml

    No reviews
    Běžná cena 998,39 Kč
    Jednotková cena3.993,56 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Natural - 1kg
    Vyprodáno

    7Nutrition

    7Nutrition Krémová rýžová kaše, Natural – 1 kg

    No reviews
    Běžná cena 365,39 Kč
    Jednotková cena365,39 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g
    Vyprodáno

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Vánoční kostka překvapení, Jablko-jahoda – 16 g

    No reviews
    Běžná cena 41,09 Kč
    Jednotková cena256,81 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, Strawberry - 6 g
    Vyprodáno

    Starpharma

    Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Active, St RAW bobule - 6 g

    No reviews
    Běžná cena 15,29 Kč
    Jednotková cena25,48 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml
    10% sleva

    La'dor

    La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml

    No reviews
    Akční cena 341,68 Kč Běžná cena 379,69 Kč
    Jednotková cena976,23 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor Philips Avent Bottle Warmer with Temperature Sensor

    Philips

    Philips Avent Ohřívač lahví s teplotním čidlem

    No reviews
    Běžná cena 1.412,99 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush Philips Avent Baby Gift Bottle Set - 4 Bottles + Pacifier + Brush
    5% sleva

    Philips

    Philips Avent Dárková sada kojeneckých lahví - 4 lahve + dudlík + kartáč

    No reviews
    Akční cena 1.042,66 Kč Běžná cena 1.098,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Dudlík,6-18 měsíců, Chlapec - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 158,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Dudlík,6-18 měsíců, Chlapec - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 158,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Dudlík,0-6 měsíců, Dívka - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 158,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Dudlík,0-6 měsíců, Dívka - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 155,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Night, Dudlík svítící ve tmě,0-2 měsíce - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 166,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Dudlík Ultra Start,0-2 měsíce - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 155,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Dudlík Ultra Start,0-2 měsíce - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 158,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 16 / 20
  • 1
  • …
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • …
  • 20
  • Další
Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík