Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Maminka a miminko

Maminka a miminko

(465 produktů)
  • Těhotenství a mateřství
  • Krmení dětí
  • Zdraví dětí
  • Dětská hygiena
  • Dětská výživa
  • Dudlíky
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Starpharma Healthy Lollipop with Vitamins - 4+1 Gratis

    Starpharma

    Starpharma Zdravé lízátko s vitamíny - 4+1 Gratis

    1 review
    Běžná cena 61,39 Kč
    Jednotková cena12,28 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy MyVita Immunity Natural Citrus Pectin Jelly Beans - 120 Gummy

    MyVita

    MyVita Imunita přírodní citrusové pektinové želé - 120 gumových bonbónů

    No reviews
    Běžná cena 292,69 Kč
    Jednotková cena2,44 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Apple-Cherry Fruit Jellies with No Added Sugar - 27 g

    Bob Snail

    Bob Snail ovocné želé s příchutí jablka a třešní bez přidaného cukru – 27 g

    No reviews
    Běžná cena 28,89 Kč
    Jednotková cena10,70 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g Dobra Kaloria Date Snack with Cherries and Cocoa - 58 g

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Datle s třešněmi a kakaem – 58 g

    No reviews
    Běžná cena 60,59 Kč
    Jednotková cena104,47 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue
    Vyprodáno

    Simed

    Simed Sonický zubní kartáček 360 pro děti ve tvaru U 2 v 1 - modrý

    2 reviews
    Běžná cena 479,79 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    Simed

    Simed Sonický zubní kartáček 360 pro děti ve tvaru U 2 v 1 - růžový

    No reviews
    Běžná cena 467,59 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood ZinZino Balance Test for Measuring Fatty Acid Concentrations in Blood

    Zinzino

    Zinzino Test rovnováhy pro měření koncentrace mastných kyselin v krvi

    2 reviews
    Běžná cena 1.638,99 Kč
    Jednotková cena8,19 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Dobra Kaloria Mini Cashew Bars with Raspberry Tart Flavour - 6x17 g

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Mini tyčinky s příchutí malinového koláče – 6x17 g

    1 review
    Běžná cena 94,89 Kč
    Jednotková cena15,82 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 for Children MCT, Aerosol - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin D3 pro děti MCT, Aerosol - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 138,49 Kč
    Jednotková cena276,98 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple & Blueberry Snack with No Added Sugar - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Jablečná a borůvková svačinka bez přidaného cukru - 30 g

    1 review
    Běžná cena 36,69 Kč
    Jednotková cena12,23 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lollipop, Immunity - 7 Pieces

    Starpharma

    Starpharma Zdravé lízátko, Imunita - 7 kusů

    1 review
    Běžná cena 81,89 Kč
    Jednotková cena11,70 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g Bob Snail Fruit Strip, Apple-Cherry - 14 g
    Vyprodáno

    Bob Snail

    Bob Snail ovocný proužek, jablko-třešeň – 14 g

    No reviews
    Běžná cena 18,29 Kč
    Jednotková cena13,06 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Apple Snack with No Added Sugar - 30 g Bob Snail Apple Snack with No Added Sugar - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Jablečná svačinka bez přidaného cukru - 30 g

    No reviews
    Běžná cena 31,39 Kč
    Jednotková cena10,46 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Anti-Colic Soother 6 m+ - 2 Pieces Philips Avent Anti-Colic Soother 6 m+ - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Dudlík proti kolice Philips Avent 6 m+ - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 143,59 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g Bob Snail Rollsy Apple & Strawberry Snack with No Added Sugar - 100 g

    Bob Snail

    Bob Snail Rollsy – jablečno-jahodová svačina bez přidaného cukru – 100 g

    1 review
    Běžná cena 110,69 Kč
    Jednotková cena1.106,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g Bob Snail Fruit Jellies in Belgian Chocolate, Apple-Mango-Pumpkin-Chia - 27 g

    Bob Snail

    Bob Snail ovocné želé v belgické čokoládě, jablko-mango-dýně-chia – 27 g

    No reviews
    Běžná cena 29,09 Kč
    Jednotková cena107,74 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g BeKeto Keto Chips Swiss Cheese & French Onion - 30 g

    BeKeto

    BeKeto Keto chipsy Švýcarský sýr a francouzská cibule - 30 g

    1 review
    Běžná cena 79,09 Kč
    Jednotková cena263,63 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Helpa BIO Buckwheat and Spelt Balls with Cocoa - 160 g
    Vyprodáno

    Helpa

    Helpa BIO pohankové a špaldové kuličky s kakaem - 160 g

    No reviews
    Běžná cena 126,49 Kč
    Jednotková cena632,45 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green
    Vyprodáno

    Simed

    Simed Sonický zubní kartáček 360 pro děti ve tvaru U 2 v 1 - zelený

    2 reviews
    Běžná cena 465,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU for Children - 60 Twist-off Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Omega Vitamin D3 800 IU pro děti - 60 tobolek Twist-off

    2 reviews
    Běžná cena 176,99 Kč
    Jednotková cena2,95 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Cheese Crisps BIO - 50 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Bezlepkové sýrové křupky BIO - 50 g

    1 review
    Běžná cena 47,19 Kč
    Jednotková cena94,38 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Dětský gel a šampon 2 v 1 pro děti - 200 ml

    2 reviews
    Běžná cena 94,69 Kč
    Jednotková cena47,35 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g Bob Snail Smoothie Pear & Blackberry Sugar Free - 120 g

    Bob Snail

    Bob Snail smoothie z hrušek a ostružin bez cukru – 120 g

    2 reviews
    Běžná cena 28,89 Kč
    Jednotková cena24.075,00 Kč /100kg
    Zobrazit podrobnosti
  • BeKeto Keto Chips Fresh Red Peppers - 30 g BeKeto Keto Chips Fresh Red Peppers - 30 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Chips Čerstvá červená paprika - 30 g

    1 review
    Běžná cena 79,09 Kč
    Jednotková cena263,63 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 4 / 20
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 20
  • Další
Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík