Mary&May
Mary&May Rose Kolagenové sérum - 100 ml
Akční cena 297,18 Kč Běžná cena 349,79 KčJednotková cena2.971,80 Kč /lMary&May
Mary&May Centella Asiatica sérum - 30 ml
Běžná cena 277,39 KčJednotková cena92,46 Kč /10mlMary&May
Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash off Pack - 30 g
Akční cena 130,10 Kč Běžná cena 144,59 KčJednotková cenaMary&May
Mary&May Vegan Peptide S UNS tick SPF50+ PA++++ - 18 g
Běžná cena 402,99 KčJednotková cena2.238,83 Kč /100gMary&May
Mary&May Sensitive zklidňující gelový krém na skvrny - 70 g
Běžná cena 352,19 KčJednotková cena5.031,29 Kč /kgMary&May
Mary&May Vegan Blackberry Complex Cream Essence - 30 ml
Běžná cena 144,59 KčJednotková cena481,97 Kč /100mlMary&May
Mary&May Vitamine C + Bifida Lotion - 120 ml
Běžná cena 325,79 KčJednotková cena271,49 Kč /100mlMary&May
Mary&May Niacinamide + Chaenomeles Sinensis Serum - 30 ml
Běžná cena 241,09 KčJednotková cena803,63 Kč /100mlMary&May
Mary&May kolagenový posilující krém - 120 ml
Běžná cena 335,29 KčJednotková cena2.794,08 Kč /lMary&May
Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree sérum - 30 ml
Běžná cena 241,09 KčJednotková cena80,36 Kč /10mlMary&May
Mary&May Vitamine B.C.E čisticí balzám - 120 g
Běžná cena 361,99 KčJednotková cena3.016,58 Kč /kgMary&May
Mary&May Seoul Edition Retinol 0,1% - 80 ml
Běžná cena 465,59 KčJednotková cena581,99 Kč /100mlMary&May
Mary&May Lemon Niacinamide Glow Wash off Pack - 125 g
Akční cena 401,62 Kč Běžná cena 446,29 KčJednotková cena3.212,96 Kč /kgMary&May
Mary&May Blackberry Complex Glow Wash off Pack - 30 g
Akční cena 130,10 Kč Běžná cena 144,59 KčJednotková cenaMary&May
Sada Mary&May: Zklidňující gelový krém + intenzivní krém s idebenonem – 2 x 100 g
Běžná cena 558,69 KčJednotková cena2.793,45 Kč /lMary&May
Mary&May Idebenone + Blackberry Complex Serum – 80 ml
Běžná cena 467,99 KčJednotková cena584,99 Kč /100mlMary&May
Mary&May CICA TeaTree Soothing Wash off Pack - 125 g
Akční cena 412,60 Kč Běžná cena 458,49 KčJednotková cena3.300,80 Kč /kgMary&May
Mary&May Vegan CICA Tea Tree AHA PHA Tonikum - 200 ml
Běžná cena 337,59 KčJednotková cena1.687,95 Kč /lMary&May
Mary&May Vegan Wash Off Face Mask Set + Brush - 5 x 30 g
Akční cena 456,20 Kč Běžná cena 506,89 KčJednotková cena91,24 Kč za každou položkuMary&May
Mary&May Blackberry Complex Glow Washoff Pack – 125 g
Akční cena 364,72 Kč Běžná cena 405,29 KčJednotková cena2.917,76 Kč /kg
Mary&May je korejská značka péče o pleť známá svými účinnými produkty zaměřenými na složky. S nejprodávanějšími séry s idebenonem a ostružinami, a rozsáhlou kolekcí pleťových masek, přináší Mary&May výsledky K-Beauty s čistými veganskými recepturami.
Čistá korejská péče o pleť
Mary&May vytváří produkty zaměřené na účinné, dobře prozkoumané složky bez zbytečných plniv. Značka klade důraz na veganské složení a jemné, ale účinné aktivní látky. Jejich přístup kombinuje trendy textury K-Beauty s podstatnými ingrediencemi, jako je idebenon (, silný antioxidant), kolagenové peptidy, a zklidňující rostlinné výtažky pro komplexní řešení péče o pleť.
Produkty Mary&May v Medpak
V Medpak, nabízíme kompletní řadu produktů pro péči o pleť Mary&May. Séra zahrnují oblíbený Idebenone Blackberry Complex (30 ml) a Citrus UNS hiu + Tremella Fuciformis (30 ml). Veganská krémová esence Blackberry Complex Cream Essence (140 ml) nabízí lehkou hydrataci.
Pleťové masky jsou k dispozici v baleních po 30 kusech: Collagen Peptide Vital Mask pro zpevnění, Hyaluronic Panthenol Hydra Mask pro intenzivní hydrataci, a CICA Houttuynia Tea Tree Calming Mask pro citlivou, akné náchylnou pleť. White Collagen Cleansing Foam (150 ml) poskytuje jemné čištění. CICA Soothing Sun Cream SPF50+ (50 ml) nabízí zklidňující ochranu před sluncem.
Proč si vybrat Mary&May
Mary&May nabízí K-Beauty zaměřenou na ingredience s veganskými, čistými recepturami. Velkorysé balení masek této značky nabízí vynikající hodnotu. Pro ty, kteří hledají účinnou korejskou péči o pleť s podstatnými ingrediencemi a etickými recepturami, nabízí Mary&May kvalitní produkty za dostupné ceny.