
iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
O společnosti Vitaler’s
Společnost Vitaler’s vznikla z touhy po autentičnosti ve světě doplňků stravy. Naším posláním je poskytovat čisté, přírodní doplňky stravy bez umělých barviv, konzervantů a zbytečných přísad.
Věříme, že je důležité činit informovaná rozhodnutí, a proto jsme, když jsme nemohli najít produkty splňující naše standardy, vytvořili vlastní.
Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, které podpoří vaše každodenní potřeby.
-
· Minimalistické, účinné složení ·
pouze to, co je nezbytné
-
· Vysoké standardy kvality výroby ·
-
· Transparentnost a autentičnost ·
plná transparentnost ohledně složení a přínosů
-
· Odpovědný výběr surovin ·
spolupracujeme výhradně s prověřenými dodavateli
iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
Vitamíny
-
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU – 240 kapslí
11 reviewsBěžná cena 190,19 KčJednotková cena0,79 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tablet
3 reviewsBěžná cena 185,19 KčJednotková cena1,54 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin B12 100 mcg – 120 tablet
No reviewsBěžná cena 138,69 KčJednotková cena1,16 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin K2 MK-7 200 mcg – 120 tablet
1 reviewBěžná cena 203,19 KčJednotková cena1,69 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Biotin 2500 mcg – 240 tablet
1 reviewBěžná cena 185,19 KčJednotková cena0,77 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 kapslí
10 reviewsBěžná cena 167,09 KčJednotková cena1,39 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, kapky - 30 ml
No reviewsAkční cena 185,09 Kč Běžná cena 246,89 KčJednotková cena61,70 Kč /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Amygdalin (Vitamin B17) 4 mg – 120 kapslí
4 reviewsBěžná cena 228,79 KčJednotková cena1,91 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU, kapky – 30 ml
No reviewsAkční cena 105,77 Kč Běžná cena 141,29 KčJednotková cena35,26 Kč /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin B3 500 mg - 60 kapslí
No reviewsAkční cena 121,15 Kč Běžná cena 161,79 KčJednotková cena2,02 Kč za každou položku
Minerály
-
Vitaler's
Vitaler's Zinek 15 mg + selen 200 mcg - 120 kapslí
24 reviewsBěžná cena 167,09 KčJednotková cena1,39 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Organický selen 200 mcg - 120 kapslí
8 reviewsBěžná cena 141,29 KčJednotková cena1,18 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Jód 200 mcg - 120 kapslí
No reviewsBěžná cena 154,29 KčJednotková cena1,29 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Pikolinát zinečnatý 15 mg - 120 kapslí
2 reviewsBěžná cena 102,59 KčJednotková cena0,85 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Měď 2 mg - 120 tablet
4 reviewsBěžná cena 128,49 KčJednotková cena1,07 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Citrát draselný 380 mg - 120 kapslí
4 reviewsBěžná cena 218,49 KčJednotková cena1,82 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Hořčík 100 mg + draslík 150 mg + B6 6 mg – 120 kapslí
No reviewsBěžná cena 285,49 KčJednotková cena2,38 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Hořčík 125 mg + vitamín B6 6 mg – 60 kapslí
1 reviewBěžná cena 154,29 KčJednotková cena2,57 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Citrát vápenatý 1200 mg + vitamin D3 2000 IU – 60 kapslí
2 reviewsBěžná cena 172,09 KčJednotková cena2,87 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 – 120 kapslí
6 reviewsBěžná cena 203,19 KčJednotková cena1,69 Kč za každou položku
V našem sortimentu najdete:
iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
Doplňky stravy
-
Vitaler's
Vitaler's Ashwagandha 9% 600 mg - 60 Kapslí
72 reviewsBěžná cena 192,99 KčJednotková cena3,22 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Uridin 300 mg - 60 kapslí
28 reviewsBěžná cena 257,19 KčJednotková cena4,29 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Maca 600 mg - 60 kapslí
1 reviewBěžná cena 138,69 KčJednotková cena2,31 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Kurkumin + Piperin - 60 kapslí
No reviewsBěžná cena 334,39 KčJednotková cena5,57 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's MCT kokosový olej - 500 ml
6 reviewsBěžná cena 287,99 KčJednotková cena575,98 Kč /l -
Vitaler's
Vitaler's Pygeum 500 mg - 60 kapslí
5 reviewsBěžná cena 257,19 KčJednotková cena4,29 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Ginkgo Biloba 120 mg - 60 kapslí
5 reviewsBěžná cena 143,99 KčJednotková cena2,40 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Lví hříva 500 mg - 60 kapslí
6 reviewsBěžná cena 228,79 KčJednotková cena3,81 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Spermidin 10 mg - 30 kapslí
3 reviewsAkční cena 385,82 Kč Běžná cena 514,49 KčJednotková cena12,86 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Sulforafan 400 mcg - 120 tablet
7 reviewsBěžná cena 185,19 KčJednotková cena1,54 Kč za každou položku
Sportovní řada
-
Vitaler's
Vitaler's Sportovní citrulin (L-citrulin malát), Prášek - 500 g
12 reviewsBěžná cena 282,99 KčJednotková cena565,98 Kč /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, jahoda – 22 g
No reviewsBěžná cena 12,59 KčJednotková cena572,27 Kč /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sport Mikronizovaný kreatin monohydrát 5000 mg, Třešeň - 500 g
No reviewsBěžná cena 306,39 KčJednotková cena612,78 Kč /kg -
-
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, Lemon-Lime - 660 g
No reviewsBěžná cena 203,19 KčJednotková cena307,86 Kč /kg -
Vitaler's
Vitaler's Sportovní přírodní rybí kolagen - 350 g
No reviewsAkční cena 402,98 Kč Běžná cena 537,59 KčJednotková cena1.151,37 Kč /kg -
Vitaler's
Vitaler's Collagen Sport 5000 mg, borůvka – 500 ml
No reviewsAkční cena 380,59 Kč Běžná cena 509,29 KčJednotková cena761,18 Kč /l -
Vitaler's
Vitaler's Sport Isotonic Drink, třešňová příchuť – 20 x 22 g
No reviewsAkční cena 169,60 Kč Běžná cena 179,89 KčJednotková cena8,48 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Šejkr se sítkem, černý - 500 ml + 150 ml
1 reviewBěžná cena 72,99 KčJednotková cena112,29 Kč /l -
Vitaler's
Vitaler's Sportovní mikronizovaný kreatin monohydrát 5000 mg, St RAW berry - 500 g
3 reviewsBěžná cena 306,39 KčJednotková cena612,78 Kč /kg



iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI