Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. As I Am

As I Am

(23 produktů)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • As I Am Leave In Conditioner for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    Bezoplachový kondicionér pro kudrnaté vlasy As I Am - 237 ml

    5 reviews
    Běžná cena 302,09 Kč
    Jednotková cena1.274,64 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml As I Am Curl Clarity Shampoo - 237 ml

    As I Am

    Šampon As I Am Curl Clarity - 237 ml

    2 reviews
    Běžná cena 292,49 Kč
    Jednotková cena1.234,14 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Classic Coconut CoWash Cream for Curly Hair - 454 g

    As I Am

    As I Am Classic Coconut CoWash Cream pro kudrnaté vlasy - 454 g

    4 reviews
    Běžná cena 277,79 Kč
    Jednotková cena611,87 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml As I Am Rosemary Hair Growth Oil - 60 ml

    As I Am

    Rozmarýnový olej pro růst vlasů As I Am - 60 ml

    4 reviews
    Běžná cena 255,89 Kč
    Jednotková cena4.264,83 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Curl Rosemary Shampoo - 237 ml

    As I Am

    Šampon As I Am Curl Rosemary - 237 ml

    2 reviews
    Běžná cena 348,59 Kč
    Jednotková cena1.470,84 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rosemary Strengthening Conditioner with Rosemary for Curly Hair - 237 ml

    As I Am

    Posilující kondicionér As I Am Rosemary s rozmarýnem pro kudrnaté vlasy - 237 ml

    2 reviews
    Běžná cena 355,79 Kč
    Jednotková cena1.501,22 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Curling Jelly Defining Gel for Curly Hair - 227 g

    As I Am

    As I Am Curling Jelly Defining Gel pro kudrnaté vlasy – 227 g

    1 review
    Běžná cena 275,39 Kč
    Jednotková cena1.213,17 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    As I Am

    Kondicionér As I Am Long and Luxe GroYogurt Leave-in Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 263,09 Kč
    Jednotková cena1.110,08 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion - 237 ml

    As I Am

    Hydratační krém As I Am So Much Moisture - 237 ml

    3 reviews
    Běžná cena 307,19 Kč
    Jednotková cena1.296,16 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml As I Am Rosemary Water Refreshing Mist to Stimulate Hair Growth - 475 ml
    Vyprodáno

    As I Am

    Osvěžující rozmarýnová voda As I Am pro stimulaci růstu vlasů - 475 ml

    No reviews
    Běžná cena 375,69 Kč
    Jednotková cena790,93 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    Posilující sprej na vlasy As I Am Rice Water - 475 ml

    2 reviews
    Běžná cena 263,09 Kč
    Jednotková cena553,87 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    As I Am

    Kondicionér As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 282,59 Kč
    Jednotková cena1.192,36 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Classic Twist Defining Cream Curly Hair Styling Cream - 227 g
    Vyprodáno

    As I Am

    As I Am Classic Twist Defining Cream Stylingový krém na kudrnaté vlasy - 227 g

    1 review
    Běžná cena 316,79 Kč
    Jednotková cena1.395,55 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml As I Am Rice Water Hydrating Conditioner - 237 ml
    Vyprodáno

    As I Am

    Hydratační kondicionér As I Am Rice Water - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 280,19 Kč
    Jednotková cena1.182,24 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g

    As I Am

    As I Am Long and Luxe Curl Enhancing Smoothie - 454 g

    No reviews
    Běžná cena 333,89 Kč
    Jednotková cena735,44 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Rice Water Micellar Shampoo - 237 ml

    As I Am

    Micelární šampon As I Am Rice Water - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 297,29 Kč
    Jednotková cena1.254,39 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Dry & Itchy Scalp Care Anti-dandruff Oil - 120 ml

    As I Am

    Olej proti lupům As I Am Dry & Itchy Scalp Care - 120 ml

    No reviews
    Běžná cena 307,19 Kč
    Jednotková cena2.559,92 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml As I Am Restore & Repair Hydrating Spray - 473 ml
    Vyprodáno

    As I Am

    As I Am Restore & Repair Hydrating Spray – 473 ml

    1 review
    Běžná cena 226,49 Kč
    Jednotková cena518,28 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Restore & Repair Conditioner for Damaged Hair - 355 ml

    As I Am

    Kondicionér As I Am Restore & Repair pro poškozené vlasy - 355 ml

    No reviews
    Běžná cena 331,49 Kč
    Jednotková cena933,77 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Classic Smoothing Gel for Hair Styling - 227 g
    10% sleva

    As I Am

    As I Am Classic vyhlazující gel na vlasy - 227 g

    1 review
    Akční cena 219,21 Kč Běžná cena 243,59 Kč
    Jednotková cena965,68 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g

    As I Am

    As I Am Long & Luxe Gro Edges Baby Hair Control Cream - 113 g

    1 review
    Běžná cena 206,99 Kč
    Jednotková cena1.831,77 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml As I Am Scalp Serum Strengthening Hair Treatment - 60 ml

    As I Am

    As I Am Scalp Serum Posilující kúra na vlasy – 60 ml

    No reviews
    Běžná cena 431,39 Kč
    Jednotková cena718,98 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml As I Am Dry & Itchy Anti-dandruff Conditioner - 355 ml
    15% sleva
    Novinka

    As I Am

    As I Am Dry & Itchy kondicionér proti lupům – 355 ml

    No reviews
    Akční cena 270,42 Kč Běžná cena 319,19 Kč
    Jednotková cena761,75 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti

As I Am je americká značka vlasové kosmetiky, která oslavuje a pečuje o přirozeně kudrnaté, kroucené, a strukturované vlasy. Značka As I Am byla založena s posláním pomáhat lidem přijmout přirozenou strukturu svých vlasů, a vytváří výživné, účinné produkty speciálně vyvinuté pro jedinečné potřeby kudrnatých a kroucených vlasů v celé jejich krásné rozmanitosti.

Filozofie As I Am

As I Am vznikla z přesvědčení, že přirozené vlasy si zaslouží produkty navržené speciálně pro jejich jedinečnou strukturu a potřeby. Kudrnaté a kudrnaté vlasy vyžadují extra hydrataci, jemné zacházení, a ingredience, které přirozenou strukturu vlasů vylepšují, místo aby s ní bojovaly. Značka vytváří své produkty na základě tohoto poznatku, a používá výživné ingredience, jako je kokos, rýžová voda, rozmarýn, a bambucké máslo, které dodávají vlasům hydrataci, definici, a sílu. Názvy produktů As I Am odrážejí jejich posilující poselství: milujte své vlasy přesně tak, jaké jsou.

Produkty As I Am v Medpak

V Medpak, nabízíme rozsáhlou řadu produktů As I Am pro kompletní péči o kudrnaté vlasy. Řada Classic zahrnuje oblíbený Coconut CoWash pro jemné čištění, Twist Defining Cream a Curling Jelly pro definici, Smoothing Gel pro hladké účesy, a výživný Leave In Conditioner. Kolekce Long and Luxe se zaměřuje na udržení délky vlasů pomocí Curl Enhancing Smoothie, GroYogurt Leave-in, a Gro Edges pro kontrolu baby vlasů.

Pro péči zaměřenou na hydrataci, nabízí řada Rice Water Micellar Shampoo, Hydrating Conditioner , a Strengthening Hair Spray. Kolekce Rosemary podporuje růst vlasů pomocí posilujícího kondicionéru, osvěžujícího spreje, šamponu, a oleje na růst vlasů. Řada Dry & Itchy Scalp Care řeší problémy s pokožkou hlavy pomocí zklidňujícího kondicionéru proti lupům, kondicionéru bez oplachování, a oleje proti lupům. Mezi další nezbytné produkty patří kondicionér Restore & Repair,, hydratační krém So Much Moisture Lotion,, a sprej Curl Clarity, Zobrazit více

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík