Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Vitamíny a doplňky stravy
  3. Minerály
  4. Vápník

Vápník

(49 produktů)
  • Chrom
  • Vápník
  • Jód
  • Železo
  • Hořčík
  • Draslík
  • Selen
  • Křemík
  • Zinek
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% sleva

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamin D3 + K2 + vápník - 90 tablet

    11 reviews
    Akční cena 150,08 Kč Běžná cena 166,79 Kč
    Jednotková cena1,67 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets Now Foods Calcium & Magnesium - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Vápník a hořčík - 100 tablet

    1 review
    Běžná cena 328,49 Kč
    Jednotková cena3,28 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules Medverita Calcium Citrate 500 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Citrát vápenatý 500 mg - 120 kapslí

    8 reviews
    Běžná cena 133,49 Kč
    Jednotková cena1,11 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods Calcium Citrate Pure Powder - 227 g

    Now Foods

    Now Foods Citrát vápenatý v čistém prášku - 227 g

    No reviews
    Běžná cena 341,49 Kč
    Jednotková cena1.504,36 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules Swanson Calcium Citrate - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Citrát vápenatý - 60 kapslí

    1 review
    Běžná cena 153,99 Kč
    Jednotková cena2,57 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml

    ChildLife

    ChildLife Tekutý vápník s hořčíkem, Přírodní pomerančová příchuť - 473 ml

    3 reviews
    Běžná cena 608,99 Kč
    Jednotková cena1.287,51 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets Aliness Calcium from Oyster Shell with Vitamin K2 MK-7 and D3 - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Vápník ze skořápek ústřic s vitaminem K2 MK-7 a D3 - 100 tablet

    2 reviews
    Běžná cena 282,39 Kč
    Jednotková cena2,82 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets Solgar Advanced Calcium Complex - 120 Tablets
    Vyprodáno

    Solgar

    Solgar Advanced Calcium Complex - 120 tablet

    4 reviews
    Běžná cena 1.181,19 Kč
    Jednotková cena9,84 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Pharmovit D3-Vit 4000 Active - 120 Softgels
    10% sleva

    Pharmovit

    Pharmovit D3-Vit 4000 Active - 120 měkkých gelů

    2 reviews
    Akční cena 124,61 Kč Běžná cena 138,49 Kč
    Jednotková cena1,04 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets Swanson Calcium Citrate & Vitamin D3 - 250 Tablets

    Swanson

    Swanson Citrát vápenatý a vitamin D3 - 250 tablet

    3 reviews
    Běžná cena 503,19 Kč
    Jednotková cena2,01 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels Now Foods Calcium & Magnesium - 120 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vápník a hořčík - 120 měkkých gelů

    2 reviews
    Běžná cena 300,19 Kč
    Jednotková cena2,50 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Life Extension Calcium D-Glucarate 200 mg - 60 Capsules Life Extension Calcium D-Glucarate 200 mg - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension D-glukarát vápenatý 200 mg - 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 600,89 Kč
    Jednotková cena10,01 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Orange - 400 g

    3 reviews
    Běžná cena 374,79 Kč
    Jednotková cena936,98 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar Calcium Magnesium Plus Zinc - 250 Tablets
    Vyprodáno

    Solgar

    Solgar Vápník, hořčík a zinek - 250 tablet

    1 review
    Běžná cena 552,09 Kč
    Jednotková cena2,21 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets Solgar Calcium Magnesium Plus Boron  - 250 Tablets
    Vyprodáno

    Solgar

    Solgar Vápník, hořčík a bór - 250 tablet

    4 reviews
    Běžná cena 670,19 Kč
    Jednotková cena2,68 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Citron - 400 g

    2 reviews
    Běžná cena 374,79 Kč
    Jednotková cena936,98 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules Vitaler's Calcium 120 mg + Vitamin D3 2000 IU - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vápník 120 mg + vitamin D3 - 120 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 184,79 Kč
    Jednotková cena1,54 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar Calcium Magnesium with Vitamin D3 - 150 Tablets

    Solgar

    Solgar Vápník a hořčík s vitaminem D3 - 150 tablet

    1 review
    Běžná cena 449,09 Kč
    Jednotková cena2,99 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Protego Calcium Effervescent - 20 Tablets

    Salvum

    Protego Calcium Effervescent - 20 tablet

    2 reviews
    Běžná cena 61,39 Kč
    Jednotková cena3,07 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Grapefruit - 400 g

    3 reviews
    Běžná cena 374,79 Kč
    Jednotková cena936,98 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Life Extension Bone Restore with Vitamin K2 - 120 Capsules
    Vyprodáno

    Life Extension

    Life Extension Bone Restore s vitamínem K2 - 120 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 690,69 Kč
    Jednotková cena5,76 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Strawberry - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink St RAW berry - 400 g

    No reviews
    Běžná cena 382,59 Kč
    Jednotková cena956,48 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Peach - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Broskev - 400 g

    2 reviews
    Běžná cena 377,29 Kč
    Jednotková cena943,23 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Další

Poznejte životně důležitou roli vápníku v těle

Vápník je základní minerál, který tvoří 1,4-1,7% tělesné hmotnosti, přičemž 99% se nachází v kostech. Tento základní prvek nejen podporuje zdraví kostí ; působí jako kofaktor mnoha enzymů, podporuje oběhový systém, a zajišťuje správnou funkci svalů. Vápník je sice klíčový pro každého, jeho význam je však zvláště zdůrazněn v dětství a dalších klíčových životních etapách.

Jak vápník funguje ve vašem těle

Vápník hraje klíčovou roli při budování a udržování silných, zdravých kostí. Vaše tělo potřebuje neustále doplňovat zásoby vápníku, protože jeho nedostatek může vyvolat odvápňování kostí, vedoucí k jejich úbytku a zvýšené náchylnosti TiB ke zlomeninám. Kromě zdraví kostí, plní vápník různé životně důležité funkce:

  • Usnadňuje neurotransmisi vedením nervových impulsů
  • Podílí se na procesech srážení krve
  • Reguluje regeneraci buněk a reakce oplodnění
  • Řídí svalové kontrakce
  • a uvolňování hormonů

Zajištění dostatečného přísunu vápníku je obzvláště důležité v obdobích zvýšených nároků, jako je těhotenství, fáze rychlého růstu, menopauza, a u starších lidí, kteří prožívají věk.související se ztrátou hustoty kostí.

Vápník vs. vápno: Je důležité rozlišovat mezi vápníkem a vápnem, protože se často zaměňují. Vápník je základní minerál, který podporuje zdraví kostí a nachází se v doplňcích stravy. Vápník, je naproti tomu, chemická látka používaná v zemědělství a stavebnictví a není vhodná pro lidskou spotřebu. I když vápenec, sedimentární hornina obsahující uhličitan vápenatý, je příbuzný vápníku, je to samostatná látka.

Vápník celkem: Celkový vápník je klíčový diagnostický parametr měřený v krevním séru.

Celkový vápník je klíčový diagnostický parametr měřený v krevním séru. Tento test pomáhá vyhodnotit celkovou hladinu vápníku v těle a běžně se používá ke sledování stavu kostí, ledvin, příštítných tělísek, a trávicího traktu. Pravidelné měření koncentrace vápníku se stále častěji stává součástí preventivních zdravotních prohlídek, aby bylo možné včas odhalit případné nedostatky a včas zasáhnout.

Zásadní role vápníku pro zdraví dětí

Vápník je pro děti obzvláště důležitý, hraje klíčovou roli ve vývoji kostí a celkovém růstu. Význam vápníku je nejvýznamnější v prvních třech letech života, kdy kosti rychle rostou a vyvíjejí se. Dostatečný příjem vápníku v dětství může pomoci předcházet onemocněním, jako je křivice, a snížit riziko osteoporózy v pozdějším věku.

Potraviny bohaté na vápník pro vyváženou stravu

Mléčné výrobky jsou známým zdrojem vápníku, a mnoho dalších potravin vám může pomoci pokrýt potřebu vápníku:

  • Ryby: Sardinky, losos, a šproty
  • Ořechy a semena: Mandle, lískové oříšky, a sezamová semínka
  • Zelenina: Zelenina: kapusta, brokolice, růžičková kapusta, a zelené fazolky
  • Potraviny obohacené vápníkem: Při výběru mléčných výrobků, volte nízkotučné nebo odtučněné varianty, abyste se vyhnuli nadměrnému příjmu nasycených tuků., tofu, a rostlinné alternativy mléka

. Nezapomínejte, na pestrou stravu bohatou na potraviny obsahující vápník, která je klíčem k udržení optimální hladiny vápníku a podpoře celkového zdraví.

Závěr: Pochopení významu vápníku a zajištění jeho dostatečného příjmu je klíčové pro udržení silných kostí, správné funkce svalů, a celkového zdraví po celý život. Ať už prostřednictvím vyvážené stravy nebo doplňků stravy, upřednostňování příjmu vápníku může významně přispět k vaší dlouhodobé pohodě. Pokud máte obavy o svou hladinu vápníku nebo zvažujete jeho doplnění, poraďte se s odborníkem, který určí nejlepší přístup pro vaše individuální potřeby.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík