Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Cantu

Cantu

(35 produktů)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Kids Jemný šampon - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 155,99 Kč
    Jednotková cena658,19 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu For Kids Curling Cream - 227 g Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    Cantu

    Cantu For Kids Curling Cream - 227 g

    1 review
    Běžná cena 160,79 Kč
    Jednotková cena708,33 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Curly Hair Shampoo - 400 ml
    5% sleva

    Cantu

    Šampon na kudrnaté vlasy Cantu Shea Butter - 400 ml

    No reviews
    Akční cena 177,74 Kč Běžná cena 187,49 Kč
    Jednotková cena444,35 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Kids Moisturising Hair Conditioner for Children - 237 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Kids Hydratační kondicionér na vlasy pro děti - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 160,79 Kč
    Jednotková cena678,44 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Care for Kids Curl Refresher - 237 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Care for Kids osvěžovač kudrlinek - 237 ml

    1 review
    Běžná cena 170,39 Kč
    Jednotková cena718,95 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Avocado Hydrating Gel - 524 g Cantu Avocado Hydrating Gel - 524 g

    Cantu

    Cantu Avokádový hydratační gel - 524 g

    No reviews
    Běžná cena 158,39 Kč
    Jednotková cena302,27 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Moisturising Emollient Conditioner for Curly Hair - 400 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Hydratační zvláčňující kondicionér s bambuckým máslem pro kudrnaté vlasy - 400 ml

    No reviews
    Běžná cena 187,49 Kč
    Jednotková cena468,73 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Regenerating Leave-in Hair Cream - 453 g
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Regenerační bezoplachový krém na vlasy s bambuckým máslem - 453 g

    No reviews
    Běžná cena 180,29 Kč
    Jednotková cena397,99 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Moisturising Shampoo for Curly Hair with Avocado and Shea Butter - 400 ml
    6% sleva

    Cantu

    Cantu Hydratační šampon pro kudrnaté vlasy s avokádem a bambuckým máslem - 400 ml

    No reviews
    Akční cena 185,19 Kč Běžná cena 197,39 Kč
    Jednotková cena462,98 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Styling Mousse for Curly Hair - 248 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Stylingová pěna na kudrnaté vlasy Cantu Shea Butter - 248 ml

    1 review
    Běžná cena 216,89 Kč
    Jednotková cena874,56 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Moisturising Curly Hair Activator - 355 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Hydratační aktivátor kudrnatých vlasů Cantu Shea Butter - 355 ml

    1 review
    Běžná cena 242,39 Kč
    Jednotková cena68,28 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Moisturising Spray for Curly Hair - 237 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Hydratační sprej s bambuckým máslem pro kudrnaté vlasy - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 197,39 Kč
    Jednotková cena832,87 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Strengthening and Fixing Styling Gel for Curly Hair - 370 g

    Cantu

    Posilující a fixační stylingový gel na kudrnaté vlasy Cantu Shea Butter - 370 g

    1 review
    Běžná cena 236,39 Kč
    Jednotková cena638,89 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Curl Defining Cream - 340 g

    Cantu

    Cantu Bambucké máslo pro definování kudrlinek - 340 g

    1 review
    Běžná cena 216,89 Kč
    Jednotková cena637,91 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Avocado Moisturising Twist Activator in Cream - 355 ml Cantu Avocado Moisturising Twist Activator in Cream - 355 ml
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Avocado Moisturising Twist Activator in Cream - 355 ml

    No reviews
    Běžná cena 248,39 Kč
    Jednotková cena69,97 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Styling Gel Honey - 524 g

    Cantu

    Stylingový gel Cantu Shea Butter Honey - 524 g

    No reviews
    Běžná cena 194,99 Kč
    Jednotková cena372,12 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Guava Scalp Exfoliating Pre-Cleanse Treatment - 180 ml

    Cantu

    Cantu Guava Exfoliating Scalp Pre-Cleanse Treatment - 180 ml

    No reviews
    Běžná cena 175,49 Kč
    Jednotková cena974,94 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Guava Style & Strengthen Cream Gel - 340 g Cantu Guava Style & Strengthen Cream Gel - 340 g
    Vyprodáno

    Cantu

    Krémový gel Cantu Guava Style & Strengthen - 340 g

    No reviews
    Běžná cena 188,89 Kč
    Jednotková cena555,56 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Coconut Oil Mist for Curly Hair - 237 ml
    5% sleva

    Cantu

    Cantu Shea Butter Coconut Oil Mist pro kudrnaté vlasy - 237 ml

    1 review
    Akční cena 231,39 Kč Běžná cena 243,59 Kč
    Jednotková cena976,33 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Styling Cream for Curly Hair - 340 g
    Vyprodáno

    Cantu

    Cantu Bambucké máslo - stylingový krém pro kudrnaté vlasy - 340 g

    1 review
    Běžná cena 275,39 Kč
    Jednotková cena809,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Shea Butter Nourishing Cream Balm for Curly Hair - 355 ml

    Cantu

    Výživný krémový balzám pro kudrnaté vlasy Cantu Shea Butter - 355 ml

    No reviews
    Běžná cena 275,39 Kč
    Jednotková cena775,75 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml

    Cantu

    Cantu for Natural Hair Coil Calm Detangler - 237 ml

    No reviews
    Běžná cena 180,29 Kč
    Jednotková cena760,72 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Cantu Kids Curl Cream for Children - 227 g Cantu Kids Curl Cream for Children - 227 g

    Cantu

    Cantu Kids Curl Cream pro děti - 227 g

    No reviews
    Běžná cena 158,39 Kč
    Jednotková cena697,75 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Další

Cantu je americká značka vlasové kosmetiky, která se stala synonymem pro péči o kudrnaté a strukturované vlasy po celém světě. Založena na výživné síle bambuckého másla, Cantu vytváří cenově dostupné, účinné produkty, které pomáhají lidem přijmout a vylepšit jejich přirozené kudrnaté vlasy s důvěrou.

Shea Butter Excellence

Receptury Cantu se zaměřují na bambucké máslo, hluboce hydratační přírodní složku, která se po staletí používá v afrických tradicích péče o vlasy. Značka kombinuje bambucké máslo s dalšími výživnými ingrediencemi, jako je kokosový olej, avokádo, a přírodní výtažky, aby vytvořila produkty, které řeší specifické potřeby kudrnatých, kroucených, a vlnitého vlasů. Od intenzivní hydratace po definici kudrlin a kontrolu krepatění, Cantu pokrývá všechny aspekty péče o vlasy s texturou.

Produkty Cantu v Medpak

V Medpak, nabízíme komplexní řadu produktů Cantu pro péči o vlasy s bambuckým máslem. Pro čištění, najdete šampon Shea Butter a hydratační produkty s avokádem. Mezi kondicionéry najdete Moisturising Emollient Conditioner, Co-wash Conditioner pro jemné čištění, Creamy Moisturising Conditioner, a Avocado Conditioner. Mezi produkty bez oplachování patří Regenerating Leave-in Hair Cream, Leave-In Spray, a Coconut Oil Mist.

Pro styling, si můžete vybrat z Curl Defining Cream, Styling Cream, Curly Hair Activator, Nourishing Cream Balm, Revitalising Curl Spray, a Hair Dressing Pomade. Restorative Hair Mask poskytuje hloubkovou péči. Hair and Scalp Oil vyživuje vlasové kořínky. Řada Cantu Kids nabízí Moisturising Conditioner a Curl Cream speciálně pro jemné vlasy dětí.

Proč si vybrat Cantu

Cantu si získala své místo jako oblíbená značka pro vlnité vlasy díky stálé kvalitě za dostupné ceny. Receptury této značky s obsahem bambuckého másla dodávají vlnité vlasy potřebnou hydrataci a definici, aniž by to zatížilo váš rozpočet. Pro všechny, kteří mají kudrnaté, kudrnaté, nebo vlnité vlasy a hledají spolehlivou, cenově dostupnou péči, která opravdu funguje, je Cantu důvěryhodnou volbou, která pomohla milionům lidí přijmout jejich přirozenou strukturu vlasů.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík