Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Dítě

Dítě

(370 produktů)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml Aura Herbals Vitamin C For Children, drops 100 mg - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin C pro děti, kapky 100 mg - 30 ml

    13 reviews
    Běžná cena 158,99 Kč
    Jednotková cena529,97 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • MyVita Bitter Apricot Kernels - 500 g

    MyVita

    MyVita Hořká meruňková jádra – 500 g

    12 reviews
    Běžná cena 247,69 Kč
    Jednotková cena495,38 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, Strawberry - 90 Softgels
    Vyprodáno

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega Junior, St RAW berry - 90 měkkých gelů

    6 reviews
    Běžná cena 756,59 Kč
    Jednotková cena8,41 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack in Belgian Chocolate - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail jablečno-malinová svačinka v belgické čokoládě – 30 g

    2 reviews
    Běžná cena 41,09 Kč
    Jednotková cena136,97 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Choco Apple and Cherry Snack in Dark Chocolate - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail Choco Snack s jablky a třešněmi v hořké čokoládě - 30 g

    1 review
    Běžná cena 38,69 Kč
    Jednotková cena12,90 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets

    Aliness

    Aliness Vitamínový komplex Premium pro děti - 120 tablet

    6 reviews
    Běžná cena 361,99 Kč
    Jednotková cena3,02 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals DHA pro děti, jahodová příchuť - 119 ml

    2 reviews
    Běžná cena 494,79 Kč
    Jednotková cena4.157,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Kids Probiotics & Prebiotics - 30 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness ProbioBalance Kids Probiotika a prebiotika - 30 veg. kapslí

    1 review
    Běžná cena 205,29 Kč
    Jednotková cena6,84 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g Bob Snail Apple & Strawberry Snack in Belgian Chocolate, Sugar-Free - 30 g

    Bob Snail

    Bob Snail jablečno-jahodová svačinka v belgické čokoládě, bez cukru – 30 g

    1 review
    Běžná cena 41,09 Kč
    Jednotková cena136,97 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple & Blackcurrant - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail ovocné proužky, jablko a černý rybíz – 14 g

    2 reviews
    Běžná cena 20,89 Kč
    Jednotková cena149,21 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Pear & Pineapple Stripe with No Added Sugar - 14 g Bob Snail Pear & Pineapple Stripe with No Added Sugar - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail Hruška a ananas s proužky bez přidaného cukru - 14 g

    No reviews
    Běžná cena 20,89 Kč
    Jednotková cena14,92 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g Bob Snail Apple & Raspberry Snack with No Added Sugar - 60 g

    Bob Snail

    Bob Snail Svačinka s jablky a malinami bez přidaného cukru - 60 g

    4 reviews
    Běžná cena 65,79 Kč
    Jednotková cena109,65 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml Aura Herbals Vitamin D3 Junior, drops 800 IU - 30 ml
    Vyprodáno

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin D3 Junior, kapky 800 IU - 30 ml

    1 review
    Běžná cena 125,69 Kč
    Jednotková cena4.189,67 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml Nordic Naturals Children's DHA Xtra, berry flavour - 60 ml
    Vyprodáno

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Dětský DHA Xtra, s příchutí lesních plodů – 60 ml

    4 reviews
    Běžná cena 725,59 Kč
    Jednotková cena1.209,32 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Skoczylas Vitamin ADEK Junior Drops - 30 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Kapky Skoczylas Vitamin ADEK Junior - 30 ml

    5 reviews
    Běžná cena 333,19 Kč
    Jednotková cena1.110,63 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g Bob Snail Fruit Strips, Apple, Pear & Blueberry - 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail Ovocné proužky , jablko, hruška a borůvka – 14 g

    No reviews
    Běžná cena 26,09 Kč
    Jednotková cena186,36 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 Chewables

    Now Foods

    Now Foods Berry Dophilus Kids - 120 žvýkacích tablet

    4 reviews
    Běžná cena 541,09 Kč
    Jednotková cena4,51 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g)
    Vyprodáno

    Helpa

    Helpa BIO Hůlky s ovocnou příchutí - 20 g (10x2 g)

    3 reviews
    Běžná cena 163,69 Kč
    Jednotková cena16,37 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g Bob Snail Fruit Rollsy, Apple-Cherry - 60 g

    Bob Snail

    Bob Snail Fruit Rollsy, jablko-třešeň – 60 g

    3 reviews
    Běžná cena 65,79 Kč
    Jednotková cena109,65 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels Now Foods DHA Kids Chewable - 60 Softgels

    Now Foods

    Now Foods DHA Kids Žvýkací tablety - 60 měkkých gelů

    2 reviews
    Běžná cena 346,09 Kč
    Jednotková cena5,77 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml ChildLife Liquid Calcium with Magnesium, Natural Orange Flavor - 473 ml

    ChildLife

    ChildLife Tekutý vápník s hořčíkem, Přírodní pomerančová příchuť - 473 ml

    3 reviews
    Běžná cena 608,99 Kč
    Jednotková cena1.287,51 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml Vitaler's Norwegian Cod Liver Oil Kids Omega-3 1200 mg for Children - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's norský olej z tresčích jater pro děti Omega-3 1200 mg – 250 ml

    2 reviews
    Běžná cena 263,49 Kč
    Jednotková cena1.053,96 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods Kid Vits Multi-Vitamin, Berry Blast - 120 Lozenges

    Now Foods

    Now Foods Kid Vits Multi-Vitamin, Berry Blast - 120 pastilek

    3 reviews
    Běžná cena 369,09 Kč
    Jednotková cena3,08 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 16
  • Další

Kompletní řešení péče o dítě

Vítejte v rozsáhlé sekci Baby společnosti Medpak, kde se kvalita snoubí s péčí v každém výrobku, který nabízíme. S 10 lety zkušeností v oblasti zdravotnických řešení, chápeme, že vaše dítě si zaslouží jen to nejlepší. Náš pečlivě vybraný sortiment výrobků pro děti podporuje zdravý vývoj a poskytuje klid rodičům, kteří se pohybují na úžasné cestě výchovy dětí.

Zdraví a wellness dětí

Zdraví vašeho dítěte je naší prioritou. Medpak nabízí široký výběr produktů pro zdraví dětí od důvěryhodných výrobců, určených k podpoře imunitního systému, vašeho děťátka, a celkové pohody. Od šetrných doplňků stravy vyvinutých speciálně pro rostoucí těla až po přírodní prostředky proti běžným dětským potížím, náš sortiment vám pomůže přirozeně a účinně udržovat zdraví vašeho dítěte.

Dětské hygienické potřeby

Vytváření správných hygienických návyků začíná již v raném věku. Naše dětská hygienická kolekce obsahuje jemné, bezpečné výrobky, které účinně čistí a zároveň respektují jemnou pokožku vašeho dítěte. Pečlivě jsme pro vás vybrali produkty určené pro každodenní hygienu, od nezbytných potřeb pro koupání až po výrobky pro péči o ústní dutinu určené pro malé zoubky a dásně.

Výživová podpora pro rostoucí děti

Správná výživa tvoří základ růstu a vývoje vašeho dítěte. Naše nabídka dětské výživy zahrnuje doplňky stravy odpovídající věku, vitamíny, a speciálně sestavené výživové produkty, které pomáhají překlenout případné mezery ve stravě vašeho dítěte. Spolupracujeme s předními výrobci, abychom zajistili, že všechny výrobky splňují přísné normy kvality a poskytují živiny, které vaše rostoucí dítě potřebuje.

Kompletní řešení výživy

Čas jídla je výjimečnou chvílí pro sblížení s vaším dítětem. Naše ucelená kolekce krmení obsahuje vše, co potřebujete pro péči o dítě od kojeneckého věku až po batolecí léta. V naší nabídce najdete láhve navržené pro pohodlí, praktické hrnečky, které rostou s vaším dítětem, náhradní savičky s různým průtokem, chytrá řešení pro skladování jídla, a praktické doplňky pro krmení, které vám usnadní každou chvíli u jídla.

Láhve a hrnečky

Od antikolikových lahví pro novorozence až po hrnečky odolné proti rozlití pro samostatná batolata, náš výběr podporuje každou etapu cesty vašeho dítěte ke krmení. Nabízíme láhve vyrobené z bezpečných materiálů, jako je plast bez BPA a sklo, které jsou navrženy tak, aby omezovaly přívod vzduchu a minimalizovaly nepohodlí.

Dudlíky na láhve a příslušenství ke krmení

Najděte dokonalý dudlík odpovídající potřebám vašeho dítěte, od možností s pomalým průtokem pro novorozence až po variabilní průtok pro rostoucí kojence. Naše příslušenství pro krmení zahrnuje vše od čisticích kartáčků a sterilizátorů až po Bibs a ohřívače jídla - vše je vybráno tak, aby bylo krmení pohodlné a bez stresu.

Řešení pro skladování potravin

Příprava a skladování dětské stravy se stává jednoduchou díky našim praktickým nádobám pro skladování potravin. Tato řešení neobsahují BPA a jsou navržena pro pohodlí, a pomáhají šetřit čas a zároveň zajišťují, že vaše dítě bude mít vždy připravené čerstvé, výživné jídlo, když přijde hlad.

Dudlíky a kousátka pro pohodlí

S naším výběrem dudlíků a kousátek zmírníte nepohodlí při prořezávání zoubků a poskytnete uklidňující řešení. Tyto výrobky jsou navrženy s ohledem na vývoj dítěte, a pomáhají zmírnit neklid a zároveň podporují zdravý vývoj ústní dutiny. Nabízíme ortodontické dudlíky, které respektují přirozený vývoj úst, a inovativní kousátka, která poskytují úlevu citlivým dásním během prořezávání zoubků.

Proč si pro potřeby svého dítěte vybrat Medpak

Ve společnosti Medpak, chápeme, že rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší. Proto pečlivě vybíráme každý výrobek, z naší dětské řady a spolupracujeme s důvěryhodnými výrobci, kteří jsou známí svou kvalitou a bezpečností. Díky našim desetiletým zkušenostem s výrobky pro zdraví vám můžeme nabídnout řešení, která skutečně podpoří pohodu vašeho dítěte. Díky konkurenceschopným cenám, výhodným mezinárodním Hipp ing, a výjimečnému zákaznickému servisu, Medpak je péče o vaše děťátko jednodušší a dostupnější.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík