Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Durex

Durex

(66 produktů)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces

    Durex

    Durex Kondomy Performa - 12 kusů

    1 review
    Běžná cena 218,09 Kč
    Jednotková cena18,17 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Stimulating Guarana - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2v1 masážní gel se stimulující guaranou - 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 202,79 Kč
    Jednotková cena1.013,95 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Lubrikačný gél na báze vody - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 110,19 Kč
    Jednotková cena220,38 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml

    Durex

    Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml

    2 reviews
    Běžná cena 176,99 Kč
    Jednotková cena176,99 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Hřejivý lubrikační gel na vodní bázi - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 128,19 Kč
    Jednotková cena256,38 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play Water Based Sweet Strawberry Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Lubrikační gel na vodní bázi Sweet Strawberry - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 128,19 Kč
    Jednotková cena256,38 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play Water Based Cherry Lubricant Gel - 50 ml
    Vyprodáno

    Durex

    Durex Lubrikační gel na třešně na vodní bázi - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 120,39 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces

    Durex

    Durex Kondomy Arouser Ribbed – 12 kusů

    No reviews
    Běžná cena 192,59 Kč
    Jednotková cena16,05 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Lubrikační gel na vodní bázi - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 128,19 Kč
    Jednotková cena256,38 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Kondomy Mutual Climax – 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 236,09 Kč
    Jednotková cena23,61 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Pleasure Ring

    Durex

    Durex Pleasure Ring

    1 review
    Běžná cena 163,09 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml

    Durex

    Durex Intenzivní stimulační gel pro ženy - 10 ml

    1 review
    Běžná cena 243,39 Kč
    Jednotková cena243,39 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs.

    Durex

    Durex Kondomy Pleasuremax – 12 kusů

    No reviews
    Běžná cena 179,49 Kč
    Jednotková cena14,96 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces

    Durex

    Durex Kondomy Intense Orgasmic – 3 kusy

    No reviews
    Běžná cena 87,19 Kč
    Jednotková cena29,06 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Silikonový intimní gel Originals - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 143,69 Kč
    Jednotková cena287,38 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece

    Durex

    Durex Ďábelský kroužek - 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 233,79 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2v1 masážní gel s květem ylang - 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 199,99 Kč
    Jednotková cena100,00 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Play 2 in 1 Intimate and Massage Gel with Aloe Vera - 200 ml

    Durex

    Durex Play 2 v 1 intimní a masážní gel s aloe vera - 200 ml

    1 review
    Běžná cena 197,59 Kč
    Jednotková cena98,80 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Feel Ultra Thin Condoms - 10 pieces Durex Feel Ultra Thin Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Kondomy Feel Ultra Thin – 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 174,49 Kč
    Jednotková cena17,45 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Performax Intense condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Kondomy Performax Intense – 10 kusů

    1 review
    Běžná cena 207,79 Kč
    Jednotková cena20,78 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Feel Ultra Thin Condoms - 30 Pieces

    Durex

    Durex Kondomy Feel Ultra Thin – 30 kusů

    No reviews
    Běžná cena 495,49 Kč
    Jednotková cena16,52 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Pleasure Me Condoms - 10 pieces Durex Pleasure Me Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Kondomy Pleasure Me - 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 192,59 Kč
    Jednotková cena19,26 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Durex Naturals Hyaluro Moisturising Intimate Gel - 100 ml

    Durex

    Durex Hydratační intimní gel Naturals Hyaluro - 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 223,29 Kč
    Jednotková cena223,29 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Další

Durex je přední světová značka v oblasti sexuálního zdraví, která je celosvětově důvěryhodná v oblasti kondomů, lubrikantů, a intimních produktů. Díky desítkám let zkušeností v oblasti sexuálního zdraví, Durex kombinuje inovace, kvalitu, a bezpečnost, aby vylepšila intimní zážitky a zároveň poskytla spolehlivou ochranu.

Globální lídr v oblasti sexuálního zdraví

Durex si díky přísným standardům kvality a neustálým inovacím vydobyla pozici nejdůvěryhodnější značky kondomů na světě. Každý kondom Durex prochází rozsáhlými testy, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a spolehlivost. Kromě ochrany, Durex rozšířila svou nabídku o produkty určené ke zvýšení potěšení a intimity, od stimulačních lubrikantů po masážní gely a intimní doplňky.

Durex Produkty v Medpak

V Medpak, nabízíme komplexní sortiment Durex. Kondomy jsou k dispozici v následujících variantách: Classic, Extra Safe Thicker, Invisible Extra Sensitive, Invisible Extra Lubricated, Real Feel, Naturals, Performax Intense, Mutual Climax, Arouser Ribbed, Pleasuremax, Feel Ultra Thin, a Intense Orgasmic. Mezi lubrikanty patří Play Water Based Feel, Sweet Strawberry, Cherry, Warming, a Tingling, plus Naturals Pure intimate gel.

Mezi masážní produkty patří 2v1 gely se stimulující guarana a ylangovou květinou. Pro větší potěšení najdete Intense Orgasmic Stimulating Gel pro ženy, Orgasm Intense Vibrator Pure Fantasy a Pleasure Ring. Tato kompletní řada podporuje intimní wellness.

Proč si vybrat Durex

Durex představuje nekompromisní kvalitu v oblasti sexuálního zdraví. Globální reputace značky je založena na produktech, kterým můžete důvěřovat jak z hlediska ochrany, tak i potěšení. Pro spolehlivé intimní produkty od přední světové značky v oblasti sexuálního zdraví, Durex přináší jistotu, která pramení z ověřené kvality.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík