Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Makeup
  3. Make-up obličeje

Make-up obličeje

(105 produktů)
  • BB a CC krémy
  • Podkladové krémy
  • Podkladové krémy v polštářku
  • Ostatní make-up na obličej
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.29 Caramel Beige - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 316,49 Kč
    Jednotková cena632,98 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 23N - 100 ml
    Vyprodáno

    Enough

    Enough Kolagenový 3X hydratační základ SPF15 odstín 23N - 100 ml

    3 reviews
    Běžná cena 182,59 Kč
    Jednotková cena182,59 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml Enough Collagen Moisture BB Cream SPF47/PA+++ - 50 ml
    Vyprodáno

    Enough

    Enough Kolagenový hydratační BB krém SPF47/PA+++ - 50 ml

    2 reviews
    Běžná cena 182,59 Kč
    Jednotková cena3.651,80 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 23

    Missha

    Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Podkladová báze odstín č. 23

    5 reviews
    Běžná cena 335,99 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 20 ml
    Vyprodáno

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.25 Warm Beige - 20 ml

    1 review
    Běžná cena 145,99 Kč
    Jednotková cena729,95 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake Shade 13 + Refill (13 g+13 g) Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake Shade 13 + Refill (13 g+13 g)
    Vyprodáno

    Enough

    Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake Shade 13 + náplň (13 g+13 g)

    1 review
    Běžná cena 316,49 Kč
    Jednotková cena24,35 Kč /g
    Zobrazit podrobnosti
  • Innisfree No Sebum Blur Primer - 25 ml Innisfree No Sebum Blur Primer - 25 ml
    Vyprodáno

    Innisfree

    Innisfree No Sebum Blur Primer - 25 ml

    No reviews
    Běžná cena 328,79 Kč
    Jednotková cena131,52 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.21 Light Beige - 20 ml

    1 review
    Běžná cena 175,39 Kč
    Jednotková cena350,78 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.13 Bright Beige EU - 20 ml
    Vyprodáno

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.13 Bright Beige EU - 20 ml

    No reviews
    Běžná cena 133,69 Kč
    Jednotková cena6.684,50 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #23 Natural Beige Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #25 Warm Beige Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml #27 Honey Beige

    Missha

    Missha M Perfect Cover BB Cream with Serum SPF50+ - 50 ml

    4 reviews
    Běžná cenaOd 409,09 Kč
    Jednotková cena818,18 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml Enough Collagen 3x Moisture BB Cream - 50 ml
    Vyprodáno

    Enough

    Enough Kolagenový 3x hydratační BB krém - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 182,59 Kč
    Jednotková cena3.651,80 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml

    Heimish

    Heimish Artless Glow Base SPF50+ - 40 ml

    No reviews
    Běžná cena 389,59 Kč
    Jednotková cena9.739,75 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml
    Vyprodáno

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.23 Natural Beige KOR - 20 ml

    2 reviews
    Běžná cena 141,19 Kč
    Jednotková cena705,95 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 21 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 21 Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Foundation Shade No 21

    Missha

    Missha Magic Cushion Moist Up SPF50+/PA++ - Podkladová báze odstín č. 21

    No reviews
    Běžná cena 335,99 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml
    20% sleva

    Missha

    Missha M Signature Real Complete BB Cream No 21 Light Beige - 45 ml

    2 reviews
    Akční cena 389,54 Kč Běžná cena 486,99 Kč
    Jednotková cena865,64 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • VT Cosmetics Cica No-Sebum Mild Powder - 5 g VT Cosmetics Cica No-Sebum Mild Powder - 5 g
    Vyprodáno

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Cica No-Sebum Mild Powder - 5 g

    No reviews
    Běžná cena 145,99 Kč
    Jednotková cena29,20 Kč /g
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 27 - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover Serum B.B. Cream NO. 27 - 20 ml

    1 review
    Běžná cena 238,59 Kč
    Jednotková cena1.192,95 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Enough Collagen Moisture Foundation, Shade 13C - 100 ml

    Enough

    Enough Kolagenová hydratační báze, Odstín 13C - 100 ml

    1 review
    Běžná cena 194,79 Kč
    Jednotková cena194,79 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.27 Honey Beige - 20 ml

    No reviews
    Běžná cena 170,29 Kč
    Jednotková cena85,15 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream SPF 42 PA+++ NO.13 Bright Beige - 20 ml

    No reviews
    Běžná cena 175,39 Kč
    Jednotková cena350,78 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g Enough Collagen Aqua Air Cushion Shade 21, Natural Glow – 15 g

    Enough

    Enough Collagen Aqua Air Cushion odstín 21, Natural Glow - 15 g

    No reviews
    Běžná cena 292,19 Kč
    Jednotková cena1.947,93 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml
    11% sleva

    Enough

    Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation odstín 23 - 100 ml

    1 review
    Akční cena 143,62 Kč Běžná cena 160,69 Kč
    Jednotková cena143,62 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream, 21 Light Beige - 30 ml
    Vyprodáno

    Purito

    Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB krém,21 Light Beige - 30 ml

    1 review
    Běžná cena 338,39 Kč
    Jednotková cena112,80 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.21 Light Beige KOR - 20 ml
    Vyprodáno

    Missha

    Missha M Perfect Cover B.B Cream NO.21 Light Beige KOR - 20 ml

    No reviews
    Běžná cena 175,39 Kč
    Jednotková cena876,95 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 2 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Další

Kolekce make-upu pro zářivou, zdravě vypadající pleť

Proměňte svou pleť s odborně sestavenou kolekcí make-upu Medpak, kde se krása setkává s inovacemi v péči o pleť. Jako důvěryhodný mezinárodní prodejce s více než desetiletou zkušeností se službami zákazníkům v celé Evropě, jsme vybrali každý produkt make-upu na obličej tak, aby poskytoval bezchybné krytí a zároveň pečoval o zdraví vaší pleti. Naše kolekce obsahuje renomované značky, které kombinují špičkové složení s ingrediencemi pečujícími o pleť, a zajišťují, že každá aplikace zvýrazní vaši přirozenou krásu.

Podkladové báze, které zdokonalují a chrání

Hledání ideální podkladové báze začíná pochopením, že make-up na obličej by měl fungovat v souladu s vaší péčí o pleť. Naše rozsáhlá nabídka zahrnuje lehké tónované hydratační, tekuté podkladové báze, a inovativní polštářkové kompakty, z nichž každý obsahuje prospěšné složky, jako je kyselina hyaluronová, ceramidy, a ochrana SPF. Tyto víceúčelové receptury poskytují bezproblémové krytí a zároveň aktivně zlepšují texturu a hydrataci pleti po celou dobu nošení.

Od orosených finišů, které vytvářejí přirozený lesk, až po dlouhotrvající matné varianty pro kontrolu mastnoty, se náš make-up přizpůsobí různým typům pleti a problémům. Každý produkt prochází přísným výběrem, aby splňoval naše vysoké standardy kvality, výkonu, a kompa TiB ility pleti.

Korektory a korektory pro cílené krytí

Dosáhněte bezchybné pleti s naší řadou korektorů navržených tak, aby řešily konkrétní problémy, aniž by ohrožovaly zdraví pleti. Ať už zakrýváte tmavé kruhy pod očima, skvrny, nebo zarudnutí, naše nabídka zahrnuje lehké přípravky obohacené o vitaminy a antioxidanty, které ošetřují a zároveň kryjí. Tato cílená řešení pro líčení obličeje se hladce spojí s podkladovou bází, a vytvoří rovnoměrné, přirozeně vypadající plátno, které vydrží po celý váš náročný den.

Tužicí pudry a dokončovací produkty

Uzamkněte svůj dokonalý vzhled líčení obličeje pomocí naší kolekce tužicích pudrů a dokončovacích produktů. Od průsvitných pudrů, které kontrolují lesk bez přidání hmotnosti, až po rozjasňující závěrečné pudry, které zvýrazní váš přirozený jas, Každý produkt slouží k určitému účelu ve vaší kosmetické rutině. Mnohé z našich tužicích pudrů jsou vybaveny technologií pohlcování oleje v kombinaci se zklidňujícími složkami, jako je cica a zelený čaj, takže jsou vhodné i pro citlivé typy pleti.

Naše kolekce líčidel na obličej odráží závazek společnosti Medpak nabízet produkty, které podporují krásu i wellness. Tyto pečlivě vybrané produkty skvěle fungují společně s našimi pleťovými krémy a produkty na čištění obličeje , a vytvářejí tak komplexní přístup ke zdraví a kráse pleti.

Proč si vybrat Medpak pro své potřeby v oblasti líčení obličeje

V Medpaku, chápeme, že líčení obličeje je investice do vašeho každodenního sebevědomí a zdraví pleti. Proto jsme navázali vztahy s důvěryhodnými dodavateli, abychom vám mohli přinést autentické produkty předních korejských a mezinárodních kosmetických značek. V našem výběrovém procesu dáváme přednost složením, která přinášejí výjimečné výsledky, aniž by narušovala integritu pleti, čímž zajišťujeme, že si každý výrobek zaslouží své místo ve vaší kosmetické rutině.

Prohlédněte si naši kolekci make-upu na obličej Toda y a poznejte rozdíl, který přináší kvalita. S možnostmi pro každý typ pleti, tón, a preference, najdete dokonalé produkty pro vytvoření svého charakteristického vzhledu a zároveň udržení zdravé, zářivé pleti. Pro komplexní řešení krásy, prozkoumejte naše doplňky pro zdraví pleti , které podpoří vaši pleť zevnitř.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík