
iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
Období posilování imunity: vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim
— Základní produkty pro tuto sezónu —
Vitamin C, vitamin D3 (také s K2), zinek a selen v kapslích, tabletách a kapkách. Vitamin C, vitamin D, zinek a selen přispívají k normální funkci imunitního systému.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 , Kapky – 20 ml
15 reviewsBěžná cena 487,19 KčJednotková cena2.435,95 Kč /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU, kapky – 30 ml
No reviewsAkční cena 105,40 Kč Běžná cena 140,79 KčJednotková cena35,13 Kč /10ml -
Formeds
Formeds Bicaps Zinek 25 mg - 60 kapslí
9 reviewsBěžná cena 274,39 KčJednotková cena4,57 Kč za každou položku -
Aliness
Aliness Vitamin D3 FORTE oil 100 mcg - 120 kapslí
4 reviewsBěžná cena 225,59 KčJednotková cena1,88 Kč za každou položku -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, kapky - 20 ml
36 reviewsBěžná cena 656,59 KčJednotková cena3.282,95 Kč /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) - 100 měkkých gelů
6 reviewsBěžná cena 474,49 KčJednotková cena4,74 Kč za každou položku -
Osavi
Osavi Vitamin D3 + K2,4000 IU + 150 mcg - 120 kapslí
4 reviewsBěžná cena 464,19 KčJednotková cena3,87 Kč za každou položku -
Aura Herbals
Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, kapky - 50 ml
16 reviewsBěžná cena 379,39 KčJednotková cena758,78 Kč /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) – 50 rostlinných kapslí
No reviewsBěžná cena 353,89 KčJednotková cena7,08 Kč za každou položku -
Healthy Origins
Healthy Origins Vitamin D3 10000 m.j. - 120 měkkých gelů
9 reviewsBěžná cena 315,39 KčJednotková cena2,63 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 16000 IU - 120 tablet
No reviewsBěžná cena 305,19 KčJednotková cena2,54 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 norský olej z tresčích jater 1250 mg, máta – 250 ml
10 reviewsAkční cena 197,61 Kč Běžná cena 263,59 KčJednotková cena790,44 Kč /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 kapslí
10 reviewsBěžná cena 166,59 KčJednotková cena1,39 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Pikolinát zinečnatý 15 mg - 120 kapslí
2 reviewsBěžná cena 102,29 KčJednotková cena0,85 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson Vitamin D3 4000 IU (100 mcg) - 90 kapslí
1 reviewBěžná cena 110,09 KčJednotková cena1,22 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 100 mcg – 120 tablet
3 reviewsBěžná cena 184,59 KčJednotková cena1,54 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Organický selen 200 mcg - 120 kapslí
8 reviewsBěžná cena 140,79 KčJednotková cena1,17 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Zinek 15 mg + selen 200 mcg - 120 kapslí
25 reviewsBěžná cena 166,59 KčJednotková cena1,39 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson pikolinát zinečnatý 22 mg - 60 kapslí
10 reviewsBěžná cena 92,09 KčJednotková cena1,53 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Citrát vápenatý 1200 mg + vitamin D3 2000 IU – 60 kapslí
2 reviewsBěžná cena 171,59 KčJednotková cena2,86 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin C s šípky 1000 mg - 60 kapslí
7 reviewsBěžná cena 115,29 KčJednotková cena1,92 Kč za každou položku -
Wellbear
Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 měkkých gelů
2 reviewsBěžná cena 112,59 KčJednotková cena0,94 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 8000 IU - 120 tablet
No reviewsAkční cena 148,61 Kč Běžná cena 166,59 KčJednotková cena1,24 Kč za každou položku -
Aliness
Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 veg. kapslí
15 reviewsAkční cena 229,61 Kč Běžná cena 287,09 KčJednotková cena2,30 Kč za každou položku -
Now Foods
Now Foods Vitamin D-3 a K-2 – 120 kapslí
7 reviewsBěžná cena 266,59 KčJednotková cena2,22 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, kapky - 30 ml
No reviewsAkční cena 115,36 Kč Běžná cena 153,89 KčJednotková cena34,03 Kč /ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 2000 IU + K2 MK-7 75 mcg, kapky – 30 ml
1 reviewAkční cena 178,60 Kč Běžná cena 238,39 KčJednotková cena59,53 Kč /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 tablet
No reviewsBěžná cena 179,39 KčJednotková cena2,99 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson Vitamin D3 2000 IU (50 mcg) - 250 kapslí
11 reviewsBěžná cena 179,39 KčJednotková cena0,72 Kč za každou položku -
Ostrovit
Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 tablet
34 reviewsAkční cena 71,34 Kč Běžná cena 79,29 KčJednotková cena0,79 Kč za každou položku

iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
— Péče o pleť pro chladné dny —
Pleťové krémy s ceramidy nebo centellou, krémy na ruce a tělová mléka. Každodenní hydratace a pohodlí pro pleť, když se vzduch stává chladným a suchým.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream with Milk Proteins - 100 ml
No reviewsBěžná cena 87,49 KčJednotková cena874,90 Kč /l -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsAkční cena 501,22 Kč Běžná cena 669,19 KčJednotková cena835,37 Kč /100ml -
Enough
Enough Kolagenový hydratační masážní krém - 300 ml
No reviewsAkční cena 255,50 Kč Běžná cena 343,19 KčJednotková cena851,67 Kč /l -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse – 15 ml
1 reviewBěžná cena 216,49 KčJednotková cena1.443,27 Kč /100ml -
Dr.Althea
Krém na obličej Dr. Althea Melaclear – 20 g
No reviewsBěžná cena 720,39 KčJednotková cena3.601,95 Kč /100g -
Medicube
Medicube Hypochlorous Acid Daily Spray – 125 ml
1 reviewBěžná cena 659,29 KčJednotková cena5.274,32 Kč /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film Zklidňující krém s niacinamidem – 60 ml
No reviewsBěžná cena 494,09 KčJednotková cena823,48 Kč /100ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Hydratační emulze s ceramidy pro obličej a tělo – 350 ml
6 reviewsBěžná cena 486,59 KčJednotková cena1.390,26 Kč /l -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsBěžná cena 486,59 KčJednotková cena6.082,38 Kč /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 krém – 50 ml
No reviewsBěžná cena 459,89 KčJednotková cena919,78 Kč /100g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, pleťový krém proti vráskám – 15 ml
No reviewsAkční cena 184,70 Kč Běžná cena 247,99 KčJednotková cena1.231,33 Kč /100ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask – 90 ml
No reviewsBěžná cena 683,89 KčJednotková cena3.799,39 Kč /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrier Intensive Cream - 60 ml
1 reviewBěžná cena 376,99 KčJednotková cena628,32 Kč /100ml -
COSRX
COSRX Ultrahydratační krém bez oleje (s březovou mízou) - 100 ml
1 reviewBěžná cena 357,49 KčJednotková cena357,49 Kč /100ml -
Medicube
Medicube PDRN Booster Gel – 300 ml
1 reviewBěžná cena 389,29 KčJednotková cena1.297,63 Kč /l -
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsBěžná cena 206,59 KčJednotková cena413,18 Kč /100g -
Celimax
Celimax Dual Barrier pleťový krém na opotřebení - 50 ml
No reviewsBěžná cena 486,59 KčJednotková cena973,18 Kč /100ml -
Beauty of Joseon
Hydratační gelový krém Beauty of Joseon Red Bean - 100 ml
1 reviewBěžná cena 362,59 KčJednotková cena3.625,90 Kč /l -
Isntree
Isntree Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou - 100 ml
1 reviewBěžná cena 352,69 KčJednotková cena3.526,90 Kč /l -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml
1 reviewBěžná cena 440,49 KčJednotková cena880,98 Kč /100ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Krém na ruce s přírodní růžovou vodou - 75 ml
21 reviewsBěžná cena 46,19 KčJednotková cena61,59 Kč /100ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Hydratační tělový olej - 250 ml
No reviewsBěžná cena 197,09 KčJednotková cena78,84 Kč /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskarský hydratační krém Centella Hyalu-Cica - 75 ml
No reviewsBěžná cena 486,59 KčJednotková cena648,79 Kč /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskarská centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsAkční cena 391,58 Kč Běžná cena 413,49 KčJednotková cena783,16 Kč /100ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsBěžná cena 401,49 KčJednotková cena501,86 Kč /100g -
Astron
Astron Živý kostní olej s hořcem - 100 ml
10 reviewsBěžná cena 96,99 KčJednotková cena96,99 Kč /100ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerující krém - 20 ml
No reviewsAkční cena 708,26 Kč Běžná cena 885,99 KčJednotková cena3.541,30 Kč /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Hydratační krém - 100 ml
2 reviewsAkční cena 503,63 Kč Běžná cena 559,59 KčJednotková cena503,63 Kč /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide Hydratační krém na obličej s ceramidy – 100 ml
No reviewsBěžná cena 432,99 KčJednotková cena4.329,90 Kč /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenerační krém na obličej – 50 ml
1 reviewBěžná cena 571,89 KčJednotková cena1.143,78 Kč /100ml
— Pro děti —
Kapky s vitamínem D3, dětské multivitamíny, olej z tresčích jater a vitamínové lízátka s ovocnými příchutěmi. Snadno se dají zařadit do školní snídaně.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals DHA pro děti, jahodová příchuť - 119 ml
2 reviewsBěžná cena 494,99 KčJednotková cena4.159,58 Kč /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, kapky - 30 ml
No reviewsAkční cena 184,49 Kč Běžná cena 246,09 KčJednotková cena61,50 Kč /10ml -
ChildLife
ChildLife Vitamin D3 500 IU pro děti, Berry - 30 ml
1 reviewBěžná cena 245,59 KčJednotková cena818,63 Kč /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, kapky - 30 ml
No reviewsBěžná cena 115,29 KčJednotková cena38,43 Kč /10ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml
No reviewsBěžná cena 114,09 KčJednotková cena2.281,80 Kč /100ml -
Starpharma
Starpharma Zdravé lízátko s vitamínem C a D, St RAW berry - 6 g
No reviewsBěžná cena 12,49 KčJednotková cena2.081,67 Kč /kg -
Starpharma
Starpharma Zdravé lízátko do krku, Raspberry - 6 g
No reviewsBěžná cena 12,49 KčJednotková cena2.081,67 Kč /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 tablet
No reviewsBěžná cena 625,79 KčJednotková cena5,21 Kč za každou položku -
Biolit
2 reviewsAkční cena 555,78 Kč Běžná cena 654,09 KčJednotková cena5,56 Kč za každou položku -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Dětská DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamin D3 300 IU - 60 ml
2 reviewsBěžná cena 461,69 KčJednotková cena769,48 Kč /100ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki Vitamin C 250 mg, pomeranč – 60 pastilek
No reviewsBěžná cena 110,09 KčJednotková cena1,83 Kč za každou položku -
MyVita
MyVita Probiotika - 120 gumových bonbónů
3 reviewsBěžná cena 292,39 KčJednotková cena2,44 Kč za každou položku -
Starpharma
Starpharma Mniamki pastilky s vitamínem D3, s příchutí ananasu – 60 pastilek
No reviewsBěžná cena 110,09 KčJednotková cena1,83 Kč za každou položku -
MyVita
MyVita Vitamin D3 - 120 gumových bonbónů
1 reviewBěžná cena 256,39 KčJednotková cena2,14 Kč za každou položku -
Starpharma
Starpharma Zdravé lízátko s vitaminem D3 a K2, Kakao - 6 g
No reviewsBěžná cena 11,99 KčJednotková cena1.998,33 Kč /kg

— Probiotika, houby a bylinky —
Probiotické kultury od přípravků s jedním kmenem až po směsi s 28 kmeny, plus houby reishi a maitake, kořen zázvoru a andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus s FOS (Probiotikum) – 60 kapslí
1 reviewBěžná cena 240,89 KčJednotková cena4,01 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 kapslí
1 reviewAkční cena 134,47 Kč Běžná cena 179,39 KčJednotková cena2,24 Kč za každou položku -
Solgar
Solgar Výtažek z hub Reishi Shiitake Maitake - 50 veg. kapslí
3 reviewsBěžná cena 608,09 KčJednotková cena12,16 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces boulardii s FOS (probiotikum) – 60 tobolek
No reviewsBěžná cena 428,19 KčJednotková cena7,14 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikum 28 kmenů s FOS – 30 kapslí
4 reviewsBěžná cena 325,69 KčJednotková cena10,86 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 kapslí
24 reviewsBěžná cena 230,59 KčJednotková cena7,69 Kč za každou položku -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 kapslí
1 reviewBěžná cena 148,49 KčJednotková cena7,42 Kč za každou položku -
Salvum
Proviterol Multi Probiotikum s 9 kmeny – 20 kapslí
No reviewsBěžná cena 161,29 KčJednotková cena8,06 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson Probiotikum L.Plantarum - 30 kapslí
7 reviewsBěžná cena 146,09 KčJednotková cena4,87 Kč za každou položku -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg – 20 kapslí
No reviewsBěžná cena 140,79 KčJednotková cena7,04 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Probiotikum 18 kmenů s FOS – 30 kapslí
No reviewsBěžná cena 187,09 KčJednotková cena6,24 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Travel Probiotic – 30 kapslí
No reviewsBěžná cena 305,19 KčJednotková cena10,17 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Ginger 500 mg – 60 kapslí
No reviewsBěžná cena 171,59 KčJednotková cena2,86 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 kapslí
1 reviewAkční cena 120,77 Kč Běžná cena 161,29 KčJednotková cena2,01 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 kapslí
1 reviewBěžná cena 315,39 KčJednotková cena5,26 Kč za každou položku -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic – 20 kapslí
4 reviewsBěžná cena 30,49 KčJednotková cena1,52 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake listová) 500 mg - 60 kapslí
No reviewsAkční cena 213,32 Kč Běžná cena 284,69 KčJednotková cena3,56 Kč za každou položku -
Now Foods
Now Foods OralBiotic® - 60 pastilek
15 reviewsBěžná cena 394,99 KčJednotková cena6,58 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 kapslí
2 reviewsBěžná cena 256,39 KčJednotková cena4,27 Kč za každou položku -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 kapslí
No reviewsAkční cena 153,76 Kč Běžná cena 205,09 KčJednotková cena2,56 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 kapslí
3 reviewsBěžná cena 135,79 KčJednotková cena1,36 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson Epic Pro 25 kmenů probiotik - 30 veg. kapslí
20 reviewsBěžná cena 369,19 KčJednotková cena12,31 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson Probiotický přípravek pro ústní dutinu , Jahoda – 30 pastilek
No reviewsBěžná cena 320,39 KčJednotková cena10,68 Kč za každou položku -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 kapslí
2 reviewsBěžná cena 176,79 KčJednotková cena4,42 Kč za každou položku -
Swanson
Swanson Cordyceps 600 mg - 120 kapslí
27 reviewsBěžná cena 248,59 KčJednotková cena2,07 Kč za každou položku -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 kapslí
1 reviewAkční cena 203,28 Kč Běžná cena 312,89 KčJednotková cena3,39 Kč za každou položku -
Wellbear
Wellbear Vital Mushrooms - 60 kapslí
1 reviewBěžná cena 253,89 KčJednotková cena4,23 Kč za každou položku