Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Medicube

Medicube

(83 produktů)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Peptide Serum – 30 ml

    1 review
    Běžná cena 497,39 Kč
    Jednotková cena1.657,97 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Triple Collagen Serum - 55 ml

    Medicube

    Medicube Trojité kolagenové sérum - 55 ml

    2 reviews
    Běžná cena 329,09 Kč
    Jednotková cena2.193,93 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Collagen Night Mask with Ceramides - 75 ml Medicube Collagen Night Mask with Ceramides - 75 ml

    Medicube

    Medicube Kolagenová noční maska s ceramidy - 75 ml

    2 reviews
    Běžná cena 607,19 Kč
    Jednotková cena8.095,87 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 110 ml

    Medicube

    Medicube Kolagenové želé krém - 110 ml

    2 reviews
    Běžná cena 582,59 Kč
    Jednotková cena529,63 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube AGE-R Booster Pro Face Lifting Device

    5 reviews
    Běžná cena 6.799,49 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 441,29 Kč
    Jednotková cena882,58 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml Medicube PDRN Booster Gel - 300 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Booster Gel – 300 ml

    1 review
    Běžná cena 389,99 Kč
    Jednotková cena1.299,97 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 Pieces

    Medicube

    Medicube Zero Pore Exfoliating Facial Pads - 70 kusů

    1 review
    Běžná cena 536,39 Kč
    Jednotková cena7,66 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Deep Peptide Mask - 27 ml Medicube Deep Peptide Mask - 27 ml

    Medicube

    Medicube Hloubková peptidová maska - 27 ml

    No reviews
    Běžná cena 60,59 Kč
    Jednotková cena224,41 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml
    10% sleva

    Medicube

    Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500 - 30 ml

    1 review
    Akční cena 492,29 Kč Běžná cena 548,39 Kč
    Jednotková cena1.640,97 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g Medicube Deep Vita C Capsule Cream - 55 g

    Medicube

    Medicube Deep Vita C krém v kapslích - 55 g

    2 reviews
    Běžná cena 609,59 Kč
    Jednotková cena1.108,35 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask - 100 g

    1 review
    Běžná cena 355,79 Kč
    Jednotková cena3.557,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream - 55 g
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream – 55 g

    1 review
    Běžná cena 543,59 Kč
    Jednotková cena988,35 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube AGE-R Booster Pro Ex Face Lifting Device, Black

    4 reviews
    Běžná cena 6.572,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml
    5% sleva

    Medicube

    Medicube Triple Collagen Toner 4.0 - 140 ml

    No reviews
    Akční cena 346,16 Kč Běžná cena 365,69 Kč
    Jednotková cena247,26 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube PDRN PINK Nourishing Mask for Hyperpigmentation - 22 g Medicube PDRN PINK Nourishing Mask for Hyperpigmentation - 22 g
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube PDRN PINK Vyživující maska na hyperpigmentaci - 22 g

    No reviews
    Běžná cena 121,79 Kč
    Jednotková cena553,59 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml Medicube Collagen Glow Booster Serum - 15 ml

    Medicube

    Medicube Kolagenové sérum pro posílení záře - 15 ml

    No reviews
    Běžná cena 365,69 Kč
    Jednotková cena2.437,93 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml Medicube Triple Collagen Cream 4.0 - 50 ml

    Medicube

    Medicube Trojitý kolagenový krém 4.0 - 50 ml

    2 reviews
    Běžná cena 582,59 Kč
    Jednotková cena1.165,18 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube Deep Lifting Eye Cream with Peptides - 30 ml

    No reviews
    Běžná cena 465,59 Kč
    Jednotková cena1.551,97 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml Medicube Collagen Jelly Cream - 50 ml

    Medicube

    Medicube Kolagenové želé krém - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 463,19 Kč
    Jednotková cena926,38 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml Medicube AGE-R Vita C Pro Ampoule - 20 ml

    Medicube

    Medicube AGE-R Vita C Pro Ampule - 20 ml

    1 review
    Běžná cena 702,29 Kč
    Jednotková cena3.511,45 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist - 100 ml Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist - 100 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist – 100 ml

    1 review
    Běžná cena 502,19 Kč
    Jednotková cena5.021,90 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml Medicube Zero Foam Cleanser - 120 ml
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube Zero Foam Cleanser – 120 ml

    No reviews
    Běžná cena 404,69 Kč
    Jednotková cena3.372,42 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Další

Medicube je korejská značka klinické péče o pleť známá svými inovativními kosmetickými přístroji a vysoce účinnými produkty pro péči o pleť. S nejprodávanějšími řadami Zero Pore, Collagen, a Deep Vita C a přístrojem AGE-R, přináší Medicube výsledky klinické technologie Derma pro domácí použití.

Klinická inovace K-Beauty

Medicube propojuje profesionální technologii a domácí péči o pleť prostřednictvím pokročilých receptur a průlomových přístrojů. Výzkumný přístup značky přináší klinicky účinné aktivní látky v elegantních a účinných produktech. Jejich zařízení AGE-R revolucionalizovalo domácí péči o pleť tím, že poskytuje profesionální léčebné možnosti, zatímco jejich řady produktů pro péči o pleť se zaměřují na konkrétní problémy s přesností. Medicube produkty v Medpak V Medpak nabízíme komplexní sortiment Medicube. Kolekce Zero Pore zahrnuje exfoliační tampony, jemné tampony (, oba 70 kusů), denní krém (50 ml), sérum (30 ml), bahenní masku proti černým tečkám (100 g), hloubkově čistící olej (205 ml), a chladivou masku. Kolagenová řada zahrnuje Triple Collagen Cream 4.0 (50 ml), Jelly Cream (50 ml,110 ml), Night Mask with Ceramides (75 ml), Glow Booster Serum (15 ml), Triple Collagen Toner 4.0 (140 ml), a Triple Collagen Serum (55 ml).

Produkty Deep Vita C zahrnují Capsule Cream (55 g), Serum (30 ml), a Pads (70 kusů). Mezi pokročilé ošetření patří One Day Exosome Shot 2000 a Pore Ampoule 7500 (, oba 30 ml), AGE-R Vita C Pro Ampoule (20 ml), a AGE-R Booster Pro Face Lifting Device. Mezi pleťové masky patří PDRN Pink Collagen Gel, PDRN Pink Nourishing, Deep Peptide, Super Cica Calming, a Kojic Acid Turmeric Brightening. Řadu doplňuje PDRN Pink Glutathione Serum Mist (100 ml).

Proč si vybrat Medicube

Medicube přináší profesionální výsledky Derma tology díky inovativním zařízením a klinickým recepturám. Komplexní přístup značky zahrnuje přístroje, ošetření, a údržbu. Pro ty, kteří hledají pokročilou korejskou klinickou péči o pleť doma, Medicube poskytuje technologii a receptury, kterým důvěřují profesionálové.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík