Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Krása
  3. Ochrana proti slunci

Ochrana proti slunci

(149 produktů)
  • Opalovací krémy a mléka
  • Propagováno
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g
    Vyprodáno

    Rohto

    Rohto Skin Aqua Tone Up UV Essence Happiness Aura SPF50+ PA++++ - 80 g

    No reviews
    Běžná cena 436,59 Kč
    Jednotková cena545,74 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 29N Natural Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion  SPF40/PA++ Shade 24W Soft Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 29N, Natural Beige - 18 g

    No reviews
    Běžná cena 487,49 Kč
    Jednotková cena2.708,28 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40/PA++ Shade 15C Fair Porcelain - 18 g
    Vyprodáno

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Shade 15C, Fair Porcelain - 18 g

    No reviews
    Běžná cena 492,29 Kč
    Jednotková cena273,49 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml

    Missha

    Missha Mléko na opalování All Around Safe Block Soft Finish SPF50+/PA+++ - 70 ml

    1 review
    Běžná cena 409,49 Kč
    Jednotková cena584,99 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Isntree Onion Newpair Sunscreen SPF40 with Onion Extract - 50 ml Isntree Onion Newpair Sunscreen SPF40 with Onion Extract - 50 ml
    Vyprodáno

    Isntree

    Isntree Onion Newpair S UNS creme SPF40 s výtažkem z cibule – 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 455,99 Kč
    Jednotková cena911,98 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    Arencia

    Arencia Cloud Sun Stick SPF50+ - 18 g

    No reviews
    Běžná cena 584,99 Kč
    Jednotková cena3.249,94 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g
    16% sleva

    SCINIC

    SCINIC Enjoy Super Active Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ - 15 g

    No reviews
    Akční cena 238,70 Kč Běžná cena 282,59 Kč
    Jednotková cena1.591,33 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml TIAM B3 Niacinamide Niacin Sunscreen SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    TIA'M

    TIAM B3 Niacinamid Niacin S UNS creme SPF50+ PA ++++ - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 450,89 Kč
    Jednotková cena901,78 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Bamboo S UNS creen Stick SPF50+ s bambusovými výhonky - 20 g

    No reviews
    Běžná cena 399,89 Kč
    Jednotková cena1.999,45 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g
    Vyprodáno

    Abib

    Abib Airy S UNS tick S UNS creen Stick SPF50+ - 23 g

    No reviews
    Běžná cena 487,49 Kč
    Jednotková cena2.119,52 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml Tocobo Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - 50 ml
    Vyprodáno

    Tocobo

    Tocobo Cica Zklidňující sérum na opalování SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 341,09 Kč
    Jednotková cena682,18 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml iUNIK Centella Calming Cream with SPF 50+ PA++++ - 60 ml
    5% sleva

    iUNIK

    IUNIK Centella zklidňující krém s SPF 50+ PA++++ - 60 ml

    No reviews
    Akční cena 460,69 Kč Běžná cena 485,09 Kč
    Jednotková cena767,82 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • iUNIK Beta Glucan Moisturising Sunscreen SPF50+ - 60 ml
    15% sleva

    iUNIK

    IUNIK Beta Glucan Moisturising S UNS creen SPF50+ - 60 ml

    No reviews
    Akční cena 507,04 Kč Běžná cena 597,29 Kč
    Jednotková cena845,07 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 02 Pure 21 - 15 g

    No reviews
    Běžná cena 389,99 Kč
    Jednotková cena2.599,93 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml Dr. Ceuracle 5α Control No-sebum Sun Lotion SPF50+ PA++++ - 50 ml
    15% sleva

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle 5α Control Bezopalovací mléko SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Akční cena 555,32 Kč Běžná cena 653,39 Kč
    Jednotková cena11.106,40 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml Kaine Green Fit Pro Sun SPF50 + - 55 ml

    Kaine

    Kaine Green Fit Pro Sun SPF50+ - 55 ml

    No reviews
    Běžná cena 465,59 Kč
    Jednotková cena846,53 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen Stick SPF50+ PA++++ - 20 g

    Purito Seoul

    Purito Seoul Daily Soft Touch S UNS krémový tyčinka SPF50+ PA++++ – 20 g

    No reviews
    Běžná cena 404,69 Kč
    Jednotková cena2.023,45 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g Nine Less Essentials UV Shield Soothing Sun Cream SPF 50+ - 50 g
    25% sleva

    Nine Less

    Nine Less Essentials UV Shield Zklidňující opalovací krém SPF 50+ – 50 g

    1 review
    Akční cena 221,69 Kč Běžná cena 297,29 Kč
    Jednotková cena443,38 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ - 18 g
    Vyprodáno

    Tocobo

    Tocobo Cica Cooling Sun Stick SPF50+ – 18 g

    No reviews
    Běžná cena 353,09 Kč
    Jednotková cena1.961,61 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ - 15 g
    15% sleva

    B_Lab

    B:Lab Matcha Airyfit Sun Stick SPF 50+ – 15 g

    No reviews
    Akční cena 309,59 Kč Běžná cena 365,69 Kč
    Jednotková cena2.063,93 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ - 50 ml

    Medicube

    Medicube Zero Pore Moisture Sun Serum SPF50+ – 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 411,89 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ - 50 ml
    Vyprodáno

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Tone Up Sun Cream SPF50+ – 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 487,49 Kč
    Jednotková cena974,98 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick Beauty of Joseon Sun Protection Duo – Relief Sun + Matte Sun Stick
    Vyprodáno
    11% sleva

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Duo na ochranu před sluncem – Relief Sun + Matte Sun Stick

    15 reviews
    Akční cena 736,00 Kč Běžná cena 824,00 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation Shade 22N Shell Beige - 18 g

    TIRTIR

    TIRTIR Mask Fit Red Cushion Compact Foundation odstín 22N, Shell Beige - 18 g

    No reviews
    Běžná cena 489,89 Kč
    Jednotková cena2.721,61 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 6 / 7
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Další

Účinná ochrana před sluncem:

Ochrana před sluncem není jen nošení čepice nebo používání deštníku. Jde o to, abyste si mohli bez obav užívat UNS hinu a zároveň chránit zdraví své pokožky. Náš komplexní průvodce zkoumá nejlepší způsoby, jak chránit pokožku před škodlivým UV zářením, a umožnit vám bezpečně si vychutnat teplé počasí.

S UNS creen a opalovací krém: Přestože letní dny přímo vybízejí k opalování, je třeba si uvědomit, že dlouhodobý pobyt na slunci zvyšuje riziko rakoviny kůže a urychluje její stárnutí. S UNS creen a opalovací krém poskytují lepší ochranu než sluneční brýle nebo klobouky, a účinně chrání pokožku před škodlivým UV zářením.

Důležitost ochrany před sluncem

UV záření je zodpovědné za rakovinu kůže a strukturální poškození, vedoucí ke ztrátě pružnosti. Spáleniny od slunce jsou jasným důkazem této škodlivosti. Kvalitní s UNS krémy s vysokým SPF poskytují trvalou ochranu i v extrémních vedrech, výrazně snižují riziko spálení a zároveň vám umožňují užívat si venkovních aktivit.

Ochrana před sluncem nebrání opalování

Navzdory všeobecnému přesvědčení, neznamená používání ochrany před sluncem zůstat bledý. S UNS krémy zabraňují spálení, ale neomezují váš opalovací potenciál. Chrání před škodlivými účinky a zároveň vám umožňují dosáhnout vytouženého letního lesku. K dostání v tubách a sprejích, s UNS creeny s UV filtry nabízejí účinnou ochranu na základě svého složení.

Voděodolná ochrana proti slunci u bazénu a na pláži

Při koupání nebo plážových aktivitách, voděodolné s UNS creeny poskytují nepřetržitou ochranu bez nutnosti častého opakovaného nanášení. Toto pohodlí vám umožní užívat si vodních aktivit při zachování bezpečnosti pokožky. Se správnou ochranou proti slunci, se můžete v létě vyhřívat na slunci, aniž byste riskovali zdraví své pokožky nebo urychlili její stárnutí.

Prozkoumejte naši nabídku přípravků na ochranu proti slunci a najděte ideální řešení pro své potřeby. Pro péči po opalování, se podívejte na naši nabídku krémů a mlék po opalování .

Výběr správné ochrany před sluncem

Při výběru ochrany před sluncem, zvažte faktory, jako je typ vaší pokožky, plánované aktivity, a délka expozice. Hledejte širokospektrální UNS creeny, které chrání před UVA i UVB zářením. Pro citlivou pleť jsou výbornou volbou, krémy na minerální bázi obsahující oxid zinečnatý nebo oxid titaničitý. Pro optimální ochranu nezapomeňte každé dvě hodiny nebo po plavání či nadměrném pocení znovu nanést UNS creen.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík