Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Sport

Sport

(683 produktů)
  • Sacharidy
  • Kreatin
  • Před-tréninková výživa
  • Proteinové prášky
  • Hmotnostní gainerové doplňky
  • Spalovače tuků
  • Regenerace
  • Posilovače testosteronu
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml Olimp Extreme Speed® Shot - 25 ml

    Olimp

    Olimp Extreme Speed ® Shot - 25 ml

    1 review
    Běžná cena 31,39 Kč
    Jednotková cena12,56 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Carbosnack Gel, Apricot - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Meruňka - 50 g

    No reviews
    Běžná cena 30,59 Kč
    Jednotková cena61,18 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Labs Flexagen Forte - 60 Tablets
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp Labs Flexagen Forte - 60 tablet

    1 review
    Běžná cena 531,49 Kč
    Jednotková cena8,86 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • PowerBar 5 Electrolytes, Lemon - 10 Tablets

    PowerBar

    PowerBar 5 Elektrolyty, Citron - 10 tablet

    1 review
    Běžná cena 128,19 Kč
    Jednotková cena12,82 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • 6PAK Craze Shot, Lemon - Grape Flavour - 80 ml
    Vyprodáno

    6PAK

    6PAK Craze Shot, Citron - hroznová příchuť - 80 ml

    1 review
    Běžná cena 28,89 Kč
    Jednotková cena36,11 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • BioTech USA Protein Power, Vanilla Flavoured - 1000 g
    Vyprodáno

    BioTech USA

    BioTech USA Protein Power , s vanilkovou příchutí - 1000 g

    No reviews
    Běžná cena 780,59 Kč
    Jednotková cena780,59 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Haya Labs Super Greens, Apple Shake - 300 g

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, Jablečný koktejl - 300 g

    2 reviews
    Běžná cena 272,19 Kč
    Jednotková cena907,30 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg - 200 g Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Kreatin 3000 mg - 200 g

    1 review
    Běžná cena 210,29 Kč
    Jednotková cena1.051,45 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Acerola, Frozen Lemonade - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Acerola, Frozen Lemonade - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s Acerolou, Mražená limonáda - 20 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 174,49 Kč
    Jednotková cena8,72 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 1505 g Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 1505 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotonic s L-karnitinem v prášku, Orange - 1505 g

    No reviews
    Běžná cena 549,59 Kč
    Jednotková cena365,18 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Myprotein Vegan Protein Blend, Chocolate - 1000 g
    Vyprodáno

    Myprotein

    Myprotein Veganská proteinová směs, Čokoláda - 1000 g

    2 reviews
    Běžná cena 621,39 Kč
    Jednotková cena621,39 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Carbosnack Gel with Caffeine, Cola - 50 g

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel s kofeinem, Cola - 50 g

    No reviews
    Běžná cena 33,09 Kč
    Jednotková cena66,18 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • SmartShake Stainless Steel Shaker, Black - 900 ml SmartShake Stainless Steel Shaker, Black - 900 ml

    SmartShake

    Nerezový šejkr SmartShake, černý – 700 ml

    1 review
    Běžná cena 355,49 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • 7Nutrition Citrulline Malate + Vitamin B6 - 250 g

    7Nutrition

    7Nutrition Citrulin malát + vitamin B6 - 250 g

    No reviews
    Běžná cena 320,69 Kč
    Jednotková cena1.282,76 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 800 g

    1 review
    Běžná cena 1.386,69 Kč
    Jednotková cena1.733,36 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Haya Labs Sports L-Leucine - 200 g Haya Labs Sports L-Leucine - 200 g Haya Labs Sports L-Leucine - 200 g
    Vyprodáno

    Haya Labs

    Haya Labs Sports L-leucin - 200 g

    1 review
    Běžná cena 320,69 Kč
    Jednotková cena1.603,45 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Sour Apple - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Sour Apple - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Sour Apple - 369 g

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatin monohydrát s příchutí kyselého jablka – 369 g

    No reviews
    Běžná cena 341,49 Kč
    Jednotková cena925,45 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Sour Apple - 200 g

    Olimp

    Olimp Rocky Athletes Creatine 3000 mg, Sour Apple – 200 g

    2 reviews
    Běžná cena 202,79 Kč
    Jednotková cena1.013,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Real Pharm CitruArgin, Strawberry - 300 g
    5% sleva

    Real Pharm

    Real Pharm CitruArgin, St RAW bobule – 300 g

    No reviews
    Akční cena 268,27 Kč Běžná cena 282,39 Kč
    Jednotková cena894,23 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods Sport L-glutamine Powder - 454 g

    Now Foods

    Now Foods Sport L-glutamin v prášku – 454 g

    1 review
    Běžná cena 752,29 Kč
    Jednotková cena1.657,03 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive, Electrolytes + B Vitamins, Grapefruit - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive, Elektrolyty + vitamíny skupiny B, Grapefruit - 630 g

    No reviews
    Běžná cena 207,79 Kč
    Jednotková cena329,83 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Classic Series Creatine Monohydrate + Taurine, Orange - 300 g

    Activlab

    Activlab Classic Series kreatin monohydrát + taurin, Orange - 300 g

    No reviews
    Běžná cena 251,39 Kč
    Jednotková cena837,97 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Milk Bar - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% Whey Protein Premium, mléčná tyčinka - 500 g

    No reviews
    Běžná cena 487,69 Kč
    Jednotková cena975,38 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Rhodiola, Lemongrass Tea - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s rodiolou, Lemongrass Tea - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 10 / 29
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • …
  • 29
  • Další

Sportovní a fitness doplňky pro špičkový výkon

Zvyšte svůj sportovní výkon s komplexní řadou sportovních a fitness doplňků od společnosti Medpak. Ať už jste profesionální sportovec, nebo fitness nadšenec, naše pečlivě vybrané produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly zvýšené nároky vašeho těla při intenzivních fyzických aktivitách.

Pravidelné cvičení a náročný trénink posouvají naše tělo až k jeho limitům. Zatímco pohyb je nezbytný pro celkové zdraví, vysoce intenzivní tréninky, které jsou výzvou pro svaly, klouby, a vytrvalost, vyžadují specializovanou výživovou podporu . Naše sportovní a fitness doplňky stravy jdou nad rámec základních vitamínů a minerálů, a nabízejí cílené složky pro zvýšení výkonnosti, urychlení r Ecover y, a udržení optimálního zdraví kloubů.

Základní doplňky stravy pro sportovce

Dobře sestavená strava pro sportovce by měla být bohatá na antioxidanty, které bojují proti volným radikálům vyvolaným cvičením. Náš výběr zahrnuje silné antioxidanty, jako jsou vitaminy C, A, a E, které nejen podporují celkové tělesné funkce, ale také přispívají ke zdravé, zářivé pokožce. Pro ty, kteří se věnují namáhavým činnostem, které zvyšují hladinu stresových hormonů, nabízíme přírodní bylinné doplňky stravy, které zvyšují energii a výdrž během tréninku , jako je Ashwagandha (Indian ginseng) .

Produkty na míru pro silové a vytrvalostní sportovce

Silový trénink a vytrvalostní sporty kladou na tělo jedinečné nároky. Proto nabízíme širokou škálu proteinových, sacharidových, a aminokyselinových doplňků na podporu intenzivních tréninkových režimů . Naše proteinové prášky slouží jako základ pro růst a regeneraci svalů, snadno smíchatelné s vodou nebo vaším oblíbeným koktejlem. Pro vytrvalostní sportovce, naše sacharidové doplňky nabízejí směs rychle a pomalu vstřebatelných sacharidů, které podporují dlouhodobý výkon.

Aminokyseliny, zejména kreatin , hrají klíčovou roli při budování svalové hmoty a zvyšování svalové síly a vytrvalosti. Tyto doplňky jsou nezbytné pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat své tréninkové výsledky a dosáhnout svých kondičních cílů.

Komplexní podpora pro sportovní úspěchy

Doplnění vaší fitness rutiny o naše produkty sportovní výživy je účinný způsob, jak splnit zvýšené nutriční a energetické požadavky vašeho těla. Mnoho našich doplňků nabízí mnohostranné výhody, podporující nejen růst svalové hmoty, ale také napomáhající úbytku tuku a celkovému zlepšení tělesné kompozice.

Ve společnosti Medpak, se snažíme poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy pro sport a fitness, které uspokojují rozmanité potřeby sportovců a fitness nadšenců. Prozkoumejte naši nabídku Toda y a posuňte svůj výkon na vyšší úroveň!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík