Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Sport

Sport

(683 produktů)
  • Sacharidy
  • Kreatin
  • Před-tréninková výživa
  • Proteinové prášky
  • Hmotnostní gainerové doplňky
  • Spalovače tuků
  • Regenerace
  • Posilovače testosteronu
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Trec Hydro Caffeine Energy Gel, Bitter Orange - 60 ml

    Trec Nutrition

    Trec Hydro Caffeine Energy Gel, Hořký pomeranč - 60 ml

    No reviews
    Běžná cena 38,29 Kč
    Jednotková cena638,17 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Isostar Energy Shot, Pomegranate-strawberry - 60 ml
    Vyprodáno

    Isostar

    Isostar Energy Shot, Granátové jablko-RAW bobule - 60 ml

    No reviews
    Běžná cena 71,59 Kč
    Jednotková cena119,32 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • PowerBar PowerGel Hydro, Orange - 67 ml
    Vyprodáno

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Orange - 67 ml

    No reviews
    Běžná cena 71,59 Kč
    Jednotková cena106,85 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml
    Vyprodáno

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Cola - 67 ml

    No reviews
    Běžná cena 51,09 Kč
    Jednotková cena76,25 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Coconut - 2270 g
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Kokos - 2270 g

    No reviews
    Běžná cena 2.380,59 Kč
    Jednotková cena1.048,72 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Whey 100 Protein Concentrate, Chocolate - 700 g
    Vyprodáno

    Trec Nutrition

    Trec Whey 100 Proteinový koncentrát, Čokoláda - 700 g

    No reviews
    Běžná cena 628,49 Kč
    Jednotková cena897,84 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 Pieces Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 Pieces
    Vyprodáno

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Orange - 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 467,19 Kč
    Jednotková cena46,72 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Gain Bolic 6000, Strawberry - 1000 g

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, St RAW bobule - 1000 g

    No reviews
    Běžná cena 410,89 Kč
    Jednotková cena410,89 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Gain Bolic 6000, Cookie - 1000 g
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Sušenka - 1000 g

    No reviews
    Běžná cena 346,49 Kč
    Jednotková cena346,49 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g
    Vyprodáno

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - izotonický sportovní nápoj, Orange - 1320 g

    No reviews
    Běžná cena 703,49 Kč
    Jednotková cena532,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PowerBar Recovery Active, Chocolate - 1210 g
    Vyprodáno

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Active, Čokoláda - 1210 g

    No reviews
    Běžná cena 744,59 Kč
    Jednotková cena615,36 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Shock Therapy All-In-One Pre-Workout, Hawaiian Pump - 840 g
    Vyprodáno

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Shock Therapy All-In-One Pre-Workout, Hawaiian Pump – 840 g

    No reviews
    Běžná cena 1.068,29 Kč
    Jednotková cena1.271,77 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, French Vanilla - 2280 g
    Vyprodáno

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, French Vanilla - 2280 g

    No reviews
    Běžná cena 2.272,99 Kč
    Jednotková cena1.001,32 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml
    30% sleva
    Novinka

    Invex Remedies

    Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml

    No reviews
    Akční cena 202,00 Kč Běžná cena 289,00 Kč
    Jednotková cena134,67 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g
    24% sleva
    Novinka

    Mars

    Snickers Hi-Protein Bar, Křupavá mléčná čokoláda - 55 g

    No reviews
    Akční cena 63,00 Kč Běžná cena 83,00 Kč
    Jednotková cena114,55 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    24% sleva
    Novinka

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + kofein, Citron - 745 g

    No reviews
    Akční cena 355,00 Kč Běžná cena 465,00 Kč
    Jednotková cena476,51 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g
    10% sleva
    Novinka

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, citronový koktejl - 300 g

    No reviews
    Akční cena 242,00 Kč Běžná cena 269,00 Kč
    Jednotková cena806,67 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango - 120 ml
    Novinka

    Fitness Authority

    Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango – 120 ml

    No reviews
    Běžná cena 28,89 Kč
    Jednotková cena240,75 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g
    15% sleva

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Isotonic Drink, St RAW bobule - 660 g

    No reviews
    Akční cena 165,00 Kč Běžná cena 194,00 Kč
    Jednotková cena250,00 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Orange - 25 ml
    39% sleva

    Olimp

    Olimp L-karnitin + kofein Extreme Shot, pomeranč – 25 ml

    No reviews
    Akční cena 30,00 Kč Běžná cena 49,00 Kč
    Jednotková cena120,00 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Endurosnack (Sachet), Green Apple - 75 g
    14% sleva

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (Sáček), Zelené jablko - 75 g

    No reviews
    Akční cena 32,00 Kč Běžná cena 37,00 Kč
    Jednotková cena42,67 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Snickers Hi-Protein Bar Chocolate, Caramel & Peanuts - 55 g

    Mars

    Snickers Hi-Protein Bar čokoláda, karamel a arašídy – 55 g

    No reviews
    Běžná cena 99,79 Kč
    Jednotková cena1.814,36 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Gummies s kreatin monohydrátem Wild Berry Punch – 120 gummies

    No reviews
    Běžná cena 834,39 Kč
    Jednotková cena6,95 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatin monohydrát, bez příchuti – 30 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 431,39 Kč
    Jednotková cena14,38 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 27 / 29
  • 1
  • …
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Další

Sportovní a fitness doplňky pro špičkový výkon

Zvyšte svůj sportovní výkon s komplexní řadou sportovních a fitness doplňků od společnosti Medpak. Ať už jste profesionální sportovec, nebo fitness nadšenec, naše pečlivě vybrané produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly zvýšené nároky vašeho těla při intenzivních fyzických aktivitách.

Pravidelné cvičení a náročný trénink posouvají naše tělo až k jeho limitům. Zatímco pohyb je nezbytný pro celkové zdraví, vysoce intenzivní tréninky, které jsou výzvou pro svaly, klouby, a vytrvalost, vyžadují specializovanou výživovou podporu . Naše sportovní a fitness doplňky stravy jdou nad rámec základních vitamínů a minerálů, a nabízejí cílené složky pro zvýšení výkonnosti, urychlení r Ecover y, a udržení optimálního zdraví kloubů.

Základní doplňky stravy pro sportovce

Dobře sestavená strava pro sportovce by měla být bohatá na antioxidanty, které bojují proti volným radikálům vyvolaným cvičením. Náš výběr zahrnuje silné antioxidanty, jako jsou vitaminy C, A, a E, které nejen podporují celkové tělesné funkce, ale také přispívají ke zdravé, zářivé pokožce. Pro ty, kteří se věnují namáhavým činnostem, které zvyšují hladinu stresových hormonů, nabízíme přírodní bylinné doplňky stravy, které zvyšují energii a výdrž během tréninku , jako je Ashwagandha (Indian ginseng) .

Produkty na míru pro silové a vytrvalostní sportovce

Silový trénink a vytrvalostní sporty kladou na tělo jedinečné nároky. Proto nabízíme širokou škálu proteinových, sacharidových, a aminokyselinových doplňků na podporu intenzivních tréninkových režimů . Naše proteinové prášky slouží jako základ pro růst a regeneraci svalů, snadno smíchatelné s vodou nebo vaším oblíbeným koktejlem. Pro vytrvalostní sportovce, naše sacharidové doplňky nabízejí směs rychle a pomalu vstřebatelných sacharidů, které podporují dlouhodobý výkon.

Aminokyseliny, zejména kreatin , hrají klíčovou roli při budování svalové hmoty a zvyšování svalové síly a vytrvalosti. Tyto doplňky jsou nezbytné pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat své tréninkové výsledky a dosáhnout svých kondičních cílů.

Komplexní podpora pro sportovní úspěchy

Doplnění vaší fitness rutiny o naše produkty sportovní výživy je účinný způsob, jak splnit zvýšené nutriční a energetické požadavky vašeho těla. Mnoho našich doplňků nabízí mnohostranné výhody, podporující nejen růst svalové hmoty, ale také napomáhající úbytku tuku a celkovému zlepšení tělesné kompozice.

Ve společnosti Medpak, se snažíme poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy pro sport a fitness, které uspokojují rozmanité potřeby sportovců a fitness nadšenců. Prozkoumejte naši nabídku Toda y a posuňte svůj výkon na vyšší úroveň!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík