Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Sport

Sport

(683 produktů)
  • Sacharidy
  • Kreatin
  • Před-tréninková výživa
  • Proteinové prášky
  • Hmotnostní gainerové doplňky
  • Spalovače tuků
  • Regenerace
  • Posilovače testosteronu
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Universal Nutrition Animal Pump Preworkout Pack - 30 sachets Universal Nutrition Animal Pump Preworkout Pack - 30 sachets Universal Nutrition Animal Pump Preworkout Pack - 30 sachets
    Vyprodáno

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition Animal Pump Preworkout Pack - 30 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 1.864,19 Kč
    Jednotková cena62,14 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yango MSM (Organic Sulphur) - 100 g

    Yango

    Yango MSM (Organická síra) - 100 g

    No reviews
    Běžná cena 164,29 Kč
    Jednotková cena164,29 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Carbonox, Orange Flavour - 1000 g Olimp Carbonox, Orange Flavour - 1000 g Olimp Carbonox, Orange Flavour - 1000 g
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp Carbonox, Příchuť pomeranč - 1000 g

    No reviews
    Běžná cena 323,49 Kč
    Jednotková cena323,49 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Everbuild Nutrition BCAA 8:1:1 Unflavored - 300 g Everbuild Nutrition BCAA 8:1:1 Unflavored - 300 g Everbuild Nutrition BCAA 8:1:1 Unflavored - 300 g
    Vyprodáno
    10% sleva

    Everbuild Nutrition

    Everbuild Nutrition BCAA 8:1:1 bez příchuti - 300 g

    No reviews
    Akční cena 356,70 Kč Běžná cena 397,79 Kč
    Jednotková cena1.189,00 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Natural - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Natural - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Natural - 369 g

    WK DZIK

    WK DZIK Kreatin monohydrát Natural – 369 g

    No reviews
    Běžná cena 341,49 Kč
    Jednotková cena925,45 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural - 900 g
    Vyprodáno

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural – 900 g

    No reviews
    Běžná cena 742,09 Kč
    Jednotková cena824,54 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Grapes - 750 g
    10% sleva

    Vitargo

    Vitargo sacharidy + elektrolyty, Hrozny – 750 g

    No reviews
    Akční cena 531,53 Kč Běžná cena 590,59 Kč
    Jednotková cena708,71 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitargo Carbohydrates + Electrolytes, Grapes - 1500 g

    Vitargo

    Vitargo Sacharidy + elektrolyty , Hrozny – 1500 g

    No reviews
    Běžná cena 1.188,89 Kč
    Jednotková cena792,59 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g
    Vyprodáno

    MyBestPharm

    MyBestPharm Protein Shake, Brownie - 450 g

    No reviews
    Běžná cena 925,79 Kč
    Jednotková cena2.057,31 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Snickers Hi-Protein Low Sugar, Hazelnut  - 57 g
    Vyprodáno

    Mars

    Snickers Hi-Protein Low Sugar, Hazelnut - 57 g

    No reviews
    Běžná cena 72,89 Kč
    Jednotková cena127,88 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough - 50 g

    Olimp

    Olimp I'm Veggie Protein Bar, Cookie Dough – 50 g

    No reviews
    Běžná cena 60,59 Kč
    Jednotková cena121,18 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Creatine 3 g + Glycine 3 g - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kreatin 3 g + glycin 3 g – 30 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 207,79 Kč
    Jednotková cena6,93 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL Mutant Madness, Pineapple - 270 g
    Vyprodáno

    PVL

    PVL Mutant Madness, Ananas - 270 g

    No reviews
    Běžná cena 354,29 Kč
    Jednotková cena1.312,19 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab WPC Standard Whey Protein Concentrate, Raspberry Mousse - 500 g

    Activlab

    Activlab WPC Standard syrovátkový proteinový koncentrát, Malinová pěna - 500 g

    No reviews
    Běžná cena 482,69 Kč
    Jednotková cena965,38 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    Vyprodáno
    15% sleva

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + kofein, Citron - 745 g

    No reviews
    Akční cena 413,22 Kč Běžná cena 487,69 Kč
    Jednotková cena554,66 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Green Apple - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Zelené jablko - 36 g

    No reviews
    Běžná cena 43,29 Kč
    Jednotková cena1.202,50 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 Pieces Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 25 Pieces

    Olimp

    Olimp Protein Xplode Protein Bar, Dvojitá čokoláda - 25 kusů

    No reviews
    Běžná cena 755,19 Kč
    Jednotková cena30,21 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ananas - 60 ml

    No reviews
    Běžná cena 38,29 Kč
    Jednotková cena638,17 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Carbosnack Gel, Green Apple - 50 g x 12 Nutrend Carbosnack Gel, Green Apple - 50 g x 12
    Vyprodáno

    Nutrend

    Nutrend Carbosnack Gel, Zelené jablko - 50 g x 12 ks

    No reviews
    Běžná cena 333,69 Kč
    Jednotková cena6.673,80 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Profi Mass, Chocolate - 1000 g Olimp Profi Mass, Chocolate - 1000 g
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp Profi Mass, Čokoláda - 1000 g

    No reviews
    Běžná cena 616,09 Kč
    Jednotková cena616,09 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Tropical - 1505 g

    Olimp

    Olimp Iso Plus Isotonic s L-karnitinem v prášku , Tropical – 1505 g

    No reviews
    Běžná cena 552,09 Kč
    Jednotková cena366,84 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Gain Bolic 6000, Chocolate - 1000 g

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Čokoláda - 1000 g

    No reviews
    Běžná cena 410,89 Kč
    Jednotková cena410,89 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml
    Vyprodáno

    Garnier

    Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 82,79 Kč
    Jednotková cena165,58 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • 6PAK Boom Shot, Cherry - Raspberry Flavour - 12 Pieces
    Vyprodáno

    6PAK

    6PAK Boom Shot, Višňová - malinová příchuť - 12 kusů

    No reviews
    Běžná cena 343,19 Kč
    Jednotková cena28,60 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 21 / 29
  • 1
  • …
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • …
  • 29
  • Další

Sportovní a fitness doplňky pro špičkový výkon

Zvyšte svůj sportovní výkon s komplexní řadou sportovních a fitness doplňků od společnosti Medpak. Ať už jste profesionální sportovec, nebo fitness nadšenec, naše pečlivě vybrané produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly zvýšené nároky vašeho těla při intenzivních fyzických aktivitách.

Pravidelné cvičení a náročný trénink posouvají naše tělo až k jeho limitům. Zatímco pohyb je nezbytný pro celkové zdraví, vysoce intenzivní tréninky, které jsou výzvou pro svaly, klouby, a vytrvalost, vyžadují specializovanou výživovou podporu . Naše sportovní a fitness doplňky stravy jdou nad rámec základních vitamínů a minerálů, a nabízejí cílené složky pro zvýšení výkonnosti, urychlení r Ecover y, a udržení optimálního zdraví kloubů.

Základní doplňky stravy pro sportovce

Dobře sestavená strava pro sportovce by měla být bohatá na antioxidanty, které bojují proti volným radikálům vyvolaným cvičením. Náš výběr zahrnuje silné antioxidanty, jako jsou vitaminy C, A, a E, které nejen podporují celkové tělesné funkce, ale také přispívají ke zdravé, zářivé pokožce. Pro ty, kteří se věnují namáhavým činnostem, které zvyšují hladinu stresových hormonů, nabízíme přírodní bylinné doplňky stravy, které zvyšují energii a výdrž během tréninku , jako je Ashwagandha (Indian ginseng) .

Produkty na míru pro silové a vytrvalostní sportovce

Silový trénink a vytrvalostní sporty kladou na tělo jedinečné nároky. Proto nabízíme širokou škálu proteinových, sacharidových, a aminokyselinových doplňků na podporu intenzivních tréninkových režimů . Naše proteinové prášky slouží jako základ pro růst a regeneraci svalů, snadno smíchatelné s vodou nebo vaším oblíbeným koktejlem. Pro vytrvalostní sportovce, naše sacharidové doplňky nabízejí směs rychle a pomalu vstřebatelných sacharidů, které podporují dlouhodobý výkon.

Aminokyseliny, zejména kreatin , hrají klíčovou roli při budování svalové hmoty a zvyšování svalové síly a vytrvalosti. Tyto doplňky jsou nezbytné pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat své tréninkové výsledky a dosáhnout svých kondičních cílů.

Komplexní podpora pro sportovní úspěchy

Doplnění vaší fitness rutiny o naše produkty sportovní výživy je účinný způsob, jak splnit zvýšené nutriční a energetické požadavky vašeho těla. Mnoho našich doplňků nabízí mnohostranné výhody, podporující nejen růst svalové hmoty, ale také napomáhající úbytku tuku a celkovému zlepšení tělesné kompozice.

Ve společnosti Medpak, se snažíme poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy pro sport a fitness, které uspokojují rozmanité potřeby sportovců a fitness nadšenců. Prozkoumejte naši nabídku Toda y a posuňte svůj výkon na vyšší úroveň!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík