Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Sport

Sport

(683 produktů)
  • Sacharidy
  • Kreatin
  • Před-tréninková výživa
  • Proteinové prášky
  • Hmotnostní gainerové doplňky
  • Spalovače tuků
  • Regenerace
  • Posilovače testosteronu
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Natural USA - 375 g
    Vyprodáno

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Natural USA - 375 g

    No reviews
    Běžná cena 590,59 Kč
    Jednotková cena1.574,91 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Double Chocolate - 2270 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Double Chocolate – 2270 g

    No reviews
    Běžná cena 1.946,29 Kč
    Jednotková cena857,40 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Peak No Jokes, Pre- Workout Booster, Apple - 600 g

    Peak

    Peak No Jokes, Předtréninkový booster, Jablko - 600 g

    No reviews
    Běžná cena 1.025,89 Kč
    Jednotková cena1.709,82 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Skoczylas Sport L-Citrulline, Guarana, Ginseng - 186 g
    5% sleva

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Sport L-Citrulin, Guarana, Ženšen - 186 g

    No reviews
    Akční cena 523,56 Kč Běžná cena 551,29 Kč
    Jednotková cena2.814,84 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Gain Bolic 6000, Strawberry - 3500 g
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, St RAW berry - 3500 g

    No reviews
    Běžná cena 1.306,79 Kč
    Jednotková cena373,37 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Chocolate - 375 g
    Vyprodáno

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Čokoláda - 375 g

    No reviews
    Běžná cena 897,59 Kč
    Jednotková cena2.393,57 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL Mutant Mass Extreme 2500 Gainer, Vanilla Ice Cream - 5450 g
    Vyprodáno

    PVL

    PVL Mutant Mass Extreme 2500 Gainer, Vanilková zmrzlina - 5450 g

    No reviews
    Běžná cena 1.082,09 Kč
    Jednotková cena198,55 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Red Fruits - 600 g

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - izotonický sportovní nápoj, Červené ovoce - 600 g

    No reviews
    Běžná cena 356,29 Kč
    Jednotková cena593,82 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Vyprodáno
    Novinka

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode Powder, ananasová příchuť – 260 g

    No reviews
    Běžná cena 361,59 Kč
    Jednotková cena1.390,73 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Vyprodáno
    Novinka

    BestLab

    BestLab BestCreatine prášek, citron – 500 g

    No reviews
    Běžná cena 577,59 Kč
    Jednotková cena1.155,18 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Delicious Bar, Caramel and Peanuts - 50 g
    17% sleva

    Nutrend

    Nutrend Delicious Bar, Karamel a arašídy – 50 g

    No reviews
    Akční cena 29,00 Kč Běžná cena 35,00 Kč
    Jednotková cena58,00 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • SaltStick Electrolytes – 100 Capsules
    Vyprodáno

    SaltStick

    SaltStick Electrolytes – 100 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 987,39 Kč
    Jednotková cena9,87 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Electrolytes, Blueberry - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Electrolytes, Borůvka – 630 g

    No reviews
    Běžná cena 233,59 Kč
    Jednotková cena370,78 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Orange - 25 ml
    Vyprodáno

    Olimp

    Olimp L-karnitin + kofein Extreme Shot, pomeranč – 25 ml

    No reviews
    Běžná cena 50,99 Kč
    Jednotková cena203,96 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods L-Lysine 500 mg - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods L-lysin 500 mg – 100 tablet

    No reviews
    Běžná cena 220,29 Kč
    Jednotková cena2,20 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Pure Whey Isolate 95, Chocolate - 600 g

    Olimp

    Olimp Čistý izolát syrovátky 95 , Čokoláda – 600 g

    No reviews
    Běžná cena 1.364,39 Kč
    Jednotková cena2.273,98 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 1816 g BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 1816 g
    20% sleva

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero, s příchutí vanilky – 1816 g

    No reviews
    Akční cena 2.740,87 Kč Běžná cena 3.426,09 Kč
    Jednotková cena1.509,29 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • SiS GO Energy Powder Carbohydrate Drink, Orange - 1600 g
    Vyprodáno

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Powder Carbohydrate Drink, Orange - 1600 g

    No reviews
    Běžná cena 769,39 Kč
    Jednotková cena480,87 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Caramel - 454 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero, Karamel - 454 g

    No reviews
    Běžná cena 690,99 Kč
    Jednotková cena1.522,00 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine Stick - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + Caffeine Stick – 36 g

    No reviews
    Běžná cena 50,99 Kč
    Jednotková cena141,64 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • BioTech USA Iso Whey Zero, White Chocolate Flavoured - 454 g
    20% sleva

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero, s příchutí bílé čokolády – 454 g

    No reviews
    Akční cena 682,88 Kč Běžná cena 854,99 Kč
    Jednotková cena1.504,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Snickers Hi-Protein Whey Powder, Chocolate, Caramel & Peanuts - 875 g
    Vyprodáno

    Mars

    Snickers Hi-Protein Whey Powder, Čokoláda, Karamel a arašídy – 875 g

    No reviews
    Běžná cena 1.087,39 Kč
    Jednotková cena1.242,73 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Red Berries - 82 g SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Red Berries - 82 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS Beta Fuel 80, Sacharidový nápoj, Červené bobule – 82 g

    No reviews
    Běžná cena 86,99 Kč
    Jednotková cena106,09 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Orange - 82 g SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Orange - 82 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS Beta Fuel 80, Sacharidový nápoj, Pomeranč - 82 g

    No reviews
    Běžná cena 84,49 Kč
    Jednotková cena103,04 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 26 / 29
  • 1
  • …
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Další

Sportovní a fitness doplňky pro špičkový výkon

Zvyšte svůj sportovní výkon s komplexní řadou sportovních a fitness doplňků od společnosti Medpak. Ať už jste profesionální sportovec, nebo fitness nadšenec, naše pečlivě vybrané produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly zvýšené nároky vašeho těla při intenzivních fyzických aktivitách.

Pravidelné cvičení a náročný trénink posouvají naše tělo až k jeho limitům. Zatímco pohyb je nezbytný pro celkové zdraví, vysoce intenzivní tréninky, které jsou výzvou pro svaly, klouby, a vytrvalost, vyžadují specializovanou výživovou podporu . Naše sportovní a fitness doplňky stravy jdou nad rámec základních vitamínů a minerálů, a nabízejí cílené složky pro zvýšení výkonnosti, urychlení r Ecover y, a udržení optimálního zdraví kloubů.

Základní doplňky stravy pro sportovce

Dobře sestavená strava pro sportovce by měla být bohatá na antioxidanty, které bojují proti volným radikálům vyvolaným cvičením. Náš výběr zahrnuje silné antioxidanty, jako jsou vitaminy C, A, a E, které nejen podporují celkové tělesné funkce, ale také přispívají ke zdravé, zářivé pokožce. Pro ty, kteří se věnují namáhavým činnostem, které zvyšují hladinu stresových hormonů, nabízíme přírodní bylinné doplňky stravy, které zvyšují energii a výdrž během tréninku , jako je Ashwagandha (Indian ginseng) .

Produkty na míru pro silové a vytrvalostní sportovce

Silový trénink a vytrvalostní sporty kladou na tělo jedinečné nároky. Proto nabízíme širokou škálu proteinových, sacharidových, a aminokyselinových doplňků na podporu intenzivních tréninkových režimů . Naše proteinové prášky slouží jako základ pro růst a regeneraci svalů, snadno smíchatelné s vodou nebo vaším oblíbeným koktejlem. Pro vytrvalostní sportovce, naše sacharidové doplňky nabízejí směs rychle a pomalu vstřebatelných sacharidů, které podporují dlouhodobý výkon.

Aminokyseliny, zejména kreatin , hrají klíčovou roli při budování svalové hmoty a zvyšování svalové síly a vytrvalosti. Tyto doplňky jsou nezbytné pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat své tréninkové výsledky a dosáhnout svých kondičních cílů.

Komplexní podpora pro sportovní úspěchy

Doplnění vaší fitness rutiny o naše produkty sportovní výživy je účinný způsob, jak splnit zvýšené nutriční a energetické požadavky vašeho těla. Mnoho našich doplňků nabízí mnohostranné výhody, podporující nejen růst svalové hmoty, ale také napomáhající úbytku tuku a celkovému zlepšení tělesné kompozice.

Ve společnosti Medpak, se snažíme poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy pro sport a fitness, které uspokojují rozmanité potřeby sportovců a fitness nadšenců. Prozkoumejte naši nabídku Toda y a posuňte svůj výkon na vyšší úroveň!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík