Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Sport

Sport

(683 produktů)
  • Sacharidy
  • Kreatin
  • Před-tréninková výživa
  • Proteinové prášky
  • Hmotnostní gainerové doplňky
  • Spalovače tuků
  • Regenerace
  • Posilovače testosteronu
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Ovocný salát - 60 ml x 10 kusů

    2 reviews
    Běžná cena 333,29 Kč
    Jednotková cena33,33 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Jablko - 60 ml x 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 333,29 Kč
    Jednotková cena33,33 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Mr Zerro Protein Bar, Raspberry - 50 g

    Olimp

    Olimp Proteinová tyčinka Mr Zerro, Raspberry - 50 g

    No reviews
    Běžná cena 33,89 Kč
    Jednotková cena67,78 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Skull Labs Angel Dust Pre-Workout Mango-Orange - 270 g

    Skill Nutrition

    Skull Labs Angel Dust Pre-Workout Mango-Orange - 270 g

    No reviews
    Běžná cena 433,29 Kč
    Jednotková cena1.604,78 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • 7Nutrition VOLCANO - 150 Capsules

    7Nutrition

    7Nutrition VOLCANO - 150 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 584,59 Kč
    Jednotková cena38,97 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g PVL Mutant Madness, Lemonade - 270 g
    Vyprodáno

    PVL

    PVL Mutant Madness, Limonáda - 270 g

    2 reviews
    Běžná cena 379,29 Kč
    Jednotková cena140,48 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 10 x 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Liquid, Třešeň - 10 x 25 ml

    No reviews
    Běžná cena 243,59 Kč
    Jednotková cena24,36 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Flexit Drink Lemon - 400 g

    Nutrend

    Nutrend Flexit Drink Citron - 400 g

    2 reviews
    Běžná cena 374,29 Kč
    Jednotková cena935,73 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Zero, Raspberry-Lime - 225 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Zero, Raspberry-Lime - 225 g

    1 review
    Běžná cena 194,79 Kč
    Jednotková cena865,73 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Arthroblock Forte - 60 Capsules Olimp Arthroblock Forte - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Arthroblock Forte - 60 kapslí

    2 reviews
    Běžná cena 330,79 Kč
    Jednotková cena5,51 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Trec Endurance Isotonic Sport, Orange - 20 Effervescent Tablets

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Isotonic Sport, Orange - 20 šumivých tablet

    No reviews
    Běžná cena 50,99 Kč
    Jednotková cena2,55 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab 100% Whey Protein Premium, Chocolate - 500 g

    Activlab

    Activlab 100% Whey Protein Premium, Čokoláda - 500 g

    2 reviews
    Běžná cena 487,09 Kč
    Jednotková cena974,18 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotics - 30 Veg Capsules
    10% sleva

    Aliness

    Aliness ProbioBalance Sport & Fitness Probiotika - 30 veg. kapslí

    No reviews
    Akční cena 366,55 Kč Běžná cena 407,59 Kč
    Jednotková cena12,22 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Proteinová tyčinka, Dubai Style Chocolate – 40 g

    No reviews
    Běžná cena 63,19 Kč
    Jednotková cena157,98 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Protein Xplode Protein Bar, Dvojitá čokoláda - 40 g

    No reviews
    Běžná cena 29,09 Kč
    Jednotková cena72,73 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Levrone Gold Tribulus - 90 Tablets

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Tribulus - 90 tablet

    2 reviews
    Běžná cena 294,79 Kč
    Jednotková cena3,28 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g PVL BCAA 9.7, Fruit Punch - 348 g
    Vyprodáno

    PVL

    PVL BCAA 9,7, Fruit Punch - 348 g

    1 review
    Běžná cena 358,79 Kč
    Jednotková cena1.031,01 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • MyVitamins Creatine Monohydrate - 250 Tablets

    Myprotein

    MyVita min Kreatin monohydrát – 250 tablet

    No reviews
    Běžná cena 574,29 Kč
    Jednotková cena2,30 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Creatine Tabs - 300 Tablets

    Activlab

    Activlab Creatine Tabs - 300 tablet

    1 review
    Běžná cena 505,09 Kč
    Jednotková cena1,68 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s ženšenem, Grapefruit - 20 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 174,29 Kč
    Jednotková cena8,71 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s Yerba Mate, Černý rybíz s jablkem - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s Maca, Watermelon - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic s kolagenem, St RAW bobule a máta - 31,5 g

    No reviews
    Běžná cena 9,99 Kč
    Jednotková cena317,14 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp Proteinová tyčinka I'M PRO, Arašídové máslo - 40 g

    1 review
    Běžná cena 31,49 Kč
    Jednotková cena787,25 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 4 / 29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 29
  • Další

Sportovní a fitness doplňky pro špičkový výkon

Zvyšte svůj sportovní výkon s komplexní řadou sportovních a fitness doplňků od společnosti Medpak. Ať už jste profesionální sportovec, nebo fitness nadšenec, naše pečlivě vybrané produkty jsou navrženy tak, aby podporovaly zvýšené nároky vašeho těla při intenzivních fyzických aktivitách.

Pravidelné cvičení a náročný trénink posouvají naše tělo až k jeho limitům. Zatímco pohyb je nezbytný pro celkové zdraví, vysoce intenzivní tréninky, které jsou výzvou pro svaly, klouby, a vytrvalost, vyžadují specializovanou výživovou podporu . Naše sportovní a fitness doplňky stravy jdou nad rámec základních vitamínů a minerálů, a nabízejí cílené složky pro zvýšení výkonnosti, urychlení r Ecover y, a udržení optimálního zdraví kloubů.

Základní doplňky stravy pro sportovce

Dobře sestavená strava pro sportovce by měla být bohatá na antioxidanty, které bojují proti volným radikálům vyvolaným cvičením. Náš výběr zahrnuje silné antioxidanty, jako jsou vitaminy C, A, a E, které nejen podporují celkové tělesné funkce, ale také přispívají ke zdravé, zářivé pokožce. Pro ty, kteří se věnují namáhavým činnostem, které zvyšují hladinu stresových hormonů, nabízíme přírodní bylinné doplňky stravy, které zvyšují energii a výdrž během tréninku , jako je Ashwagandha (Indian ginseng) .

Produkty na míru pro silové a vytrvalostní sportovce

Silový trénink a vytrvalostní sporty kladou na tělo jedinečné nároky. Proto nabízíme širokou škálu proteinových, sacharidových, a aminokyselinových doplňků na podporu intenzivních tréninkových režimů . Naše proteinové prášky slouží jako základ pro růst a regeneraci svalů, snadno smíchatelné s vodou nebo vaším oblíbeným koktejlem. Pro vytrvalostní sportovce, naše sacharidové doplňky nabízejí směs rychle a pomalu vstřebatelných sacharidů, které podporují dlouhodobý výkon.

Aminokyseliny, zejména kreatin , hrají klíčovou roli při budování svalové hmoty a zvyšování svalové síly a vytrvalosti. Tyto doplňky jsou nezbytné pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat své tréninkové výsledky a dosáhnout svých kondičních cílů.

Komplexní podpora pro sportovní úspěchy

Doplnění vaší fitness rutiny o naše produkty sportovní výživy je účinný způsob, jak splnit zvýšené nutriční a energetické požadavky vašeho těla. Mnoho našich doplňků nabízí mnohostranné výhody, podporující nejen růst svalové hmoty, ale také napomáhající úbytku tuku a celkovému zlepšení tělesné kompozice.

Ve společnosti Medpak, se snažíme poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy pro sport a fitness, které uspokojují rozmanité potřeby sportovců a fitness nadšenců. Prozkoumejte naši nabídku Toda y a posuňte svůj výkon na vyšší úroveň!

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík