Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Vitamíny a doplňky stravy
  3. Vitamíny
  4. Vitamín B

Vitamín B

(304 produktů)
  • Vitamín A
  • Vitamín B
  • Vitamín C
  • Vitamín D
  • Vitamín E
  • Vitamín K
  • Multivitamíny
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • ALG Pharma Magnesium Gold Shrinkage - 50 Tablets

    ALG Pharma

    ALG Pharma Magnesium Gold Shrinkage - 50 tablet

    1 review
    Běžná cena 58,89 Kč
    Jednotková cena1,18 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson Vitamin B-2 (Riboflavin) 100 mg - 100 Capsules
    Vyprodáno

    Swanson

    Swanson Vitamin B-2 (Riboflavin) 100 mg - 100 kapslí

    1 review
    Běžná cena 184,99 Kč
    Jednotková cena1,85 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nutrend Magneslife Strong 375 mg - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Strong 375 mg - 25 ml

    No reviews
    Běžná cena 25,59 Kč
    Jednotková cena10,24 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar Sublingual Methylcobalamin (Vitamin B12) 5000 mcg - 30 Tablets Solgar Sublingual Methylcobalamin (Vitamin B12) 5000 mcg - 30 Tablets Solgar Sublingual Methylcobalamin (Vitamin B12) 5000 mcg - 30 Tablets Solgar Sublingual Methylcobalamin (Vitamin B12) 5000 mcg - 30 Tablets

    Solgar

    Solgar Metylkobalamin pod jazyk (Vitamin B12) 5000 mcg - 30 tablet

    No reviews
    Běžná cena 385,49 Kč
    Jednotková cena12,85 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Now Foods B-50 - 250 Tablets Now Foods B-50 - 250 Tablets

    Now Foods

    Now Foods B-50 - 250 tablet

    2 reviews
    Běžná cena 783,89 Kč
    Jednotková cena3,14 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Osavi Complex-B with Choline and Inositol - 60 Veg Capsules

    Osavi

    Osavi Komplex-B s cholinem a inositolem - 60 veg. kapslí

    No reviews
    Běžná cena 202,99 Kč
    Jednotková cena3,38 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Biowen Inositol Complex+ - 100 Capsules

    Biowen

    Biowen Inositol Complex+ - 100 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 568,19 Kč
    Jednotková cena5,68 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Jarrow Formulas Methyl B-12 5000 mcg & Methyl Folate 800 mcg Cherry - 60 Chewable Tablets Jarrow Formulas Methyl B-12 5000 mcg & Methyl Folate 800 mcg Cherry - 60 Chewable Tablets Jarrow Formulas Methyl B-12 5000 mcg & Methyl Folate 800 mcg Cherry - 60 Chewable Tablets

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Methyl B-12 5000 mcg & Methyl Folate 800 mcg Cherry - 60 žvýkacích tablet

    1 review
    Běžná cena 951,49 Kč
    Jednotková cena15,86 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Magnesium + Vitamin B6 (P-5-P) - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Hořčík + vitamin B6 (P-5-P) - 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 213,39 Kč
    Jednotková cena3,56 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Folic Acid 800 mcg, Quatrefolic® - 60 Capsules Aura Herbals Folic Acid 800 mcg, Quatrefolic® - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Kyselina listová 800 mcg, Čtyřmocná kyselina listová ® - 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 254,49 Kč
    Jednotková cena4,24 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Formeds Powder B1 50 mg - 48 g

    Formeds

    Formeds Prášek B1 50 mg - 48 g

    No reviews
    Běžná cena 192,79 Kč
    Jednotková cena401,65 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson Vitamin B6 Pyridoxine 100 mg - 100 Capsules Swanson Vitamin B6 Pyridoxine 100 mg - 100 Capsules Swanson Vitamin B6 Pyridoxine 100 mg - 100 Capsules Swanson Vitamin B6 Pyridoxine 100 mg - 100 Capsules
    Vyprodáno

    Swanson

    Swanson Vitamin B6 Pyridoxine 100 mg - 100 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 105,29 Kč
    Jednotková cena1,05 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Veganicity Vitamin B12, Sublingual 500 mcg - 90 Tablets Veganicity Vitamin B12, Sublingual 500 mcg - 90 Tablets Veganicity Vitamin B12, Sublingual 500 mcg - 90 Tablets

    Veganicity

    Veganicity Vitamin B12, Sublingual 500 mcg - 90 tablet

    1 review
    Běžná cena 269,69 Kč
    Jednotková cena3,00 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • 7Nutrition Citrulline Malate + Vitamin B6 - 250 g

    7Nutrition

    7Nutrition Citrulin malát + vitamin B6 - 250 g

    No reviews
    Běžná cena 321,19 Kč
    Jednotková cena1.284,76 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Doctor's Best Fully Active Folate 800 mcg - 60 Veg Capsules
    Vyprodáno

    Doctor's Best

    Doctor's Best Plně aktivní folát 800 mcg - 60 veg. kapslí

    No reviews
    Běžná cena 385,59 Kč
    Jednotková cena6,43 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml Osavi Vitamin B-complex, Oral Spray, Orange Flavour - 25 ml

    Osavi

    Osavi Vitamin B-komplex, Ústní sprej, s příchutí pomeranče - 25 ml

    No reviews
    Běžná cena 280,19 Kč
    Jednotková cena112,08 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 400 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 400 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 400 mcg, drops - 30 ml
    Vyprodáno

    Vitaler's

    Vitaler's Kyselina listová (Vitamin B9) 400 mcg, kapky - 30 ml

    2 reviews
    Běžná cena 147,00 Kč
    Jednotková cena49,00 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Wellbear Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Wellbear Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Hořčík 125 mg + Vitamin B6 - 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 123,29 Kč
    Jednotková cena2,05 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Cholesterol + Prebiotic - 120 Capsules Progress Labs Cholesterol + Prebiotic - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Cholesterol + prebiotika - 120 kapslí

    1 review
    Běžná cena 352,09 Kč
    Jednotková cena2,93 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Yango Methylated Folic Acid – 60 Capsules Yango Methylated Folic Acid – 60 Capsules

    Yango

    Yango Methylovaná kyselina listová – 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 267,19 Kč
    Jednotková cena4,45 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Aura Herbals Vitamin B1 100 mg - 60 Capsules
    16% sleva

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamin B1 100 mg – 60 kapslí

    No reviews
    Akční cena 138,75 Kč Běžná cena 164,49 Kč
    Jednotková cena2,31 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Osavi Complex B with Choline and Inositol - 120 Capsules
    Vyprodáno

    Osavi

    Osavi Komplex B s cholinem a inositolem – 120 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 346,89 Kč
    Jednotková cena2,89 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Wellbear Vitamin B3 500 mg - 60 Capsules Wellbear Vitamin B3 500 mg - 60 Capsules Wellbear Vitamin B3 500 mg - 60 Capsules Wellbear Vitamin B3 500 mg - 60 Capsules

    Wellbear

    Wellbear Vitamin B3 500 mg - 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 130,79 Kč
    Jednotková cena2,18 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar Sublingual Methylcobalamin 1000 mcg - 60 Tablets Solgar Sublingual Methylcobalamin 1000 mcg - 60 Tablets Solgar Sublingual Methylcobalamin 1000 mcg - 60 Tablets Solgar Sublingual Methylcobalamin 1000 mcg - 60 Tablets Solgar Sublingual Methylcobalamin 1000 mcg - 60 Tablets
    Vyprodáno

    Solgar

    Solgar Methylkobalamin sublingválně 1000 mcg - 60 tablet

    No reviews
    Běžná cena 264,69 Kč
    Jednotková cena4,41 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 9 / 13
  • 1
  • …
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • …
  • 13
  • Další

B vitamíny:

Vitamíny skupiny B představují rozmanitou a všestrannou skupinu základních živin, z nichž každá plní jedinečné funkce a společně slouží jako komplexní systém podpory zdraví lidského organismu. Když čelíte fyzickým potížím nebo psychickým zdravotním problémům, vitaminy skupiny B se často objevují jako řešení. Nicméně, určení konkrétního vitaminu skupiny B, který odpovídá vašim individuálním potřebám, může být náročné.

Primární úloha vitaminů skupiny B spočívá v udržování správné funkce nervového systému, která je pro duševní zdraví klíčová. Tyto vitaminy pozitivně ovlivňují náladu, zmírňují nervové napětí, a zvyšují kognitivní výkonnost. Kromě duševního zdraví, hrají vitaminy skupiny B důležitou roli v metabolických procesech, usnadňujících vstřebávání sacharidů a přeměnu glukózy na energii. To má vliv nejen na náladu, ale také významně ovlivňuje fyzický vzhled.

Vitamíny skupiny B: Kromě obecných vlastností, nabízí každý vitamin skupiny B jedinečný přínos pro tělo a jeho funkce:

  • Vitamin B1 (Thiamin) : Ovlivňuje růst a vývoj kostí, podporuje srdeční činnost, a dokonce pomáhá v boji proti nevolnosti.
  • Vitamin B2 (Riboflavin) : Působí jako elixír krásy, zlepšuje stav pokožky, vlasů, a nehtů, a zároveň posiluje zrak a podporuje léčbu anémie.
  • Vitamin B3 (Niacin) : Příznivě působí na sexuální zdraví tím, že se podílí na syntéze pohlavních hormonů (testosteronu, progesteronu, a estrogenu), ovlivňuje funkci inzulínu, a podporuje tvorbu červených krvinek.
  • Vitamin B4 (Cholin) : Reguluje metabolismus lipidů, zlepšuje funkci svalů a výkonnost dýchacího systému (oceňovaný sportovci), a zlepšuje paměť (oceňovaný duševními pracovníky).
  • Vitamin B5 (Kyselina pantotenová) : Pomáhá předcházet vypadávání a šedivění vlasů a zároveň reguluje energetickou rovnováhu, nabízí řešení pro ty, kteří hledají výhody pro kondici i krásu.

Vitaminy skupiny B:

Skupina vitaminů B nabízí širokou škálu výhod, které odpovídají potřebám a nedostatkům mužů i žen. Ať už jde o řešení problémů se sexuálním zdravím, zpomalení procesu stárnutí, podporu početí a zdravého těhotenství, nebo zlepšení fyzického vzhledu, Vitamíny skupiny B poskytují účinná řešení. Konkrétní potřebný vitamín závisí na individuálních faktorech, jako je věk, zdravotní problémy, nebo požadované oblasti zlepšení.

Je důležité si uvědomit, že pohlaví a věk neomezují užitečnost vitamínů skupiny B. Primárním určujícím faktorem pro suplementaci je konkrétní potřeba nebo zdravotní problém, o který se jedná. Bez ohledu na věk nebo pohlaví, mohou vitaminy skupiny B nabídnout cennou podporu při různých zdravotních problémech a nedostatcích.

Výběr správného doplňku stravy s vitaminy skupiny B

Při zvažování doplňování vitaminů skupiny B, je zásadní určit své konkrétní zdravotní cíle nebo problémy. Poraďte se se zdravotnickým pracovníkem, abyste zjistili, které vitaminy skupiny B mohou být pro vaše individuální potřeby nejpřínosnější. Může vám pomoci vybrat vhodný doplněk a dávkování na základě faktorů, jako je vaše strava, životní styl, a případné stávající zdravotní potíže.

Nezapomeňte, že zatímco vitaminy skupiny B jsou pro celkové zdraví nezbytné, vyvážená strava bohatá na celozrnné výrobky, libové maso, vejce, luštěniny, a zelenou listovou zeleninu může mnoho těchto živin poskytnout přirozeně. Doplňky stravy by měly zdravý životní styl spíše doplňovat než nahrazovat.

Pochopením jedinečné úlohy jednotlivých vitaminů skupiny B a jejich přínosu k celkovému zdraví, se můžete informovaně rozhodovat o zařazení těchto životně důležitých živin do svého každodenního režimu, podporujícího vaši fyzickou i duševní pohodu.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík