
iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
O společnosti Bilovit
Věříme, že to nejlepší pro naše každodenní blaho pochází přímo z přírody. Právě proto vznikla značka Bilovit – značka založená nadšenci, kteří chtějí sdílet osvědčené přírodní produkty využívající sílu rostlin z celého světa.
Každý produkt, který se dostane do našeho sortimentu, musí splňovat několik základních zásad:
-
· 100 % přírodní ·
___________________žádné kompromisy a žádné umělé přísady.
-
· Čisté složky ·
___________________víte přesně, co si vybíráte.
-
· Špičková kvalita ·
___________________potvrzená testováním GC/MS u každé šarže.
-
· Skvělá hodnota ·
___________________protože kvalita by neměla být výsadou.
iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
-
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Tea Tree - 10 ml
4 reviewsBěžná cena 48,69 KčJednotková cena48,69 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Levandule - 10 ml
4 reviewsBěžná cena 55,89 KčJednotková cena55,89 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Geranium - 10 ml
4 reviewsBěžná cena 109,59 KčJednotková cena109,59 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Bergamot - 10 ml
6 reviewsBěžná cena 53,49 KčJednotková cena53,49 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Pomeranč - 10 ml
2 reviewsBěžná cena 46,29 KčJednotková cena46,29 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Kardamom - 10 ml
No reviewsBěžná cena 295,09 KčJednotková cena295,09 Kč /10ml -
Bilovit
Bilovit esenciální olej z citronové trávy – 10 ml
2 reviewsBěžná cena 43,89 KčJednotková cena43,89 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Lemon - 10 ml
No reviewsBěžná cena 42,39 KčJednotková cena42,39 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Camphor - 10 ml
No reviewsBěžná cena 55,89 KčJednotková cena55,89 Kč /10ml -
Bilovit
Esenciální olej Bilovit Pine - 10 ml
No reviewsBěžná cena 53,49 KčJednotková cena534,90 Kč /100ml
-
Bilovit
Bilovit přírodní kadidlo - šalvěj bílá
2 reviewsBěžná cena 63,39 KčJednotková cena181,11 Kč /100g -
Bilovit
Sada kadidel Bilovit: Bílá šalvěj + cedr + dračí krev
2 reviewsBěžná cena 282,79 KčJednotková cena -
Bilovit
Bilovit Přírodní aromatické vonné tyčinky Lotos - 40 g
1 reviewAkční cena 67,39 Kč Běžná cena 90,09 KčJednotková cena16,85 Kč /10g -
Bilovit
Bilovit Přírodní kadidlo Palo Santo - 1000 g
2 reviewsBěžná cena 975,79 KčJednotková cena975,79 Kč /kg -
Bilovit
Bilovit přírodní kadidlo - Dračí krev
No reviewsBěžná cena 72,99 KčJednotková cena2.433,00 Kč /kg -
Bilovit
Bilovit Sada 8 přírodních vonných tyčinek
No reviewsAkční cena 492,78 Kč Běžná cena 548,69 KčJednotková cena -
Bilovit
Bilovit Přírodní aromatické vonné tyčinky Jasmín - 40 g
No reviewsAkční cena 67,39 Kč Běžná cena 90,09 KčJednotková cena16,85 Kč /10g -
Bilovit
Přírodní kadidlo Bilovit - Yerba Santa
No reviewsBěžná cena 72,99 KčJednotková cena2.919,60 Kč /kg -
Bilovit
Bilovit šalvěj bílý, listy – 100 g
No reviewsBěžná cena 175,59 KčJednotková cena1.755,90 Kč /kg -
Bilovit
Bilovit Přírodní aromatické vonné tyčinky Herbal - 40 g
No reviewsAkční cena 67,39 Kč Běžná cena 90,09 KčJednotková cena16,85 Kč /10g
Kromě éterických olejů nabízíme také:
iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI
-
Bilovit
Bilovit Sada rozprašovačů + sada esenciálních olejů "Začátek dobrodružství"
1 reviewBěžná cena 1.322,39 KčJednotková cena -
Bilovit
Sada esenciálních olejů Bilovit - začátek dobrodružství
No reviewsBěžná cena 312,19 KčJednotková cena520,32 Kč /100ml -
Bilovit
Bilovit Sada esenciálních olejů pro zklidnění - 3 kusy
7 reviewsBěžná cena 258,49 KčJednotková cena861,63 Kč /100ml -
Bilovit
Sada rozprašovačů na esenciální oleje Bilovit + 5 esenciálních olejů
18 reviewsBěžná cena 1.378,49 KčJednotková cena -
Bilovit
Sada esenciálních olejů Bilovit - Síla citrusů
1 reviewBěžná cena 304,69 KčJednotková cena507,82 Kč /100ml -
Bilovit
Sada esenciálních olejů Bilovit - Vůně vášně
No reviewsAkční cena 380,42 Kč Běžná cena 507,29 KčJednotková cena634,03 Kč /100ml



iAI
Obrázky v této sekci byly vytvořeny pomocí AI