Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Lovely Lovers

Lovely Lovers

(13 produktů)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Lovely Lovers Potency Gel - 150 ml Lovely Lovers Potency Gel - 150 ml Lovely Lovers Potency Gel - 150 ml
    25% sleva

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Gel na posílení - 150 ml

    2 reviews
    Akční cena 367,94 Kč Běžná cena 492,29 Kč
    Jednotková cena245,29 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Aloe Vera Soothing Intimate Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Zklidňující intimní gel Aloe Vera - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 231,59 Kč
    Jednotková cena1.543,93 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Maxilong Gel - 150 ml Lovely Lovers Maxilong Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Maxilong gel - 150 ml

    1 review
    Běžná cena 623,99 Kč
    Jednotková cena415,99 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Maxilong - 60 Capsules
    25% sleva

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Maxilong - 60 kapslí

    No reviews
    Akční cena 719,62 Kč Běžná cena 961,29 Kč
    Jednotková cena11,99 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Libido Up Gel  - 150 ml Lovely Lovers Libido Up Gel  - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Libido Up Gel - 150 ml

    1 review
    Běžná cena 543,59 Kč
    Jednotková cena362,39 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Delay Spray - 50 ml Lovely Lovers Delay Spray - 50 ml Lovely Lovers Delay Spray - 50 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Zpožďovací sprej - 50 ml

    1 review
    Běžná cena 460,79 Kč
    Jednotková cena921,58 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Tight Up Gel - 150 ml Lovely Lovers Tight Up Gel - 150 ml Lovely Lovers Tight Up Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Tight Up Gel - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 614,39 Kč
    Jednotková cena409,59 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Delay Gel  - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Zpožďovací gel - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 623,99 Kč
    Jednotková cena415,99 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Aqua Extreme Lube Anal and Vaginal Gel - 150 ml Lovely Lovers Aqua Extreme Lube Anal and Vaginal Gel - 150 ml Lovely Lovers Aqua Extreme Lube Anal and Vaginal Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Aqua Extreme Lube Anální a vaginální gel – 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 231,59 Kč
    Jednotková cena1.543,93 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Maxilong Gel - 50 ml Lovely Lovers Maxilong Gel - 50 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Maxilong Spray - 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 460,79 Kč
    Jednotková cena921,58 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Potency Spray - 50 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Potency Spray – 50 ml

    No reviews
    Běžná cena 382,79 Kč
    Jednotková cena765,58 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers Slide4Ever Gel - 150 ml Lovely Lovers Slide4Ever Gel - 150 ml Lovely Lovers Slide4Ever Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Slide4Ever Gel - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 275,39 Kč
    Jednotková cena183,59 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Lovely Lovers BraUp Gel - 150 ml Lovely Lovers BraUp Gel - 150 ml Lovely Lovers BraUp Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers BraUp gel - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 453,29 Kč
    Jednotková cena302,19 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti

Lovely Lovers je polská značka intimní wellness, která nabízí produkty pro zvýšení potěšení a intimní péči. Od přípravků pro oddálení ejakulace po lubrikanty a doplňky stravy, Lovely Lovers poskytuje komplexní řešení pro intimní pohodu a spokojenost.

Řešení pro intimní wellness

Lovely Lovers chápe, že intimní wellness je důležitou součástí celkového zdraví a spokojenosti ve vztahu. Značka vyvíjí produkty, které diskrétně a účinně řeší běžné intimní problémy. Od zvýšení potěšení po zajištění pohodlného mazání, Lovely Lovers nabízí řešení, která pomáhají lidem cítit se ve svém intimním životě sebevědoměji.

Lovely Lovers Produkty v Medpak

V Medpak, nabízíme komplexní sortiment Lovely Lovers. Mezi produkty pro oddálení ejakulace patří Delay Gel (150 ml) a Delay Spray (50 ml) pro dlouhotrvající potěšení. Mezi produkty pro zvýšení potence patří Maxilong v gelu (150 ml), sprej (50 ml), a kapsle (60 kapslí), plus Potency Gel (150 ml) a Libido Up Gel (150 ml).

Aloe Vera Soothing Intimní gel (150 ml) poskytuje jemnou hydratační péči. Slide4Ever Gel (150 ml) nabízí hladké lubrikace. BraUp Gel (150 ml) je určen pro péči o poprsí. Tight Up Gel (150 ml) poskytuje zpevňující podporu.

Proč si vybrat Lovely Lovers

Lovely Lovers přináší polskou kvalitu v intimní péči s produkty, které skutečně fungují. Komplexní sortiment této značky uspokojí rozmanité potřeby v oblasti intimní hygieny. Pro ty, kteří hledají účinné produkty pro intimní hygienu od důvěryhodného zdroje, Lovely Lovers poskytuje spolehlivá řešení s diskrétností.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík