Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Maminka a miminko

Maminka a miminko

(465 produktů)
  • Těhotenství a mateřství
  • Krmení dětí
  • Zdraví dětí
  • Dětská hygiena
  • Dětská výživa
  • Dudlíky
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Bob Snail School Box, Snack Set + Accessories for Students Bob Snail School Box, Snack Set + Accessories for Students Bob Snail School Box, Snack Set + Accessories for Students Bob Snail School Box, Snack Set + Accessories for Students Bob Snail School Box, Snack Set + Accessories for Students Bob Snail School Box, Snack Set + Accessories for Students
    Vyprodáno

    Bob Snail

    Bob Snail Školní box, Sada svačin + doplňky pro studenty

    1 review
    Běžná cena 211,09 Kč
    Jednotková cena35,18 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Bust Cream - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Bust Cream - 125 g Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Bust Cream - 125 g

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Zpevňující krém na poprsí - 125 g

    No reviews
    Běžná cena 187,29 Kč
    Jednotková cena1.498,32 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml

    Activlab

    Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml

    No reviews
    Běžná cena 114,19 Kč
    Jednotková cena2.283,80 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Porcja Dobra Snack, Apple Cherries - 16 g

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Snack, Jablko a třešně – 16 g

    No reviews
    Běžná cena 15,59 Kč
    Jednotková cena97,44 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Nordic Naturals Complete Omega Junior, Lemon - 90 Softgels Nordic Naturals Complete Omega Junior, Lemon - 90 Softgels
    Vyprodáno

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Complete Omega Junior, Lemon - 90 měkkých gelů

    No reviews
    Běžná cena 513,49 Kč
    Jednotková cena5,71 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml MycoMedica Turtle Syrup - 200 ml

    MycoMedica

    MycoMedica Želví sirup - 200 ml

    No reviews
    Běžná cena 233,59 Kč
    Jednotková cena1.167,95 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestColostrum Kids, Strawberry - 60 Lozenges MyBestPharm MyBestColostrum Kids, Strawberry - 60 Lozenges
    Vyprodáno

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBest Colostrum Kids, Jahoda - 60 pastilek

    No reviews
    Běžná cena 785,59 Kč
    Jednotková cena13,09 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Porcja Dobra Snack, Apple Peach - 16 g

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Snack, Jablko-broskve – 16 g

    No reviews
    Běžná cena 15,59 Kč
    Jednotková cena97,44 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 6x14 g Bob Snail Pear & Mango Stripe with No Added Sugar - 6x14 g
    Vyprodáno

    Bob Snail

    Bob Snail Hruškovo-mangové proužky bez přidaného cukru – 6 x 14 g

    1 review
    Běžná cena 92,09 Kč
    Jednotková cena15,35 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • YumEarth Fruit Gummies with Vitamin C - 50 g YumEarth Fruit Gummies with Vitamin C - 50 g
    Vyprodáno

    YummyEarth

    YumEarth Ovocné gummies s vitamínem C – 50 g

    No reviews
    Běžná cena 60,59 Kč
    Jednotková cena121,18 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Corn Chips - 30 g
    Vyprodáno

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Bezlepkové kukuřičné lupínky s kečupem - 30 g

    No reviews
    Běžná cena 36,69 Kč
    Jednotková cena122,30 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotics Drops - 15 ml
    Vyprodáno

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Jarro-Dophilus Infant, Probiotické kapky - 15 ml

    No reviews
    Běžná cena 444,19 Kč
    Jednotková cena296,13 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • ChildLife Liquid Vitamin C, Orange - 118 ml

    ChildLife

    ChildLife Tekutý vitamín C, pomeranč – 118 ml

    No reviews
    Běžná cena 256,59 Kč
    Jednotková cena217,45 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, and Intimate Hygiene Wash for Children - 300 ml
    Vyprodáno

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, a Intimate Hygiene Wash pro děti – 300 ml

    No reviews
    Běžná cena 116,59 Kč
    Jednotková cena388,63 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Bob Snail Apple & Cherry Stripe with No Added Sugar - 6 x 14 g

    Bob Snail

    Bob Snail Apple & Cherry Stripe bez přidaného cukru – 6 x 14 g

    No reviews
    Běžná cena 92,09 Kč
    Jednotková cena15,35 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml x 2 Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml x 2 Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml x 2 Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml x 2 Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml x 2 Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml x 2
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Responzivní kojenecká láhev Natural - 330 ml x 2

    1 review
    Běžná cena 409,09 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Bezlepkové kukuřičné křupky s mořskou solí - 15 g

    No reviews
    Běžná cena 23,59 Kč
    Jednotková cena47,18 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Olvita Cold-Pressed Black Cumin Oil Unpurified for Kids, Pink - 250 ml Olvita Cold-Pressed Black Cumin Oil Unpurified for Kids, Pink - 250 ml
    Vyprodáno

    Olvita

    Olvita Olej z černého kmínu lisovaný za studena, nečištěný pro děti, Růžový - 250 ml

    No reviews
    Běžná cena 451,59 Kč
    Jednotková cena1.806,36 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Prima Pregnancy Plate Test - 1 piece
    Vyprodáno

    Prima

    Těhotenský test Prima - 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 38,29 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g
    Vyprodáno

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Kostka překvapení, Apple Blackberry - 16 g

    No reviews
    Běžná cena 38,69 Kč
    Jednotková cena24,18 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Dobra Kaloria Crispy Buckwheat with Almonds - 100 g
    Vyprodáno

    Dobra Kaloria

    Dobra Kaloria Křupavá pohanka s mandlemi – 100 g

    No reviews
    Běžná cena 89,59 Kč
    Jednotková cena895,90 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Raspberry - 250 ml
    Vyprodáno

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bylinný a malinový - 250 ml

    No reviews
    Běžná cena 1.155,69 Kč
    Jednotková cena4.622,76 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Isostar Energy Jelly with Caffeine, Strawberry - 100 g
    11% sleva

    Isostar

    Isostar Energy Jelly s kofeinem, St RAW bobule – 100 g

    2 reviews
    Akční cena 141,01 Kč Běžná cena 158,99 Kč
    Jednotková cena1.410,10 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Anti-Colic Soother 1 m+ - 2 Pieces Philips Avent Anti-Colic Soother 1 m+ - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Dudlík proti kolice 1 m+ - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 145,99 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 10 / 20
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • …
  • 20
  • Další
Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík