Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Maminka a miminko

Maminka a miminko

(465 produktů)
  • Těhotenství a mateřství
  • Krmení dětí
  • Zdraví dětí
  • Dětská hygiena
  • Dětská výživa
  • Dudlíky
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Alce Nero Fair Trade Spelt Biscuits with Bitter Chocolate - 28 g
    Vyprodáno

    Alce Nero

    Alce Nero Fair Trade špaldové sušenky s hořkou čokoládou - 28 g

    1 review
    Běžná cena 47,19 Kč
    Jednotková cena168,54 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Pink - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Pink - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Pink - 260 ml
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Responzivní kojenecká láhev Natural, Růžová - 260 ml

    No reviews
    Běžná cena 255,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Sea Salt Corn Crisps - 30 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Bezlepkové kukuřičné křupky s mořskou solí - 30 g

    No reviews
    Běžná cena 36,69 Kč
    Jednotková cena73,38 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Green

    Simed

    Simed Látkový obal na pleny - zelený

    No reviews
    Běžná cena 145,09 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Cloth Nappy Cover - Red

    Simed

    Simed Látkový obal na pleny - červený

    No reviews
    Běžná cena 131,79 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml
    Vyprodáno

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos Baby koupelové mléko pro kojence a děti, Bez slz - 400 ml

    No reviews
    Běžná cena 167,89 Kč
    Jednotková cena419,73 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces

    Vivicot

    Vivicot Biologicky odbouratelné ultratenké hygienické ubrousky - 14 kusů

    No reviews
    Běžná cena 73,79 Kč
    Jednotková cena5,27 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Simed Nappy Liner 14 x 33 cm 3 Layer Microfibre - 1 piece

    Simed

    Simed Vložka do pleny 14 x 33 cm z třívrstvého mikrovlákna - 1 kus

    No reviews
    Běžná cena 60,49 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Vivicot Night Pads with Wings Be natural - 10 pieces
    10% sleva

    Vivicot

    Vivicot Noční podložky s křídly Be natural - 10 kusů

    No reviews
    Akční cena 82,85 Kč Běžná cena 92,09 Kč
    Jednotková cena8,29 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Vitaler's Vitamin ADEK Junior, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin ADEK Junior, drops - 30 ml
    25% sleva

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin ADEK Junior, kapky - 30 ml

    No reviews
    Akční cena 184,72 Kč Běžná cena 246,39 Kč
    Jednotková cena61,57 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Solgar U-Cubes Children's Multi-Vitamin and Mineral - 120 Gummies
    Vyprodáno

    Solgar

    Solgar Dětské multivitamíny a minerály U-Cubes - 120 žvýkaček

    No reviews
    Běžná cena 462,19 Kč
    Jednotková cena3,85 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Sour Gummies - 80 g McLloyd's BioSaurus Sour Gummies - 80 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Sour Gummies – 80 g

    No reviews
    Běžná cena 65,69 Kč
    Jednotková cena82,11 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels Nordic Naturals Children's DHA 250 mg, Strawberry - 90 Mini Softgels
    Vyprodáno

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals DHA pro děti 250 mg, St RAW bobule – 90 mini měkkých tobolek

    No reviews
    Běžná cena 477,39 Kč
    Jednotková cena5,30 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Nordic Naturals Multivitamin, Orange-Lemon - 120 Gummies Nordic Naturals Multivitamin, Orange-Lemon - 120 Gummies Nordic Naturals Multivitamin, Orange-Lemon - 120 Gummies

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Multivitamin, pomeranč-citron – 120 žvýkacích tablet

    No reviews
    Běžná cena 770,39 Kč
    Jednotková cena6,42 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Focus, Blueberry - 6 g
    Vyprodáno

    Starpharma

    Starpharma Healthy Denti-Pop Lollipop Student Focus, Borůvka - 6 g

    No reviews
    Běžná cena 15,29 Kč
    Jednotková cena25,48 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown

    Zuzii

    Zuzii Bambusový zubní kartáček pro děti, Měkké štětiny, Hnědý

    No reviews
    Běžná cena 60,59 Kč
    Jednotková cena60,59 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, White Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, White
    Vyprodáno

    Zuzii

    Zuzii PLA zubní kartáček, Střední štětiny, Bílá

    No reviews
    Běžná cena 85,19 Kč
    Jednotková cena85,19 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Pharma MultiVit Mother - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma MultiVit Mother - 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 128,19 Kč
    Jednotková cena2,14 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Medela Purelan Lanolin Ointment for Sore Nipples and Dry skin - 37 g Medela Purelan Lanolin Ointment for Sore Nipples and Dry skin - 37 g
    Vyprodáno

    Medela

    Medela Purelan Lanolinová mast na bolavé bradavky a suchou pokožku - 37 g

    No reviews
    Běžná cena 301,79 Kč
    Jednotková cena815,65 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Dudlík,6-18 měsíců, Dívka - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 155,69 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Dudlík,0-6 měsíců, Chlapec - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 158,19 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 240 ml

    Philips

    Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Skleněná kojenecká láhev - 240 ml

    No reviews
    Běžná cena 314,09 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Johnson's Baby Bath Foam - 300 ml

    Johnson & Johnson

    Dětská pěna do koupele Johnson's - 300 ml

    No reviews
    Běžná cena 102,19 Kč
    Jednotková cena340,63 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Skoczylas Lactation for Breastfeeding Women - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Laktace pro kojící ženy - 60 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 377,29 Kč
    Jednotková cena6,29 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 12 / 20
  • 1
  • …
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • …
  • 20
  • Další
Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík