Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Maminka a miminko

Maminka a miminko

(465 produktů)
  • Těhotenství a mateřství
  • Krmení dětí
  • Zdraví dětí
  • Dětská hygiena
  • Dětská výživa
  • Dudlíky
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Simed Cloth Nappy Cover - Rocket

    Simed

    Simed Látkový obal na pleny - Rocket

    No reviews
    Běžná cena 150,39 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Kostka překvapení, Datle, Jablko, Lískové oříšky a skořice - 20 g

    No reviews
    Běžná cena 38,69 Kč
    Jednotková cena19,35 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml Baby Anthyllis Body Olive - 100 ml
    Vyprodáno

    Pierpaoli

    Dětská tělová oliva Anthyllis - 100 ml

    No reviews
    Běžná cena 189,69 Kč
    Jednotková cena189,69 Kč /100ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces
    Vyprodáno

    Vivicot

    Vivicot Inkontinenční vložky velké - 10 kusů

    No reviews
    Běžná cena 105,49 Kč
    Jednotková cena10,55 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Helpa BIO Carob Powder – 200 g Helpa BIO Carob Powder – 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Karobový prášek – 200 g

    No reviews
    Běžná cena 131,79 Kč
    Jednotková cena658,95 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 150 ml
    Vyprodáno

    Genactiv

    Genactiv Colostrum Junior, Bezinky - 150 ml

    No reviews
    Běžná cena 1.227,49 Kč
    Jednotková cena8.183,27 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 30 Sachets Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 30 Sachets Genactiv Colostrum Junior, Elderberry - 30 Sachets
    Vyprodáno

    Genactiv

    Genactiv Colostrum Junior, Bezinka - 30 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 920,39 Kč
    Jednotková cena30,68 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bubble Gum - 250 ml
    Vyprodáno

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect Oil, Bubble Gum - 250 ml

    No reviews
    Běžná cena 1.155,69 Kč
    Jednotková cena4.622,76 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lollipop Student Active, Grape-Lemon - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Zdravá lízátka Student Active, Hroznové-citronové - 6 g

    No reviews
    Běžná cena 17,79 Kč
    Jednotková cena29,65 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lollipop Student Focus, Cherry-Berry - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Zdravá lízátka Student Focus, Cherry-Berry – 6 g

    No reviews
    Běžná cena 17,79 Kč
    Jednotková cena29,65 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lollipop Student Calm, Apple-Mint - 6 g

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lollipop Student Calm, Jablko-máta – 6 g

    No reviews
    Běžná cena 25,59 Kč
    Jednotková cena42,65 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Starpharma Healthy Lokomotion for Motion Sickness, Orange - 6 g
    Vyprodáno

    Starpharma

    Starpharma Healthy Lokomotion pro nevolnost při cestování, pomeranč – 6 g

    No reviews
    Běžná cena 12,49 Kč
    Jednotková cena20,82 Kč /10g
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Pharma Eminis Baby, Strawberry - 30 Sachets
    Vyprodáno

    Activlab

    Activlab Pharma Eminis Baby, St RAW bobule - 30 sáčků

    No reviews
    Běžná cena 195,09 Kč
    Jednotková cena6,50 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Skoczylas Pregnancy, Folic Acid, Cranberry - 60 Capsules Skoczylas Pregnancy, Folic Acid, Cranberry - 60 Capsules
    10% sleva

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Těhotenství, Kyselina listová, Brusinka - 60 kapslí

    No reviews
    Akční cena 219,48 Kč Běžná cena 243,89 Kč
    Jednotková cena3,66 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Anti-Colic Bottle 0 m+ - 125 ml Philips Avent Anti-Colic Bottle 0 m+ - 125 ml Philips Avent Anti-Colic Bottle 0 m+ - 125 ml
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Láhev s antikolikovým systémem 0 m+ - 125 ml

    No reviews
    Běžná cena 167,89 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Responsive Natural Soother for Porridge and Thick Foods - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Avent Přírodní dudlík na kaše a hustá jídla - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 163,09 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Ketchup Corn Chips - 15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's BioSaurus Bezlepkové kukuřičné lupínky s kečupem - 15 g

    No reviews
    Běžná cena 23,59 Kč
    Jednotková cena157,27 Kč /100g
    Zobrazit podrobnosti
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Philips

    Philips Dudlík Avent Ultra Air, 0–6 měsíců, pro chlapce – 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 184,79 Kč
    Jednotková cena
    Zobrazit podrobnosti
  • Feminovit +DHA - 30 Capsules
    Vyprodáno

    Salvum

    Feminovit +DHA - 30 kapslí

    1 review
    Běžná cena 236,09 Kč
    Jednotková cena7,87 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Swanson Kids Multivitamin Gummies for Children, Fruit Flavour – 60 Pieces

    Swanson

    Swanson Dětské multivitamínové gummies pro děti, s ovocnou příchutí – 60 kusů

    No reviews
    Běžná cena 356,79 Kč
    Jednotková cena5,95 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Activlab Pharma Probiotic Junior - 30 Capsules
    11% sleva

    Activlab

    Activlab Pharma Probiotic Junior – 30 kapslí

    No reviews
    Akční cena 218,18 Kč Běžná cena 243,89 Kč
    Jednotková cena7,27 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, Mint Zuzii PLA Toothbrush, Medium Bristles, Mint
    Vyprodáno

    Zuzii

    Zuzii PLA zubní kartáček, Střední štětiny, Máta

    No reviews
    Běžná cena 84,99 Kč
    Jednotková cena84,99 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Tommee Tippee Closer to Nature Teat for Thick Foods 6m+ - 2 Pieces
    Vyprodáno

    Tommee Tippee

    Tommee Tippee Closer to Nature dudlík na hustou stravu 6m+ - 2 kusy

    No reviews
    Běžná cena 192,59 Kč
    Jednotková cena96.295,00 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • McLloyd's Little Angel Angelina Corn Crisps, Carrot and Apple - 4x15 g

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Little Angel Angelina kukuřičné chipsy, mrkev a jablko - 4x15 g

    No reviews
    Běžná cena 86,89 Kč
    Jednotková cena21,72 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 13 / 20
  • 1
  • …
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • …
  • 20
  • Další
Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík