Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Progress Labs
Progress Labs

Progress Labs

(62 produktů)
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • vitamíny, minerály, probiotika a péče o pleť na podzim




    Prohlédnout si Nyní
  • Progress Labs Vitamin K2 Vita-MK7 200 mcg - 120 Capsules Progress Labs Vitamin K2 Vita-MK7 200 mcg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin K2 Vita-MK7 200 mcg - 120 kapslí

    7 reviews
    Běžná cena 365,09 Kč
    Jednotková cena3,04 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Vitamin B Complex - 120 Tablets Progress Labs Vitamin B Complex - 120 Tablets Progress Labs Vitamin B Complex - 120 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin B Complex - 120 tablet

    9 reviews
    Běžná cena 156,69 Kč
    Jednotková cena1,31 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Vitamin K2 MK-7 from Natto 100 mcg - 120 Tablets Progress Labs Vitamin K2 MK-7 from Natto 100 mcg - 120 Tablets Progress Labs Vitamin K2 MK-7 from Natto 100 mcg - 120 Tablets Progress Labs Vitamin K2 MK-7 from Natto 100 mcg - 120 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin K2 MK-7 z Natto 100 mcg - 120 tablet

    6 reviews
    Běžná cena 164,49 Kč
    Jednotková cena1,37 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules
    10% sleva

    Progress Labs

    Progress Labs Kyselina alfa-lipoová (ALA) 600 mg - 120 kapslí

    11 reviews
    Akční cena 614,57 Kč Běžná cena 683,99 Kč
    Jednotková cena5,12 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Berberine 400 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Berberin 400 mg - 120 kapslí

    2 reviews
    Běžná cena 226,19 Kč
    Jednotková cena1,88 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Vitamin B Complex 200% - 120 Capsules Progress Labs Vitamin B Complex 200% - 120 Capsules Progress Labs Vitamin B Complex 200% - 120 Capsules Progress Labs Vitamin B Complex 200% - 120 Capsules
    Vyprodáno

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin B Complex 200% - 120 kapslí

    5 reviews
    Běžná cena 233,99 Kč
    Jednotková cena1,95 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Vitamin K2 MK-7 FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin K2 MK-7 FORTE, drops - 30 ml
    Vyprodáno

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin K2 MK-7 FORTE , kapky - 30 ml

    2 reviews
    Běžná cena 264,79 Kč
    Jednotková cena88,26 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g
    Vyprodáno

    Progress Labs

    Progress Labs MSM (Organická síra) Prášek - 1000 g

    5 reviews
    Běžná cena 398,39 Kč
    Jednotková cena398,39 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets Progress Labs Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets Progress Labs Vitamin K2 MK-7 From Natto 100 mcg + D3 2000 IU 50 mcg - 120 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin K2 MK-7 z Natto 100 mcg + D3 2000 IU 50 mcg - 120 tablet

    2 reviews
    Běžná cena 171,99 Kč
    Jednotková cena1,43 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Vitamin C L-Ascorbic Acid - 1000 g Progress Labs Vitamin C L-Ascorbic Acid - 1000 g

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin C kyselina L-askorbová - 1000 g

    3 reviews
    Běžná cena 272,59 Kč
    Jednotková cena272,59 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules Progress Labs Coenzyme Q10 Forte 100 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Koenzym Q10 Forte 100 mg - 120 kapslí

    4 reviews
    Běžná cena 537,29 Kč
    Jednotková cena4,48 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs African Mango FORTE 20:1 6000 mg - 60 Tablets Progress Labs African Mango FORTE 20:1 6000 mg - 60 Tablets Progress Labs African Mango FORTE 20:1 6000 mg - 60 Tablets Progress Labs African Mango FORTE 20:1 6000 mg - 60 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs African Mango FORTE 20:1 6000 mg - 60 tablet

    3 reviews
    Běžná cena 87,29 Kč
    Jednotková cena1,45 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Magnesium + Potassium + Vitamin B6 - 120 Capsules
    Vyprodáno

    Progress Labs

    Progress Labs Hořčík + draslík + vitamin B6 - 120 kapslí

    5 reviews
    Běžná cena 203,09 Kč
    Jednotková cena1,69 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Acerola natural vitamin C, powder - 500 g Progress Labs Acerola natural vitamin C, powder - 500 g Progress Labs Acerola natural vitamin C, powder - 500 g

    Progress Labs

    Progress Labs Acerola přírodní vitamin C, v prášku - 500 g

    5 reviews
    Běžná cena 470,69 Kč
    Jednotková cena941,38 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs ADEK FORTE, drops - 30 ml Progress Labs ADEK FORTE, drops - 30 ml Progress Labs ADEK FORTE, drops - 30 ml
    Vyprodáno

    Progress Labs

    Progress Labs ADEK FORTE, kapky - 30 ml

    2 reviews
    Běžná cena 349,49 Kč
    Jednotková cena116,50 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Methyl Folate Folic Acid 400 mcg - 120 Capsules Progress Labs Methyl Folate Folic Acid 400 mcg - 120 Capsules Progress Labs Methyl Folate Folic Acid 400 mcg - 120 Capsules Progress Labs Methyl Folate Folic Acid 400 mcg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Kyselina listová methylfolát 400 mcg - 120 kapslí

    2 reviews
    Běžná cena 238,99 Kč
    Jednotková cena1,99 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Magnesium + Zinc + Vitamin B6 - 120 Tablets Progress Labs Magnesium + Zinc + Vitamin B6 - 120 Tablets Progress Labs Magnesium + Zinc + Vitamin B6 - 120 Tablets Progress Labs Magnesium + Zinc + Vitamin B6 - 120 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Hořčík + zinek + vitamin B6 - 120 tablet

    3 reviews
    Běžná cena 179,79 Kč
    Jednotková cena1,50 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Acerola Forte 500 mg - 120 Tablets Progress Labs Acerola Forte 500 mg - 120 Tablets Progress Labs Acerola Forte 500 mg - 120 Tablets Progress Labs Acerola Forte 500 mg - 120 Tablets

    Progress Labs

    Progress Labs Acerola Forte 500 mg - 120 tablet

    3 reviews
    Běžná cena 146,49 Kč
    Jednotková cena1,22 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Rhodiola Rosea 200 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Rhodiola Rosea 200 mg - 120 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 341,99 Kč
    Jednotková cena2,85 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Vitamin K2 MK-7 + D3 FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin K2 MK-7 + D3 FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin K2 MK-7 + D3 FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin K2 MK-7 + D3 FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamin K2 MK-7 + D3 FORTE, kapky - 30 ml

    2 reviews
    Běžná cena 295,59 Kč
    Jednotková cena98,53 Kč /10ml
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Erythritol - 1000 g Progress Labs Erythritol - 1000 g

    Progress Labs

    Progress Labs Erythritol - 1000 g

    3 reviews
    Běžná cena 214,59 Kč
    Jednotková cena214,59 Kč /kg
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Omega-3 1000 mg - 90 Capsules Progress Labs Omega-3 1000 mg - 90 Capsules Progress Labs Omega-3 1000 mg - 90 Capsules Progress Labs Omega-3 1000 mg - 90 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Omega-3 1000 mg - 90 kapslí

    No reviews
    Běžná cena 233,99 Kč
    Jednotková cena2,60 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Progress Labs Niacin Vitamin B3 (PP) 50 mg - 60 Capsules
    Vyprodáno

    Progress Labs

    Progress Labs Niacin vitamin B3 (PP) 50 mg - 60 kapslí

    1 review
    Běžná cena 89,79 Kč
    Jednotková cena1,50 Kč za každou položku
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Další

Progress Labs je polská značka doplňků stravy, která nabízí vitamíny, minerály, a bylinné extrakty v praktických formách. Se zaměřením na základní živiny ve vysokých dávkách v kapslích a sypkých prášcích, Progress Labs dodává jednoduché polské doplňky stravy za dostupné ceny.

Praktické polské doplňky stravy

Progress Labs přistupuje k doplňkům stravy prakticky a nabízí dobře sestavené produkty bez zbytečné složitosti. Značka nabízí jak praktické kapsle, tak ekonomické práškové varianty pro ty, kteří preferují doplňky stravy ve velkém balení. Mnoho produktů obsahuje vylepšené složení s prebiotiky nebo synergickými kombinacemi živin pro lepší účinnost.

Progress Labs Produkty v Medpak

V Medpak, nabízíme praktickou řadu Progress Labs. Vitamíny zahrnují kombinace ADEK v kapslích a kapkách (včetně Junior pro děti), K2 s D3 recepturami, varianty B-komplexu, a různé formy vitamínu C od kapslí po čistou L-askorbovou kyselinu a prášky z aceroly. Minerály obsahují hořčík v různých formách, včetně Trio Complex, zinek s prebiotiky, citrát draselný, selen, a kombinace vápníku.

Speciální doplňky zahrnují CoQ10, omega-3, kyselinu alfa-lipoovou, MSM pro klouby, a modulátor homocysteinu. Bylinné extrakty zahrnují berberin, brahmi (bacopa monnieri), rhodiola rosea, forskolin, a Himalaya n mumio. Produkty pro regulaci hmotnosti obsahují africké mango a piperin. Podpora kloubů kombinuje glukosamin, chondroitin, a MSM.

Proč si vybrat Progress Labs

Progress Labs nabízí praktické polské doplňky stravy s kvalitním složením za přijatelné ceny. Přímý přístup značky usnadňuje každodenní doplňování stravy. Pro ty, kteří hledají spolehlivé, polské doplňky stravy bez zbytečných komplikací , Progress Labs poskytuje důvěryhodnou každodenní kvalitu.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík