Přeskočit na obsah

Těžko dostupné značky v jednom obchodě

Značky, které u vás těžko seženete – vše v jednom obchodě

Pomoc a kontakt
  • Česko (CZK Kč)
Medpak
Účet Vozík
  • Vitamíny & Doplňky
    • Vitamíny & Doplňky
    • Aminokyseliny
      • L-Arginin
      • L-Karnitin
      • L-Karnozin
      • L-Citrulin
      • L-Glutation
      • L-Glutamin
      • L-Lyzin
      • L-Prolin
      • L-Theanin
      • L-Tryptofan
      • L-Tyrozin
      • N-Acetyl cystein (NAC)
    • Antioxidanty
      • Kyselina alfa-lipoová
      • Astaxantin
      • Koenzym Q10 (CoQ10)
      • Lutein a zeaxantin
      • Kvercetin
      • Resveratrol
    • Byliny
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberin
      • Kaskara sagrada
      • Kočičí dráp (Una de Gato)
      • Kurkumin a kurkuma
      • Pampeliškový kořen
      • Ďáblův dráp
      • Echinacea
      • Česnek
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Serenoa plazivá
      • Červený jetel
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Minerály
      • Chrom
      • Vápník
      • Jód
      • Železo
      • Hořčík
      • Draslík
      • Selen
      • Křemík
      • Zinek
    • Vitamíny
      • Vitamín A
      • Vitamín B
      • Vitamín C
      • Vitamín D
      • Vitamín E
      • Vitamín K
      • Multivitamíny
    • Rybí olej a omega mastné kyseliny (EPA, DHA)
    • Kolagen
    • Probiotika
    • Melatonin
    • Zelené potraviny a superpotraviny
  • Cíle pro zdraví
    • Cíle pro zdraví
    • Mozek a kognitivní funkce
    • Kosti, klouby a chrupavky
    • Srdce a cévy
    • Detoxikace a očista
    • Trávicí systém
    • Energie
    • Oči a zrak
    • Vlasy, pokožka a nehty
    • Imunitní systém
    • Ledviny a močové cesty
    • Dýchací systém
    • Spánek
    • Hubnutí
    • Zdraví mužů
    • Zdraví žen
    Vše z kategorie Cíle pro zdraví →
  • Sport
    • Sport
    • Sacharidy

      Sacharidy

      Vše z kategorie Sacharidy →
      • Carbo
      • Energetické gely
      • Izotické nápoje
    • Kreatin

      Kreatin

      Vše z kategorie Kreatin →
      • Kreatinmalát
      • Kreatinmonohydrát
    • Před-tréninková výživa

      Před-tréninková výživa

      Vše z kategorie Před-tréninková výživa →
      • Před-tréninková stimulancia
      • Před-tréninková pumpa
      • Před-tréninková shot
      • Stimulancia
    • Proteinové prášky

      Proteinové prášky

      Vše z kategorie Proteinové prášky →
      • Rostlinné proteiny
      • Směsi syrovátkových proteinů
      • Koncentrát syrovátkového proteinu (WPC)
      • Izolát syrovátkového proteinu (WPI)
    • Hmotnostní gainerové doplňky

      Hmotnostní gainerové doplňky

      Vše z kategorie Hmotnostní gainerové doplňky →
      • Gainerové doplňky
    • Spalovače tuků
    • Regenerace
    • Posilovače testosteronu
    Vše z kategorie Sport →
  • Krása
    • Krása
    • Koupel a sprcha

      Koupel a sprcha

      Vše z kategorie Koupel a sprcha →
      • Koupelnové doplňky
      • Koupelové bomby a soli
      • Tělové peelingy
      • Sprchové gely
      • Mýdla
    • Tělová kosmetika

      Tělová kosmetika

      Vše z kategorie Tělová kosmetika →
      • Deodoranty a antiperspiranty
      • Tělová mléka, másla, krémy a oleje
    • Pleťová kosmetika

      Pleťová kosmetika

      Vše z kategorie Pleťová kosmetika →
      • Oční krémy
      • Pleťové krémy
      • Pleťové kyseliny, oleje a séra
      • Čištění pleti
      • Hydrolaty, spreje a tonika
      • Masky a jíly
    • Ruce a nohy

      Ruce a nohy

      Vše z kategorie Ruce a nohy →
      • Léčba kuřích ok, mozolů a vbočených palců
      • Péče o nohy
      • Péče o ruce
    • Vlasová kosmetika

      Vlasová kosmetika

      Vše z kategorie Vlasová kosmetika →
      • Kondicionéry
      • Barvení vlasů
      • Vlasové masky
      • Vlasové oleje, séra a spreje
      • Šampony
    • Intimní hygiena

      Intimní hygiena

      Vše z kategorie Intimní hygiena →
      • Gely a mýdla
      • Vložky, slipové vložky, tampony
    • Péče o ústa

      Péče o ústa

      Vše z kategorie Péče o ústa →
      • Ústní vody
      • Zubní kartáčky
      • Zubní pasty
      • Náhradní hlavice kartáčků
    • Ochrana proti slunci

      Ochrana proti slunci

      Vše z kategorie Ochrana proti slunci →
      • Opalovací krémy a mléka
    Vše z kategorie Krása →
  • Make-up
    • Make-up
    • Make-up na obličej
      • BB a CC krémy
      • Podkladové krémy
      • Podkladové krémy v polštářku
      • Ostatní make-up na obličej
    • Make-up na rty
      • Rtěnky
      • Tónovací rtěnky a lesky na rty
      • Péče o rty
    • Make-up na oči
      • Řasenky
    • Nástroje a doplňky na make-up
  • Maminka a dítě
    • Maminka a dítě
    • Těhotenství a mateřství

      Těhotenství a mateřství

      Vše z kategorie Těhotenství a mateřství →
      • Plánování těhotenství a testy
      • Péče v těhotenství
      • Zdraví v těhotenství
      • Kojení
      • Péče o pokožku a tělo
    • Krmení dětí

      Krmení dětí

      Vše z kategorie Krmení dětí →
      • Savíčky na láhve
      • Kojenecké láhve
      • Hrníčky
      • Příslušenství ke krmení
      • Uchovávání potravin
    • Zdraví dětí
    • Dětská hygiena
    • Dětská výživa
    • Dudlíky
    Vše z kategorie Maminka a dítě →
  • Domácnost
    • Domácnost
    • Aromaterapie

      Aromaterapie

      Vše z kategorie Aromaterapie →
      • Difuzéry a nebulizéry
      • Sety éterických olejů
      • Jednotlivé éterické oleje
      • Vonné oleje
      • Vonné tyčinky
    • Ochrana sluchu

      Ochrana sluchu

      Vše z kategorie Ochrana sluchu →
      • Sluchátka proti hluku
      • Doplňky pro špunty do uší
      • Špunty do uší
    • Péče o domácnost a úklid

      Péče o domácnost a úklid

      Vše z kategorie Péče o domácnost a úklid →
      • Čisticí prostředky do koupelny
      • Eco Zone 🍃
      • Čisticí prostředky do kuchyně
      • Prací prostředky
      • Univerzální čisticí prostředky
      • Neutralizátory pachů
    • Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Ochrana proti hmyzu a klíšťatům

      Vše z kategorie Ochrana proti hmyzu a klíšťatům →
      • Elektronické repelenty proti klíšťatům
      • Repelenty proti hmyzu
    • Domácí zvířata

      Domácí zvířata

      Vše z kategorie Domácí zvířata →
      • Doplňky pro zvířata
      • Krmivo a pamlsky pro zvířata
      • Péče a hygiena zvířat
      • Doplňky stravy pro zvířata
      • Ochrana proti klíšťatům a blechám
    • Saunové doplňky

      Saunové doplňky

      Vše z kategorie Saunové doplňky →
      • Saunové éterické oleje
      • Saunové nástroje a vybavení
    • Filtrace vody a láhve

      Filtrace vody a láhve

      Vše z kategorie Filtrace vody a láhve →
      • Láhve na vodu
      • Filtry na vodu
    Vše z kategorie Domácnost →
  • Zdraví
    • Zdraví
    • Zdravá výživa a potraviny

      Zdravá výživa a potraviny

      Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
      • Nápoje a nápojové směsi
      • Snídaně a cereálie
      • Káva a čaj
      • Oleje a octy
      • Zdravé nápoje a džusy
      • Zdravé svačiny
      • Bylinky a koření
      • Džemy, med a sladké pomazánky
      • Ořechové másla
      • Těstoviny a nudle
      • Omáčky a dochucovadla
      • Sportovní výživa
      • Alternativy cukru
      • Vše z kategorie Zdravá výživa a potraviny →
    • Intimní zdraví

      Intimní zdraví

      Vše z kategorie Intimní zdraví →
      • Kondomy
      • Lubrikační gely a intimní péče
      • Produkty pro dospělé
    • Zdravotnické potřeby a testy
    Vše z kategorie Zdraví →
  • Značky
    • Značky
    • Naše značky
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top značky
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nové značky
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Všechny značky A–Z →
  • Výprodej
  • Období imunity
  1. Domů
  2. Zdraví
  3. Zdravá výživa a potraviny
  4. Oleje a octy

Oleje a octy

(107 produktů)
  • Nápoje a nápojové směsi
  • Snídaně a cereálie
  • Káva a čaj
  • Oleje a octy
  • Zdravé nápoje a džusy
  • Zdravé svačiny
  • Bylinky a koření
  • Džemy, med a sladké pomazánky
  • Ořechové másla
  • Těstoviny a nudle
  • Omáčky a dochucovadla
  • Sportovní výživa
  • Alternativy cukru
  • Nejrelevantnější
  • Nejprodávanější
  • Abecedně, A–Z
  • Abecedně, Z–A
  • Cena vzestupně
  • Cena sestupně
  • Datum od nejstaršího
  • Datum od nejnovějšího
Zobrazit jako

  • Olini Cold-Pressed Black Cumin Oil - 500 ml
    Vyprodáno

    Olini

    Olini za studena lisovaný olej z černého kmínu – 500 ml

    No reviews
    Běžná cena 1.401,49 Kč
    Jednotková cena2.802,98 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed - 500 ml
    Vyprodáno
    5% sleva

    Olvita

    Olvita Slezanský řepkový olej lisovaný za studena – 500 ml

    No reviews
    Akční cena 140,39 Kč Běžná cena 147,79 Kč
    Jednotková cena280,78 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml Wellbear Hemp Oil Cold Pressed - 500 ml
    15% sleva

    Wellbear

    Konopný olej Wellbear lisovaný za studena - 500 ml

    No reviews
    Akční cena 245,00 Kč Běžná cena 289,00 Kč
    Jednotková cena490,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Bilovit Canola Oil Cold Pressed - 1000 ml Bilovit Canola Oil Cold Pressed - 1000 ml Bilovit Canola Oil Cold Pressed - 1000 ml
    32% sleva

    Bilovit

    Bilovit řepkový olej lisovaný za studena - 1000 ml

    No reviews
    Akční cena 183,00 Kč Běžná cena 269,00 Kč
    Jednotková cena183,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Skoczylas Thistle Seed Oil - 250 ml Skoczylas Thistle Seed Oil - 250 ml
    15% sleva

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Olej ze semen bodláku - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 152,00 Kč Běžná cena 179,00 Kč
    Jednotková cena608,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Camelina Oil Cold Pressed - 250 ml
    41% sleva
    Novinka

    Wellbear

    Wellbear olej z lničky teplomilné lisovaný za studena – 250 ml

    No reviews
    Akční cena 67,00 Kč Běžná cena 113,00 Kč
    Jednotková cena268,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Mustard Oil Cold Pressed - 250 ml
    28% sleva
    Novinka

    Bilovit

    Hořčičný olej Wellbear lisovaný za studena - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 99,00 Kč Běžná cena 137,00 Kč
    Jednotková cena396,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml Wellbear Thistle Oil Cold Pressed - 250 ml
    36% sleva

    Wellbear

    Wellbear olej z bodláku lisovaný za studena – 250 ml

    No reviews
    Akční cena 119,00 Kč Běžná cena 186,00 Kč
    Jednotková cena476,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed - 500 ml
    19% sleva

    Olvita

    Olvita Slezanský řepkový olej lisovaný za studena – 500 ml

    No reviews
    Akční cena 111,00 Kč Běžná cena 137,00 Kč
    Jednotková cena222,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed, Non-purified - 250 ml Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed, Non-purified - 250 ml Olvita Slezanese Rapeseed Oil Cold Pressed, Non-purified - 250 ml
    16% sleva

    Olvita

    Olvita Slezanský řepkový olej lisovaný za studena, Nečištěný - 250 ml

    No reviews
    Akční cena 81,00 Kč Běžná cena 96,00 Kč
    Jednotková cena324,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Olvita Cold-Pressed Linseed Oil for the Dr Budwig Diet Unpurified - 250 ml Olvita Cold-Pressed Linseed Oil for the Dr Budwig Diet Unpurified - 250 ml
    15% sleva

    Olvita

    Olvita za studena lisovaný lněný olej pro dietu Dr. Budwigové, neupravený – 250 ml

    No reviews
    Akční cena 144,00 Kč Běžná cena 169,00 Kč
    Jednotková cena576,00 Kč /l
    Zobrazit podrobnosti
  • Předchozí
  • Stránka 5 / 5
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • Další

Kuchařské oleje a octy jsou základem kulinářské dokonalosti i nutriční pohody, a nabízejí mnohem víc než pouhé prostředky na vaření nebo zvýraznění chuti. Ve společnosti Medpak, uznáváme tyto základní kuchyňské produkty jako mocné nástroje pro proměnu zdraví, pečlivě vybíráme oleje lisované za studena a prvotřídní octy, které vedle výjimečné chuti přinášejí i léčebné účinky. Naše kolekce sahá od léčivého oleje z černého kmínu až po jablečný ocet bohatý na probiotika. každý produkt byl vybrán pro svou schopnost podporovat pohodu a zároveň pozvednout vaše kulinářské výtvory. Již více než 10 let sloužíme zákazníkům, kteří dbají o své zdraví, v Německu, Litvě, Nizozemsku, Itálii, Slovensku, a Velké Británii, a chápeme, že kvalitní oleje a octy představují každodenní příležitost k výživě a uzdravení.

Léčivá síla olejů lisovaných za studena

Oleje lisované za studena představují koncentrovanou léčivou esenci přírody, zachovávající bioaktivní sloučeniny, které jsou často zničeny běžnými metodami zpracování. Technika lisování za studena, využívající teploty nižší než 70 stupňů Celsia, zachovává integritu esenciálních mastných kyselin, vitaminů, a fytochemikálií, které poskytují pozoruhodné zdravotní účinky. Tyto oleje s vysokým obsahem živin podporují zdraví kardiovaskulárního systému, snižují záněty, posilují kognitivní funkce, a podporují zářivou pokožku zevnitř. Na rozdíl od rafinovaných olejů zbavených výživových hodnot, poskytují za studena lisované odrůdy léčivé vlastnosti při každém použití.

Naše kolekce olejů na vaření a octů obsahuje oleje extrahované z pečlivě vybraných semen a ořechů, z nichž každý nabízí jedinečné léčivé vlastnosti. Olej z černého kmínu, uctívaný po staletí v tradiční medicíně, obsahuje thymochinon, sloučeninu vykazující slibné protizánětlivé a imunitu podporující účinky. Lněný olej poskytuje rostlinné omega-3 mastné kyseliny důležité pro zdraví mozku a hormonální rovnováhu. Ostropestřecový olej podporuje detoxikaci jater, a pupalkový olej nabízí kyselinu gama-linolenovou pro hormonální zdraví. Tato rozmanitost zajišťuje cílenou podporu výživy při každodenním vaření.

Porozumění kvalitě a výběru oleje

Rozdíl v kvalitě mezi oleji lisovanými za studena a rafinovanými oleji na vaření přesahuje výživový obsah a zahrnuje i chuť, aroma, a výkon při vaření. Prvotřídní oleje lisované za studena vykazují zářivé barvy odrážející jejich nutriční hustotu ��� sytě zlatý lněný olej, sytě jantarový olej z pšeničných klíčků, nebo zelenkavý konopný olej. Tyto vizuální ukazatele signalizují přítomnost prospěšných látek, jako jsou karotenoidy, chlorofyl, a vitamin E. Výrazné vůně kvalitních olejů vylepšují pokrmy a zároveň potvrzují jejich čerstvost a účinnost.

Výběr vhodných olejů pro různé kulinářské aplikace maximalizuje zdravotní přínosy i chuťové výsledky. Některé oleje vynikají při vysokoteplotním vaření, zatímco jiné zazáří při RAW použití, kde jejich jemné živiny zůstávají nedotčeny. Naše podrobné popisy výrobků jsou vodítkem pro optimální použití, které zákazníkům zajistí dosažení požadovaných výsledků při zachování terapeutických vlastností těchto vzácných olejů. Porozumění bodům zakouření, chuťovým profilům, a výživovým hodnotám umožňuje informované rozhodování při výběru olejů na vaření a octů.

Ocet jako funkční nápoj a esence pro vaření

Úloha octa v naší kategorii olejů na vaření a octů přesahuje kulinářské aplikace a zahrnuje silné zdravotní účinky při konzumaci jako funkčního nápoje. Jablečný ocet, zejména nepasterizované odrůdy obsahující prospěšnou mateřskou kulturu, podporuje zdraví trávicího traktu, regulaci hladiny cukru v krvi, a přirozené detoxikační procesy. Moderní výzkumy potvrzují tradiční využití, a ukazují, jak kyselina octová a probiotika v kvalitním octu přispívají ke zdraví metabolismu a imunitních funkcí.

Nápoje na bázi octa představují nový wellness trend, který má kořeny v prastarých praktikách. Zředěný jablečný ocet konzumovaný před jídlem může zlepšit citlivost na inzulín a podpořit pocit sytosti, podporující cíle v oblasti regulace hmotnosti. Při procesu kvašení, při němž vzniká ocet, vznikají prospěšné enzymy a kyseliny, které zlepšují vstřebávání živin z jiných potravin. Náš výběr klade důraz na RAW, nefiltrované octy zachovávající tyto bioaktivní látky pro maximální terapeutický přínos.

Speciální oleje pro cílenou podporu zdraví

Kromě běžných olejů na vaření, obsahuje naše kolekce specializované druhy, které se prostřednictvím koncentrované výživy zaměřují na specifické zdravotní problémy. Rakytníkový olej přináší vzácné omega-7 mastné kyseliny podporující zdraví sliznic a regeneraci pokožky. Olej ze semen černého rybízu poskytuje vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které v moderní stravě často chybí. Tyto speciální oleje v rámci naší řady kuchyňských olejů a octů nabízejí cílené doplnění prostřednictvím potravin, čímž se vyhnete nutnosti používat samostatné doplňky stravy.

Avokádový olej představuje univerzální možnost kombinující vysoký bod zakouření s výjimečnou nutriční hodnotou. Je bohatý na mono UNS aturované tuky a lutein, podporuje zdraví srdce a zároveň zvyšuje vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích ze zeleniny. Camelina olej, starobylá plodina zažívá obnovený zájem, poskytuje udržitelný zdroj omega-3 s přirozenou stabilitou zabraňující žluknutí. Taková rozmanitost zajišťuje možnosti pro každou stravovací preferenci a zdravotní cíl.

Tradiční moudrost se setkává s moderní vědou

Léčebné využití kuchyňských olejů a octů trvá tisíciletí napříč kulturami, a moderní věda stále více potvrzuje tradiční použití. Olej z černého kmínu, zmiňovaný ve starověkých textech jako lék na všechno kromě smrti, vykazuje v současných studiích měřitelné účinky na imunitní funkce, alergie, a metabolické zdraví. Toto sbližování tradiční moudrosti a vědeckého potvrzení je vodítkem pro náš výběr produktů, zajišťující nabídku s historickým významem i přínosem založeným na důkazech.

Hořčičný olej, dlouho používaný v ájurvédské medicíně, vykazuje antimikrobiální vlastnosti a zároveň dodává pokrmům výraznou chuť. Olej z pšeničných klíčků koncentruje vitamin E v biologicky dostupné formě, podporující zdraví buněk a přirozené procesy proti stárnutí. Naše kolekce olejů a octů na vaření spojuje starobylou léčebnou moudrost s moderními výživovými potřebami.

Udržitelné získávání a zajištění kvality

Kvalita olejů a octů na vaření začíná výběrem materiálu RAW a pokračuje v každém kroku zpracování. Naši dodavatelé dodržují přísné standardy kvality semen a plodů, které zajišťují, že oleje pocházejí ze správně vyzrálých zdrojů bez, kontaminace. Zařízení na lisování za studena využívají zařízení z nerezové oceli a sledování teploty, aby se zachovaly jemné živiny a zároveň se zabránilo oxidaci. Tato pozornost věnovaná detailům vede k tomu, že si oleje zachovávají maximální terapeutickou hodnotu.

Udržitelnost životního prostředí ovlivňuje výběr našich produktů, upřednostňujeme dodavatele, kteří používají metody ekologického zemědělství a minimálního zpracování. Mnoho z uvedených olejů pochází z plodin, které vyžadují méně zdrojů než konvenční varianty, podporující osobní zdraví i zdraví planety. Skleněné obaly chrání kvalitu oleje a zároveň snižují množství plastového odpadu, což odráží komplexní aspekty udržitelnosti v celém našem sortimentu olejů na vaření a octů.

Praktické aplikace a pokyny pro použití

Maximalizace přínosů prvotřídních olejů na vaření a octů vyžaduje pochopení optimálních metod použití. Oleje lisované za studena bohaté na polyzátěžové tuky UNS se nejlépe osvědčují při použití při nízkých teplotách ��� salátové dresinky, dokončovací oleje, nebo šetrné sautování. Správné skladování těchto olejů v chladných, tmavých podmínkách zachovává jejich nutriční integritu a zabraňuje žluknutí. Nákup malých šarží zajišťuje čerstvost, protože oleje s vysokým obsahem živin mají kratší dobu trvanlivosti než rafinované alternativy.

Použití octa přesahuje rámec vaření a zahrnuje i wellness záběry, oplachování vlasů, a přírodní čisticí prostředky. Vytváření každodenních wellness toniků ředěním jablečného octa vodou a volitelně medem představuje jednoduchou metodu, jak využít jeho blahodárné účinky. Všestrannost kvalitních octů z nich dělá cenný doplněk přirozených zdravotních postupů a zároveň slouží k tradičním kulinářským účelům při marinování, nakládání, a zvýrazňování chuti.

Integrace s holistickými zdravotními postupy

Pohled na kuchyňské oleje a octy jako na každodenní lék mění rutinní přípravu jídla ve vědomou podporu zdraví. Důraz středomořské stravy na kvalitní olivový olej koreluje se sníženým rizikem chronických onemocnění, a ukazuje, jak každodenní volba oleje ovlivňuje dlouhodobé zdravotní výsledky. Výběrem olejů na základě jejich léčebných vlastností, nikoliv pouze funkce při vaření, se každé jídlo stává příležitostí pro cílený přísun živin.

Střídání různých olejů zajišťuje rozmanitý příjem živin a zároveň zabraňuje nadměrné konzumaci omega-6, která je běžná při závislosti na jednom oleji. Vytváření personalizovaných směsí olejů umožňuje přizpůsobení individuálním zdravotním potřebám ��� kombinace protizánětlivých olejů pro podporu kloubů nebo olejů pro hormonální rovnováhu pro zdraví žen. Tento strategický přístup k olejům a octům je povyšuje ze základních potravin ve spíži na funkční potraviny podporující komplexní wellness.

Proměňte svou kuchyni ve wellness centrum

Oleje a octy v naší kolekci představují více než jen kulinářské ingredience ��� nabízejí každodenní možnosti posílení zdraví prostřednictvím vědomého výběru potravin. Ať už hledáte specifické léčebné účinky, nebo jednoduše přecházíte na alternativy s vysokým obsahem živin, náš pečlivě vybraný výběr vám zajistí přístup k produktům prvotřídní kvality, které podpoří vaši cestu za zdravím. Každá láhev obsahuje koncentrovanou rostlinnou moudrost, připravenou proměnit obyčejná jídla ve výživné, léčivé zážitky. Prozkoumejte naši kolekci Toda y a zjistěte, jak mohou terapeutické oleje na vaření a funkční octy změnit vaši kuchyni i vaše zdraví.

Medpak

Objevte Medpak – váš spolehlivý zdroj prémiových produktů pro zdraví a wellness od roku 2014. Nabízíme pečlivě vybrané doplňky stravy, fitness doplňky a kosmetiku z Krakova v Polsku zákazníkům po celé Evropě.

  • Facebook
  • Instagram
  • Česko (CZK Kč)

Informace

  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Reklamační řád
  • Všeobecné obchodní podmínky
  • Odstoupení od smlouvy
  • Navrhnout produkt

Zákaznický servis

  • O nás
  • Informace o platbě
  • Informace o dopravě
  • Vrácení a reklamace
  • Tiráž
  • Blog
  • Náš velkoobchodní web
  • Kontakt

Kontakt

Telefon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Po–Pá: 08:00-16:00

Kontaktujte nás

© 2026 Medpak.
Platební metody jsou přijímány
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Vybrat variantu

Zboží bylo přidáno do košíku.

Zobrazit košík